NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3186 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل کار نکردن ولتاژ لیبل در ارکد

کاربر علاقه مند stackprograme آواتار ها
    تشکر شده 29 بار در 15 پست

پیش فرض مشکل کار نکردن ولتاژ لیبل در ارکد

دوستان ما دوتا مدار مختلف داخل پی اس پایس شبیه سازی کردیم،برای یکیش ولتاژ لیبل کار می کنه و با اجرای سیمولیشن ،نمودار را می کشه،برای دیگری نه،می خواهم بدونم علت کار نکردن ولتاژ لیبل چیست؟؟؟؟؟؟ ممنون از پاسختون

دوستان یک یک هفته دنبالشم کسی جواب نمی ده،داخل فروم ادابورد هم عکس هاش است،why when in orcad use voltage label and run simulation the curve voltage not show!!!!
    کسی نظری نداره

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال rozeh آواتار ها
    تشکر شده 176 بار در 104 پست

من باهاش کار نکردم ولی اگه جای شما باشم اینجا می پرسم:

Forums - - Cadence Technology Forums - Cadence Community

تجربه من توی فروم های خارجی نشون داده که زیاد اهل کار کردن با شبیه سازها نیستن پس بهتره توی سایت های سازنده شون سوال بپرسین. فعلا بیشتر از همه LTspice توی بورس هستش.
    توی نوشتن متون انگلیسی هم بیشتر دقت کنید. شاید یکی از علت های جواب نگرفتنتون این باشه(بد انگلیسی نوشتین(اشتباهات گرامری + اشتباهات مربوط به نحوه نگارش)). توضیحات بیشتری هم بنویسین. مثلا اینکه چطور تنظیمات رو انجام دادین. اگه عاجز هستن پس عکس بگیرین و بذارین.

4. تشکرها از این نوشته :

نقل قول نوشته اصلی توسط rozeh نمایش پست ها
    من باهاش کار نکردم ولی اگه جای شما باشم اینجا می پرسم:

Forums - - Cadence Technology Forums - Cadence Community

تجربه من توی فروم های خارجی نشون داده که زیاد اهل کار کردن با شبیه سازها نیستن پس بهتره توی سایت های سازنده شون سوال بپرسین. فعلا بیشتر از همه LTspice توی بورس هستش.
    توی نوشتن متون انگلیسی هم بیشتر دقت کنید. شاید یکی از علت های جواب نگرفتنتون این باشه(بد انگلیسی نوشتین(اشتباهات گرامری + اشتباهات مربوط به نحوه نگارش)). توضیحات بیشتری هم بنویسین. مثلا اینکه چطور تنظیمات رو انجام دادین. اگه عاجز هستن پس عکس بگیرین و بذارین.
    بله حق با شما است،بنده در حال جستجو کردنم،به محض رسیدن به جواب خبر می دم.

معمولا این ورژن های کرک شده مشکل به هم میزنه
    چند بار پاکش کن و دقیق اتصالش رو وصل کن که روی هوا نباشه
    سعی کن نود ها را هم کم کنی و از نودهای معادل هم امتحان تست کن
    همه این کار ها را باز هم انجام دادم،ولی رندمی کار می کنه،نمی دونم کجا سوتی دادم

خدمت دوستان عرض کنم این مشکل هم با یک کپی پیست کردن حل شد،منظورم اینه یک پروژه جدید ساختم،بعد schematic مدار را قدیمی را داخل مدار جدید کپی کردم،بعد تست انالیز زمانی و جواب داد،و تمام شد.بعد ممکنه یک جا تنظیمات پیش فرض عوض شده بود با این کار در کمترین زمان کار درست شد.