NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2682 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیلی ضروری.... hspice2013

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض خیلی ضروری.... hspice2013

سلام دوستان ... نمیدونم با چه زبونی ازتون خواهش کنم کمکم کنید...من توی نصب نرم افزار hspice2013 مشکل دارم ...یعنی هیشکی نیست این نرم افزار رو نصب کرده باشه هرجا که میری هیشکی جواب نمیده .... الان نصب کردم avanwave کار نمیکنه ... تازه برای cscop برنامه رو از اینترنت دانلود کردم .... مگه اینا نباید تو خود cd نرم افزار باشه ... نرم افزارم گردو هستش...میشه یکی برای رضای خدا کمکم کنه ...دیگه خسته شدم

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر انجمن sobhan537 آواتار ها
    نام
    عبدالملکی
    تشکر شده 804 بار در 495 پست

سلام
    اول از همه چیز نرم افزار رو Unistall کن. کارهایی که که برای crack در قسمت environment variable انجام دادی کلا پاک کن.
    سیستم رو ریستارت کن.
    حالا اول
    avanwave نصب کن.بعد خود Hspice رو نصب کن. پیشنهاد هم میکنم ورژن 2010 رو نصب کن. کرک کردنش ساده تره.
    ویرایش توسط sobhan537 : 22-11-2016 در ساعت 01:25

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

متشکر از پاسخگوییتون....چون استاد گفته حتما 2013 باشه متاسفانه... اخه چیزی به نام avanwave نیست که من اول نصب کنم فقط نوشته hspice 2013 بعد مراحل نصب داره که عین خودش میرم .... خود پوشش هم 455 مگ هست وگرنه براتون میفرستادم ...بلکه شما بتونید سر در بیارید الان 1 ماه شد من نتونستم کاری کنم ...دیگه هفته بعد اخرین فرصتم هست ... حتی بردم بیرون بازم نشد ... بخدا دیگه خسته شدم

مدیر انجمن sobhan537 آواتار ها
    نام
    عبدالملکی
    تشکر شده 804 بار در 495 پست

حالا میگی من چیکار کنم؟
    خودم اول با hspice ورژن 2013 کار میکردم. اما الان با ورژن 2010 کار میکنم. فرقی ندارن با هم.
    برای نصبش هم همونطور که عرض کردم اول نرم افزار avanwave رو از اینترنت دانلود و نصب کنید. بعد خود hspice رو نصب و کرک کنید.