NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2748 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تاپیک سوالات "می خوام با stm32 ها و iar شروع کنم چیکار کنم و چی به چیه"

کاربر علاقه مند mahdi89 آواتار ها
    نام
    مهدی رهی
    تشکر شده 51 بار در 19 پست

پیش فرض تاپیک سوالات "می خوام با stm32 ها و iar شروع کنم چیکار کنم و چی به چیه"

سلام به همه
    یه تاپیک آموزش راه انداختیم جهت آموزش stm32 ها با IAR (البته میتونید برای IDE هایی به غیر از IAR هم ازش استفاده کنید)
    دوستان خواستن که یه تاپیک هم برای بیان سوالات ایجاد بشه، چون قرار بر این شده که اونجا سوالی مطرح نشه تا بحث جمع و جور باشه
    این آدرس تاپبک آموزشی:

برای رفتن به تاپیک آموزش روی همین متن کلیک کنین

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

سلام مجدد اره فیلم های TOCHGFX را قبلا دیدم مشکل این هست که پولیه و در عمل به کار ما نمیاد میخواستم ببینم شما اون
    emWin را روی برد راه اندازی کردین؟ چون میخوام ببینم اگر بدرد میخوره منم برد را بخرم در ضمن اموزش این برد را حتما ادامه بدید چون من یکی خودم خیلی واجب است این سری هفت را یاد بگیرم بخصوص کار با LCD اون و سیستم عاملش
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

نام
    مهدی رهی

نقل قول نوشته اصلی توسط M.ABDOLLAHI نمایش پست ها
    سلام مجدد اره فیلم های TOCHGFX را قبلا دیدم مشکل این هست که پولیه و در عمل به کار ما نمیاد میخواستم ببینم شما اون
    emWin را روی برد راه اندازی کردین؟ چون میخوام ببینم اگر بدرد میخوره منم برد را بخرم در ضمن اموزش این برد را حتما ادامه بدید چون من یکی خودم خیلی واجب است این سری هفت را یاد بگیرم بخصوص کار با LCD اون و سیستم عاملش
    هنوز خودم برنامه ای با emwin ننوشتم اما مثال های خوبی براش هست و برنامه ای هم که پشفرضش گذاشتن بنظر بد نمیاد و برای سیستم های امبدد مناسبه

6. تشکرها از این نوشته :

نام
    مهدی عبدالهی

خوب اون چیزی که یشفرض گذاشتن همون tochgfx مگه نیست؟ خوب اونکه بدرد ما نمیخوره چون باید پول بدیم نرمافزارش را بخریم حالا یک سوال دیگه شما usb مد hid را تو مد دریافت توده ای را چه از طرف کامپیوتر و چه از طرف میکرو را تست کردین چون من الان تو همین گیر کردم چون من با کیل و cubedmx کار میکنم برنامه کامپیوتر هم باید با ویژوال استو دیو حتما باشه
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

نام
    مهدی رهی

خوب اون چیزی که یشفرض گذاشتن همون tochgfx مگه نیست؟
    GUI توی کتابخونه هایی که برای پروژه پیش فرضش اومده STemwin هستش که در واقع اومده از emWin V5.28 استفاده کرده اما توی سوالی که قبلا پرسیدین و کلیپی که گذاشتم، سرعت اجرایی بالا و مشغول کردن کم cpu جهت انجام پردازش توسط tochgfx مشهوده

حالا یک سوال دیگه شما usb مد hid را تو مد دریافت توده ای را چه از طرف کامپیوتر و چه از طرف میکرو را تست کردین چون من الان تو همین گیر کردم چون من با کیل و cubedmx کار میکنم برنامه کامپیوتر هم باید با ویژوال استو دیو حتما باشه
    تا امروز سمت usb های خود میکروها نرفتم!

9. تشکرها از این نوشته :

نام
    مهدی عبدالهی

خدا حفظتون کنه اگر امکانش هست همین سیستم عامل emwin را روش تمرکز کنید من خودم دارم کیوب ام ایکس را از یوتیوب یاد میگیرم بنظرم رو یک مسائلی تمرکز کنید که زیاد روش از قبل بحث نشده منظورم این هست که قسمتهای پیشرفته را بیشتر مطرح کنید

نام
    مهدی رهی

خدا حفظتون کنه اگر امکانش هست همین سیستم عامل emwin را روش تمرکز کنید من خودم دارم کیوب ام ایکس را از یوتیوب یاد میگیرم بنظرم رو یک مسائلی تمرکز کنید که زیاد روش از قبل بحث نشده منظورم این هست که قسمتهای پیشرفته را بیشتر مطرح کنید
    ممنون
    در حال حاظر قصد دارم فقط تا جایی که بچه های تازه وارد دستشون بیاد چی به چیه پیش برم، چندتا کار رو با هم ورداشتم یه خورده وقت کم میارم، هنوزم سمت سیستم عامل ها و ... نرفتم، اما بعد از اینکه اونارو هم یاد گرفتم حتما براش یه تاپیک موضوعات پیشرفته باز میکنم.
    و یه چیزه دیگه، توی فروشگاه همین سایت آموزش emwin از طرف جناب مهندس زرکوب برای فروش گذاشته شده، البته برای LPC1788 و lpc1768 هستش که فرقی نمیکنه وقتی قلق کار دستتون بیاد راحت میتونین برای stm32 ها هم راهش بندازین (البته آموزش های دیگه هم دارن که موضوعات پیشرفته هستش اوناهم خوبه)