NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3256 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: پیاده سازی ربات مسیریاب با webots

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Icon17 پیاده سازی ربات مسیریاب با webots

سلام به همگی ، من تو این انجمن تازه وارد هستم و ممنون میشم اولین پستم رو شما دوستان عزیز که تخصص دارید تو این زمینه با راهنمایی خودتون کمک کنید.

من رشته ام هوش مصنوعی هستش و الان نیاز پیدا کردم که الگوریتم مسیریابی رو اول با الگوریتم ژنتیک شبیه سازی کنم. میدونم میشه این کارو با متلب انجام داد اما طبق صحبت های که با استادم شده ترجیحش اینه که ژنتیک و بعد اون الگوریتم خودم رو با ویبتز پیاده سازی کنم.

قسمت اول سوالم اینه پیاده سازی مسیریابی ربات با استفاده از الگوریتم ژنتیک ( چیزی که من مد نظر دارم یه چیز خیلی ساده است ، یه ربات که در حد یه نقطه باشه، سنسور خیلی خاصی نداشته باشه و فقط اطلاعات محیط بهش داده بشه در ابتدا ( فعلا استاتیکش رو مد نظر دارم))
    سه بعدی بودن محیط خیلی برام مهم نیست ، یه جورای یه گرید رو در نظر بگیرید که ربات ما بصورت یه نقطه هستش داخل اون ، یه نقطه هدف داریم و یه سری مانع ، هدف من اینه که الگورتیم خودم رو با الگوریتم ژنتیک مقایسه کنم، شاید با متلب این کار بهتر باشه اما استادم میگه با متلب سمبل کردنه فقط
    من ویبتز 7.3.0 نصب کردم و از تو سمپل های که داره فکر کنم survior یا trainn شبیه اون چیزی که میخوام.
    به نظرتون اصلا ویبتر برای اینکار مناسب هست یا شبیه ساز بهتری سراغ دارید ؟

خواسته من از شما دوستان عزیز : برای مسیر یابی با الگوریتم ژنتیک خودتون آیا برنامه ای نوشتید که برام بفرستید که بهم کمک کنه یا اینکه راهنمایی ام کنید که از کجا و چه جوری شروع کنم که بتونم یه شبیه سازی رو انجام بدم، محیط خیلی پیچیده ای مد نظر ندارم و حتی یه دو بعدی هم کارم رو راه میندازه.

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و متن رو خوندید. لطفا راهنمایی ام کنید
    ویرایش توسط chirok1987 : 21-05-2015 در ساعت 22:52

2. # ADS
    Circuit advertisement