NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3116 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سلف rfc

کاربر علاقه مند majidma3000 آواتار ها
    نام
    حسین منصوری
    تشکر شده 189 بار در 45 پست

پیش فرض سلف rfc

سلام. من دارم یه اوسیلاتور RF 400Mhz درست میکنم، چندتا شماتیک پیدا کردم ولی همشون سلف RFC دارن مقدار هم نداره، کسی از دوستان میدونه این قطعه دقیقا چیه و از کجا میشه پیدا کرد؟

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 پست

سلام . تو چه قسمتی از دستگاه و یا شماتیک قرار داره و یا چند درصدی از شماتیک رو بذار تا اگه تونستم راهنمایت کنم . اصلا چرا از vco های استاندارد استفاده نمیکنی .مثلا max2620 که فرکانس کاری خیلی انعطاف پذیری داره و قطعات مورد استفاده هم همگی قطعات معمولی هستن .
    Vco های زیادی وجود داره ولی متاسفانه قیمتشون بالاست . همین قطعه که گفتم فرکانس کاریش از 10mgz تا 1050mhz است و حتی میتونی با ولتاژ رو ی یکی از پایه هاش فرکانس خروجیت رو حداکثر تا 100mhz بالا و پایین کنی . ای سی مطمعن است و من خودم شخصا باهاش کار کردم رو فرکانس 800 تا 900 مگاهرتز .

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 پست

اینم شماتیکی که خودم روش کار کردم و اگه میگفتی VCO برای چه کاری میخوای شاید بهتر میتونستم راهنماییت کنم .

- - - Updated - - -

البته این مقادیر مال 155 مگاهرتز است که تو دیتا شیت اون تقریبا بلوک کلی تمام فرکانس ها مثل هم است و مقدار و تعغیرات کمی دارند .

- - - Updated - - -

البته این مقادیر مال 155 مگاهرتز است که تو دیتا شیت اون تقریبا بلوک کلی تمام فرکانس ها مثل هم است و مقدار و تعغیرات کمی دارند .

کاربر فعال
    تشکر شده 21 بار در 17 پست

دوستان من یه شماتیک برای راه اندازی فرستنده rf 315 مگ میخوام.یعنی همینایی که به صورت ماژول هستن.هیچ چیزی پیدا نمیکنم.نمونه اش توی ریموت های اماده هستش.اما مقادیر سلف و خازناش معلوم نیستش.چکار باید کنم؟