NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 1950 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 62

موضوع: آموزش سیمیولینک و رزبری آماده شد.

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas93 نمایش پست ها
    سلام مهندس مشکل کامپلیار رو حل کردم موفق شدم microsoft visual c++ 2015 professional نصب کنم ولی هنوز پوشه ای به نام MW ایجاد نمی شود و نمی توانم به طور مستقل برنامه را بر روی رزبری اجرا کنم
    ممنون از زحماتتان
    سلام.
    آیا deploy to hardware رو میزنید؟ دستور زیر را در خط فرمان رزبری اجرا کنید ببینید چی میشه. جایی که فایل elf رو دارید.
    کد:
    sudo ./modelName.elf
    در ضمن فایل هم آپلود کردم.
    https://drive.google.com/drive/folde...jFqZUNEdkZJd28
    بعد از دانلود، فایل raspberrypi_firmware_r2015a.zip رو که در یک پوشه هست در پوشه دیگر هم کپی کنید.
    برای دریافت پسورد (چون مخصوص خریداران هست) لطفا به من ایمیل بزنید.
    dariush_abbasinezhad@yahoo.com
    ویرایش توسط dariush_ab : 23-02-2017 در ساعت 00:13
    برنامه نویسی ویندوز 10 رزبری را با زبان آردوینو تجربه کنید!
    ایمج آماده کیوت 5.7 برای بردهای رزبری - آرنج پای - نانوپای - کیوبی - سینلینکس - پاین 64

آموزش راه اندازی اولیه برد EasyARM و کامپایل سورس WinCE
    آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب
    - سیمیولینک - کیوت برای رزبری پای
    مشاوره رایگان خرید کامپیوتر های تک بردی فروشگاه کویر الکترونیک

ارتباط با من از طریق پست های انجمن و یا ایمیل یاهو موجود در بخش کاربری

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام مهندس مشکل اجرای برنامه بدون دخالت متلب حل شد در متلب 2016 یک فایل به اسم مدل ایجاد میشود که پسوند آن elf می باشد و با اجرای آن فایل برنامه به صورت standalone اجرا می شود حالا سوال بنده این است که بعد از اجرای برنامه چطور بدونه دخالت متلب آن را استاپ کنیم با تشکر

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام مهندس نمی توانم فایل را دانلود کنم روی لینک کلیک میکنم هیجی باز نمی شود

نام
    داریوش عباسی نژاد

سلام مهندس نمی توانم فایل را دانلود کنم روی لینک کلیک میکنم هیجی باز نمی شود
    سلام.
    بایستی من تایید کنم. الان می تونید دانلود کنید.
    موفق باشید.
    ایمج آماده کیوت 5.7 برای بردهای رزبری - آرنج پای - نانوپای - کیوبی - سینلینکس - پاین 64

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام مهندس ساپورت پکیج رو دانلود کردم و مشکلم حل شد ممنون از زحماتتان

نام
    داریوش عباسی نژاد

سلام مهندس ساپورت پکیج رو دانلود کردم و مشکلم حل شد ممنون از زحماتتان
    سلام.
    خواهش میکنم.

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام از پنج شنبه روی تلگرام پیغام گذاشتم اعتراض کردم به راهنمای فعال سازی و راهنمای استفاده از لایسنس چهار روز بعد تونستم جوابمو بگیرم . الان تو انجمن مطرح میکنم چون میدونم مشکل خیلی ها هست و خواهد بود . من که هرچی تو تلگرام اعتراض کردم فقط خودمو خسته کردم .راهنما واقعا گیج کننده و خسته کنندست . فقط برای کسی که روش فکر کرده تانوشته یا کسی که باهاش درگیر بوده بطور کلی شاید قابله درک باشه اونم شاید . اول اینکه برای تغییر یک پارامتر دائما موضوع رو تکرار کردید و بیخودی بخش بندی کردید و مطلب اضافه کردید و ملتو گیج کردید . چرا همون پارامتر رو در جای خودش تشریح نکردید . چرا جلوی خوده تبها راهنمای روان و قابل درک ننوشتید . چرا اینقدر این پنجره اون پنجره میکنید . مثال میزنم :photo_2017-04-23_22-19-42.jpg : یا در این تصویر زیری از توضیحاته داده شده چی میشه فهمید خدایی بفرمایید چی میشه فهمید .photo_2017-04-23_22-19-54.jpg : کجاش توضیح دادید که یک کاربر برای چی باید لایسنسشو پاک بکنه و ده ها اعتراض ذیگر که از حوصله همه خارجه . من ناراحتیم از اینه چهارروز معطل بازیافته لایسنس شدم . بخاطر عدم راهتمایی صحیح از میزان حجم و سیستم مورد نیاز برای تمرین دروس و تذکرات لازم قبل از گرفتن لایسنس . هرچی گفتیم گفتند راهنمایی کامل و بسیار روان است . والا به خدا منم آدمه کم سوادی نیستم . بقیشم گفتن نداره . حرفه دله خیلی ها رو زدم انشاا... که انتقاد پذیر باشید . ضمنا در ساعات اداری لااقل یک نفر تلگرام یا تلفن پاسخگو باشه . ببخشید ناراحت بودم همش غر زدم یادم رفت تشکر کنم از زحماتی که برای آموزش کشیدید بالاخره کم و کاستی همه جا هست ولی نباید از حق گذشت برای پیشرفت این مرز و بوم کاره بزرگی کردید . سپاس

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام . مجدد مزاحم شدم . یک لایسنسم الکی از بین رفت به خاطر عدم اطلاع رسانی صحیح . با هزار مکافات بعد از چهار روز انتظار لایسنسمون بازیافت شد . حالا بازم باید درخواست لایسنس کنم . چها روز تو نوبت باشم . یا از نرم افزارهای هک استفاده کنم که برای لایسنس بدلیل عدم راهنمایی صحیح هی نخوام التماس کنم . بخدا این کار اذیت کردنه . چرا تو راهنماییتون باید اینقدر ضعف باشه مردم اذیت شند . یه چیزی رو توضیح میدین یه چیزه دیگه تو دی وی دی هست . 2014 رو توضیح میدین 2016 تو دی وی دی هست . نمیگید اولش دقیقا باید چه ویندوزی و چه سیستمی مورده نیازه با چقدر حجم . تو درسم میگید در فلان آموزش این قسمتشو توضیح دادیم . آخه این چکاریه

نام
    داریوش عباسی نژاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mfr نمایش پست ها
    سلام از پنج شنبه روی تلگرام پیغام گذاشتم اعتراض کردم به راهنمای فعال سازی و راهنمای استفاده از لایسنس چهار روز بعد تونستم جوابمو بگیرم . الان تو انجمن مطرح میکنم چون میدونم مشکل خیلی ها هست و خواهد بود . من که هرچی تو تلگرام اعتراض کردم فقط خودمو خسته کردم .راهنما واقعا گیج کننده و خسته کنندست . فقط برای کسی که روش فکر کرده تانوشته یا کسی که باهاش درگیر بوده بطور کلی شاید قابله درک باشه اونم شاید . اول اینکه برای تغییر یک پارامتر دائما موضوع رو تکرار کردید و بیخودی بخش بندی کردید و مطلب اضافه کردید و ملتو گیج کردید . چرا همون پارامتر رو در جای خودش تشریح نکردید . چرا جلوی خوده تبها راهنمای روان و قابل درک ننوشتید . چرا اینقدر این پنجره اون پنجره میکنید . مثال میزنم :photo_2017-04-23_22-19-42.jpg : یا در این تصویر زیری از توضیحاته داده شده چی میشه فهمید خدایی بفرمایید چی میشه فهمید .photo_2017-04-23_22-19-54.jpg : کجاش توضیح دادید که یک کاربر برای چی باید لایسنسشو پاک بکنه و ده ها اعتراض ذیگر که از حوصله همه خارجه . من ناراحتیم از اینه چهارروز معطل بازیافته لایسنس شدم . بخاطر عدم راهتمایی صحیح از میزان حجم و سیستم مورد نیاز برای تمرین دروس و تذکرات لازم قبل از گرفتن لایسنس . هرچی گفتیم گفتند راهنمایی کامل و بسیار روان است . والا به خدا منم آدمه کم سوادی نیستم . بقیشم گفتن نداره . حرفه دله خیلی ها رو زدم انشاا... که انتقاد پذیر باشید . ضمنا در ساعات اداری لااقل یک نفر تلگرام یا تلفن پاسخگو باشه . ببخشید ناراحت بودم همش غر زدم یادم رفت تشکر کنم از زحماتی که برای آموزش کشیدید بالاخره کم و کاستی همه جا هست ولی نباید از حق گذشت برای پیشرفت این مرز و بوم کاره بزرگی کردید . سپاس
    سلام.
    قبل از هز چیز به خاطر بیان انتقاداتتون تشکر میکنم و بابت نقایص هم شخصا عذرخواهی میکنم. ما نهایت تلاشمون رو انجام داده ایم تا در نحوه فعال سازی و بحث لایسنس مشکلی وجود نداشته باشد. از راهنما گرفته تا فیلم همه موارد را آماده کرده ایم تا دوستان به مشکل نخورند. اما ما، از جمله خود من، میخواهیم که زود کار انجام دهیم. عادت کردیم چند تا next بزنیم و هر چیزی نصب بشه. مایکروسافت هم در این عادت نقش کمی نداشته. در هر صورت همانطور که گفتید یک سری نقایص در راهنما وجود دارند که ان شا الله رفع خواهیم کرد.
    با تشکر فراوان.

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

نام
    داریوش عباسی نژاد

سلام . مجدد مزاحم شدم . یک لایسنسم الکی از بین رفت به خاطر عدم اطلاع رسانی صحیح . با هزار مکافات بعد از چهار روز انتظار لایسنسمون بازیافت شد . حالا بازم باید درخواست لایسنس کنم . چها روز تو نوبت باشم . یا از نرم افزارهای هک استفاده کنم که برای لایسنس بدلیل عدم راهنمایی صحیح هی نخوام التماس کنم . بخدا این کار اذیت کردنه . چرا تو راهنماییتون باید اینقدر ضعف باشه مردم اذیت شند . یه چیزی رو توضیح میدین یه چیزه دیگه تو دی وی دی هست . 2014 رو توضیح میدین 2016 تو دی وی دی هست . نمیگید اولش دقیقا باید چه ویندوزی و چه سیستمی مورده نیازه با چقدر حجم . تو درسم میگید در فلان آموزش این قسمتشو توضیح دادیم . آخه این چکاریه
    با سلام مجدد.
    مهندس بحث متلب 2014 و 2016 چندین بار توضیح داده شده است. من که نمیتونم کسی رو مجبور به استقاده از یک نسخه خاص ویندوز کنم. هر کسی یک ویندوزی داره استفاده میکنه. برای سیستم هم این امکان وجود ندارد که بخوام برای هر ویندوزی و هر نسخه متلب نصب sdk رو بگم.
    این رو هم در نظر بگیرید که 38 تومن که هزینه این آموزش هستش مبلغ نیم ساعت تدریس خصوصی است.
    متلب آخر هم اینکه مطمئن باشید اگر این آموزش را ما در شرکت کویر نمیذاشتیم تا 50 سال دیگه هم کسی نمیذاشت.

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

دستتون درد نکنه من شخصا ازتون تشکر میکنم بابته آموزشتون ، کسی منکرکاره بزرگی که کردید نیست ، ولی آقای زارعی آموزشه مطلبه منو از لیسته خرید کنسل کرد، گفت صفر تا صد آموزش تو سیمیولینک هست . اول هم هدفم رو گفتم من میخوام ال سی دی های مخصوص رزبری را با برنامه بوت ساد ه ران کنم با لوگویه شخصی خودم . ایشون گفتند تو این آموزش هست . الان ده روز گشته از خریدم هنوز نتونستم تمرینات شما رو انجام بدم . چند بارویندوز عوض کردم . دوبار لایسنس گرفتم هر دو باطل شد . من خلبانه جنگی هستم . تخصصم الکترونیک نیست ولی علاقه مندم . و تجربه زیادی در این زمینه دارم . و تجهیزات پیشرفته ای تا کنون با میکرو کنترلرها ساختم . و از کمودور 64 و آمیگا کامپیوتر داشم تا حالا . ولی اولین بار است اینطوری گیر افتادم . لطفا سریعا کمکم کنید نگران هزینه نباشید . تلفن من رواز آقای زارعی بگیرید روی تلگرام پیام بذارید زنگ نزنید شاید ماموریت باشم. کار منو راه بندازید هر مبلغی باشه پرداخت مکنم . ولی عجله دارم . یک میلیون تومان قطعه از ایشان خریدم بلا استفاه افتاده . منتظر تماس شما هستم .

نام
    داریوش عباسی نژاد

دستتون درد نکنه من شخصا ازتون تشکر میکنم بابته آموزشتون ، کسی منکرکاره بزرگی که کردید نیست ، ولی آقای زارعی آموزشه مطلبه منو از لیسته خرید کنسل کرد، گفت صفر تا صد آموزش تو سیمیولینک هست . اول هم هدفم رو گفتم من میخوام ال سی دی های مخصوص رزبری را با برنامه بوت ساد ه ران کنم با لوگویه شخصی خودم . ایشون گفتند تو این آموزش هست . الان ده روز گشته از خریدم هنوز نتونستم تمرینات شما رو انجام بدم . چند بارویندوز عوض کردم . دوبار لایسنس گرفتم هر دو باطل شد . من خلبانه جنگی هستم . تخصصم الکترونیک نیست ولی علاقه مندم . و تجربه زیادی در این زمینه دارم . و تجهیزات پیشرفته ای تا کنون با میکرو کنترلرها ساختم . و از کمودور 64 و آمیگا کامپیوتر داشم تا حالا . ولی اولین بار است اینطوری گیر افتادم . لطفا سریعا کمکم کنید نگران هزینه نباشید . تلفن من رواز آقای زارعی بگیرید روی تلگرام پیام بذارید زنگ نزنید شاید ماموریت باشم. کار منو راه بندازید هر مبلغی باشه پرداخت مکنم . ولی عجله دارم . یک میلیون تومان قطعه از ایشان خریدم بلا استفاه افتاده . منتظر تماس شما هستم .
    خواهش میکنم.
    بله. همانطور که در آموزش متلب گفته شده، اجرای برنامه های متلب نیاز به حضور کامپیوتر دارد و به عبارتی روال interactive خواهد بود ولی مدل سیمیولینک standalone میتونه اجرا بشه.
    موفق باشید.

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

دوسته گرامی استاده سیمیولینک . بنده روزها میگذرد هنوز هم مشکلم در رابطه با آموزشه نصبه نرم افزارا های مورد نیاز آموزش سیمیولینک با شما حل نشده . چون نظامی هستم و ماموریت میروم . و با بحثهای مکرر واقعیتش خسته شدم . آخرشم یک فیلمه نیمه کاره برای طریقه نصب متلب 2016برایم فرستادید که هیچگونه همخوانی با محتویات داخله مجوعه نداشت . و از همه بدتر اینکه بابتش تقاضای پنجاه هزار تومان پول از بنده کردید . این را اینجا میگویم تا همه بدانند و نظر دهند . بنده بدلیل خط و خش دی وی دی ها مجبور به تهیه دی وی دی متلب 2016 a از بازار به قیمته پنج هزار تومان شدم که آموزش نصب کامل هم داشت . و مهمتر از همه اینکه وظیفه استاد هر مجموعه آموزشی هست در یک فایله pdf نحوه استفاده ونصب نرم افزارها را به زبان ساده توضیح دهد. ولی با اینحال هنوز این راهنما برایه استفاده خریداران در انجمن قرار داده نشده . فرمودید بنده فقط مشکل دارم. هر کسی که این مجموعه را بعنوان مصرف کننده خریده و فکر میکند حق با شماست و من اشتباه میکنم همین جا پیام بگذارد و مرا قانع کند .

15. تشکرها از این نوشته :

نام
    داریوش عباسی نژاد

با سلام خدمت دوستان.
    پست اول به روز رسانی شد و توضیحات تکمیلی، به خصوص نحوه نصب Windows SDK 7.1 در ویندوز 10، اضافه گردید.
    در صورت بروز مشکل یا سوال مطرح فرمایید تا بررسی گردد.

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

باسلام
    می خواستم با متلب 2017 به رزبری متصل بشم ولی صفحه add-ons رو برای من باز نمی کنه توابعی که می خواستم استفاده کنم از متلب 2017 اضافه شدن به نظرتون چی کار کنم؟ میشه متصل کرد به متلب 2017؟؟

نام
    داریوش عباسی نژاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alire نمایش پست ها
    باسلام
    می خواستم با متلب 2017 به رزبری متصل بشم ولی صفحه add-ons رو برای من باز نمی کنه توابعی که می خواستم استفاده کنم از متلب 2017 اضافه شدن به نظرتون چی کار کنم؟ میشه متصل کرد به متلب 2017؟؟
    سلام.
    بله میشود با متلب 2017 هم با رزبری کار کرد ولی قبلش نیاز هست تا موارد مرتبط با متلب 2017 نصب بشوند که مهمترین اونها support package مخصوص اون نسخه متلب هستش و شما نمیتونید از ساپورت پکیج نسخه های همراه مجموعه استفاده کنید.
    برای نصب هم باید اکانت متلب داشته باشید به همراه یک اینترنت خیلی خیلی با کیفیت و نیز توجه کنید که متلب ما رو تحریم کرده و مستقیم نمیشه دانلود انجام داد.
    این مورد هم در نظر داشته باشید که هر ویژگی سیمیولینک لزوما روی رزبری کار ممکنه نکنه به خصوص اینکه در نسخه های جدید اضافه شده باشد.
    موفق باشید.

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush_ab نمایش پست ها
    سلام.
    بله میشود با متلب 2017 هم با رزبری کار کرد ولی قبلش نیاز هست تا موارد مرتبط با متلب 2017 نصب بشوند که مهمترین اونها support package مخصوص اون نسخه متلب هستش و شما نمیتونید از ساپورت پکیج نسخه های همراه مجموعه استفاده کنید.
    برای نصب هم باید اکانت متلب داشته باشید به همراه یک اینترنت خیلی خیلی با کیفیت و نیز توجه کنید که متلب ما رو تحریم کرده و مستقیم نمیشه دانلود انجام داد.
    این مورد هم در نظر داشته باشید که هر ویژگی سیمیولینک لزوما روی رزبری کار ممکنه نکنه به خصوص اینکه در نسخه های جدید اضافه شده باشد.
    موفق باشید.
    یعنی می گید با اینترنت خوب و دور زدن تحریم ها می شه ساپورت پکیج رو دانلود کرد؟ خودتون از ورژن 2017 ساپورت پکیجی دانلود کردید؟

نام
    داریوش عباسی نژاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alire نمایش پست ها
    یعنی می گید با اینترنت خوب و دور زدن تحریم ها می شه ساپورت پکیج رو دانلود کرد؟ خودتون از ورژن 2017 ساپورت پکیجی دانلود کردید؟
    بله میشه. من 2 مورد 2016 دانلود کرده بودم. 2017 نه.

آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush_ab نمایش پست ها
    بله میشه. من 2 مورد 2016 دانلود کرده بودم. 2017 نه.
    خیلی خیلی ممنون نصب شد.

22. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض raspberry pi 3 B plus

سلام میخواستم بدونم آموزش هاتون روی برد جدید raspberry pi 3 B plus هم جواب میده؟ و پکیج جدیدی برای دانلود نیاز هست یا خیر؟ مظلب دیگه این که این برد در حالت استندلون میتونه لوپ های کنترلی سنگین را مدیریت کنه؟ تشکر

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین