NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3030 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمک برای انتخاب بهترین ماژول rf ؟

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض کمک برای انتخاب بهترین ماژول rf ؟

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان

مشکل من اینه که تو یک پروژه نیاز به حذف خطوط ارتباط سریال ساده uart یا همون rx tx و جاگزینی اون با یه وایرلس مناسب با برد حدود 150 تا 200 متر دارم . راستش انتخاب بین این همه ماژول کار ساده ای نیست برای من هم این پروژه تجاری و جای انتخاب اشتباه نیست و کیفیت خیلی مهم هست قیمت هم در حد مناسب باشد نه ارزان حالا می خواستم از تجربه شما دوستان استفاده کنم تا یک ماژول مناسب برای استفاده در پروژه avr خودم پیدا کنم که از شر سیم کشی خلاص بشم در صورت راهنمایی از شما کمال تشکر را دارم.

2. # ADS
    Circuit advertisement

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

لازم به ذکر است که این دستگاه فقط برای ارسال دیتا با سرعت پایین استفاده میشود . لطفا راهنمایی کنید

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

بستگی به کار داره. ماژولهای ask ارزون هستن. ماژول hm-tr هم fsk هست. ماژول های nrf هم که در فرکانس 2.4 گیگاهرتز کار میکنن. بستگی به کار شما داره که کدوم جواب بده. باید در مورد همه اینا اطلاعات کسب کنید و انتخاب کنید.