NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3131 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: چگونگی کسب دانش مورد نیاز جهت طراحی برد های الکترونیک

کاربر دائمی
    تشکر شده 128 بار در 102 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam6500 نمایش پست ها
    آیا میشه همه کارهایی که با پیکان انجام داد رو با بنز هم انجام داد؟ پروتئوس آشغاله
    آخه من تاحالا جایی آموزش استفاده از میکروکنترولر ها و اینترفیس کردن و برنامه نویسی و چک کردنش رو تو آلتیوم ندیده بودم و همه میگفتن پروتئوس برای اینکار هستش(البته جدیدا توی این زمینه تحقیق نکردم و حرفم مال 3-4 سال پیشه)... پس شما میفرمایید همون آلتیوم رو بچسبم و نیاز به هیچ نرم افزار دیگه واسه یادگیری میکرو ها ندارم؟

- - - Updated - - -

من پروتئوس رو بیشتر برای یادگیری ساخت مدارهای میکروکنترولری گفتم وگرنه میدونم برای pcb آلتیوم بهتر هست.
    اما برای یادگرفتن نحوه ساخت مدارات میکروکنترولری چطور؟ آلتیوم امکانات یادگیری مجازی رو فراهم میکنه؟

(درباره یادگیری حقیقی من برد دیسکاوری رو دارم و بعضی قسمتهاشم از روی آموزش ها راه انداختم ... اما الان هدفم اینه که خودم بتونم یک برد بسازم که بتونه میکروی stm32 که روشه رو راه بندازه (البته نه به خوبی و قدرت دیسکاوری، ولی دیگه در حد 4 تا سنسور و چنتا موتور و ماژول رو جواب بده!)

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال
    تشکر شده 79 بار در 71 پست

خوب راه حلش اینه که شروع کنی، ما هم هر کمکی از دستمون بر بیاد هستیم خدمتتون، ولی از اونجایی که اکثر بجه ها آلتیوم بلدن بهتره با آلتیوم شروع کنی که بتونیم کمکت کنیم. همین الان یه پروژه وا کن و شماتیکتو شروع کن.

- - - Updated - - -

راستی مدل این دیسکاوری که داری چیه؟

4. تشکرها از این نوشته :

کاربر دائمی

باشه ولی باید تا فردا صبر کنم با این اینترنت نفتی دانلود بشه مدلش 407vg هستش.

6. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال

چیز جالبی به نظر میاد

کاربر دائمی

آره پرفورمنس نسبت به قیمتش خوبه (البته من 2-3 سال پیش خریده بودم ولی همینطور مونده بود و الان از زیر خاک بیرون کشیدمش! ولی هنوزم گویا روی بورسه!)

ولی من هنوز تو کف اینم که چه زمان میتونم یه بردی شبیه این و حتی بهتر از این طراحی کنم

کاربر فعال

خیلی زود، تعارف نمیکنما جدی میگم. میبینی

10. تشکرها از این نوشته :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع