NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3115 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دو پیشنهاد

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 5 پست

Exclamation دو پیشنهاد

اول ) زیر موارد مرتبط با سایت یک راهنمای سایت بزرگ قرار بدید که وقتی یه تازه وارد امد هر سوالی داشت بپرسه تا با آداب و قوانین انجمن آشنا بشه . اینکه چه چیزی کجا هست و...دوم ) یه بخش دانلود بزرگ هم در صفحه اول باشه که لینک همه نرم افزار هایی که تست هم شده و لینکش سالم هست داشته باشه وزیر مجوعه خودش برای هر یکی از محصولات سایت یک موضوع باشه. دیتا شیت های محصول در پست اول این موضوع ها قرار بکیره و در ادامه سوالات مرتبط نوشته بشهاگه سازوکار اینچنین وجود داره لطفا به من بگید چون من هنوز سر در گم هستم.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما behador برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement

Banned
    نام
    صادق علی بخشی
    تشکر شده 1,276 بار در 702 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behador نمایش پست ها
    اول ) زیر موارد مرتبط با سایت یک راهنمای سایت بزرگ قرار بدید که وقتی یه تازه وارد امد هر سوالی داشت بپرسه تا با آداب و قوانین انجمن آشنا بشه . اینکه چه چیزی کجا هست و...دوم ) یه بخش دانلود بزرگ هم در صفحه اول باشه که لینک همه نرم افزار هایی که تست هم شده و لینکش سالم هست داشته باشه وزیر مجوعه خودش برای هر یکی از محصولات سایت یک موضوع باشه. دیتا شیت های محصول در پست اول این موضوع ها قرار بکیره و در ادامه سوالات مرتبط نوشته بشهاگه سازوکار اینچنین وجود داره لطفا به من بگید چون من هنوز سر در گم هستم.
    سلام
    به انجمن خوش امدید
    اصولا وقتی شما اینجا پست میزارید به این معنی هست که قوانین سایت رو کاملا مطالعه کردید و پذیرفتید
    اگر از قوانین بی اطلاع هستید به لینک زیر مراجعه کنید
    http://www.iranmicro.ir/forum/misc.php?do=showrules

قبلا این انجمن یه بانک نرم افزار داشته که بعد از رفتن آقای هاشمی به فراموشی سپرده شد
    چون نیاز به مدیریت و وقت گذاشتن داره
    باید یکسری متنها ترجمه بشه که همون موقع هم کسی همکاری چندانی نداشت
    و در مورد دیتاشیت ها هم فوق العاده تعدادشون زیاد هست و هر کسی یه چیزی میخواد
    از نظر عقلانی کار چندان درستی نیست
    درمورد دانلود دیتاشیت قطعات و نرم افزار ساده ترین و راحت ترین راه سرچ کردن تو اینترنت هست که سایت های
    فارسی و انگلیسی زیادی پاسخگوی شما هست
    حالا اگر دنبال کرک یا چیزی هستید که کمی گنگ هست یا یه خورده انحصاری هست میتونید تو قسمت زیر
    پست بزارید و در خواست خودتون رو بیان کنید که چه نرم افزار یا کرکی رو میخواهید
    http://www.iranmicro.ir/forum/forum108/
    درمورد کاتالوگ محصولات اگر چیزی مثل برد میکروکنترلری باشه بعد از خرید به همراه CD همراه محصول داکیومنتهای اون کالا هم ارسال میشه
    ولی اگر ماژول باشه باید تو اینترنت سرچ کنید اون هم به زبان انگلیسی یا به شرکت سازنده ایمیل بزنید(آخرین راه)

و یک نکته تو این انجمن بچه ها رفاقتی پاسخ سوالات رو میدن یعنی هرکس که میدونست و علاقه ای به انتشار علمش داشت به
    صورت رایگان پاسخ سوالات رو میده نه کمتر نه بیشتر پس توقعی از کسی نداشته باشید و در کنار سوال پرسیدن به جستجو ((در سطح وب)) ادامه بدید

موفق و پیروز باشید

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sadeghbakhshi برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 5 پست

ممنون از پاسخ شماسوال دیگه ای پیش امد و اون اینکه چرا ویرایشگر متن پیشرفته تر برای انجمن نصب نمیکنید؟ چون واقعا مشکل آفرین هست http://www.iranmicro.ir/forum/10497-...tml#post104953

7. تشکرها از این نوشته :