NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2869 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ارور 56 در کار با lpc1768

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض ارور 56 در کار با lpc1768

سلام دوستان
    بنده تازه شروع به کار با lpc1768 کردم و یه برنامه میخوام بنویسم توی محیط کیل ، زمانی که فقط هدر فایل های اصلی (startup,system)رو میارم تو برنامه هیچ مشکلی نداره ولی زمانی که میخوام یه برنامه کسترده تر بنویسم و هدر های دیگه ای رو اضافه میکنم مثل TFTLCD.h و... اررور زیر میاد که نمیدونم چی هست و چجور باید برطرفش کنم
    اررور که میده اینه :

C:\Keil_v5\ARM\PACK\Keil\LPC1700_DFP\2.1.0\Boards\ Keil\MCB1700\Common\GLCD_MCB1700.c(36): error: #5: cannot open source input file "PIN_LPC17xx.h": No such file or directory
    #include "PIN_LPC17xx.h"
    C:\Keil_v5\ARM\PACK\Keil\LPC1700_DFP\2.1.0\Boards\ Keil\MCB1700\Common\GLCD_MCB1700.c: 0 warnings, 1 error
    ".\Objects\05.axf" - 1 Error(s), 0 Warning(s).
    Target not created.
    Build Time Elapsed: 00:00:01

فکر میکنم مشکل از طرف اون فایل .axf باشه
    اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال
    نام
    مصطفی
    تشکر شده 128 بار در 93 پست

سلام
    ارور که مشخصه میگه فایل "PIN_LPC17xx.h" رو نمیتونه باز کنه چون همچین فایلی رو پیدا نمیکنه.
    شما باید از قسمت Options for Target و در سربرگ C/C++، در قسمت Include Path آدرس پوشه ای که این هدر فایل قرار داره رو به پروژه معرفی کنی.

4. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mstkmn نمایش پست ها
    سلام
    ارور که مشخصه میگه فایل "PIN_LPC17xx.h" رو نمیتونه باز کنه چون همچین فایلی رو پیدا نمیکنه.
    شما باید از قسمت Options for Target و در سربرگ C/C++، در قسمت Include Path آدرس پوشه ای که این هدر فایل قرار داره رو به پروژه معرفی کنی.
    کتابخونه هایی که اضافه میکنم cmsis هستن و از داخل خود کیل ادد میکنم نمیدونم آدرسشون کجاست که اضافه کنم!

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام.من هم این مشکلو دارم و نمیتونم هدر فایل توابع cmsis اضافه کنم. کمک کنید!

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام، فایل هدر مربوطه را در همان پوشه ای که فایل main.c داری کپی کن مشکلت حل میشه. چون داری از "header_file.h" بجای <header.h> استفاده می کنی Compiler دنبال فایل مورد نظر داخل پوشه پروژه در حال Develop می گرده عزیزم.