NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2658 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: ابهام در مورد HDLParsers:800

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض ابهام در مورد HDLParsers:800

سلام
    من در زمینه vhdl و کلا fpga کاملا بی تجربه ام
    سورس یه پروژه ای رو دادن بهم که تغییراتی روش بدم و قراره فرض رو بر این بگیرم که سورس فاینال هست و حتما کار میکرده!
    اولا که با ise ورژن 11 نوشته شده و وقتی با ورژن 14 بازش میکنم ازم میخواد migrate کنم ولی بعدش یه تعداد زیادی ارور میده. ارور ها هم همگی مربوط به type conversion هستند. مثلا سیگنال signed رو داده به یه سیگنال std_logic_vector که فقط تعداد بیت ها با هم برابر هستن. یا std_logic_vector رو داده به signed و شبیه این ها
    حالا سوال من اینه که آیا ممکنه در ورژن های قبلی تبدیل نوع داده ها اتوماتیک صورت گرفته باشه و موقع سنتز کردن ارور نداده باشه؟
    و اینکه آیا تنظیماتی وجود داره که بشه به کامپایلر (درست میگم؟) گفت که تبدیل نوع داده رو خودش انجام بده و ارور نده؟
    میتونم بشینم همه ش رو خودم کانورت کنم، ولی یه حسی بهم میگه یه داستانی پشت این قضیه هست که من نمیدونم!
    ممنون

2. # ADS
    Circuit advertisement