NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3311 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ترویج فرهنگ کتاب خوانی در فروم های برق و الکترونیک

کاربر علاقه مند SarCubie آواتار ها
    نام
    سرکوبی
    تشکر شده 24 بار در 11 پست

پیش فرض ترویج فرهنگ کتاب خوانی در فروم های برق و الکترونیک

سلام،
    نمی دونم چقدر برای شما این قضیه ملموس هست،که با حضور اینترنت موبایل ،کتاب های دیجیتال و امثال این تکنولوژی ها
    یک جورایی تفکر و فرهنگ ما هم داره کم عمق تر ، سطحی تر و افسار گسیخته تر میشه، انگار باید دوباره برگردیم به همان عصر کتاب های کاغذی و دود چراغ نفتی و این داستان ها!!!
    ضمن اینکه با مطرح شدن قضیه کپی رایت ،از لحاظ اخلاقی و حقوقی، این مسئله کسب علم و دانش خیلی پیچیده تر شده،

و یک جورایی بدون اینکه خودمان بخواهیم از لحاظ معنوی وابسته شدیم به این هیولاهایی که اطلاعات را روی دنیای دیجیتال به اشتراک می گذارند

من اسم این اطلاعات آنلاین و رسانه ای رو می گذارم "اطلاعات آتشفشانی" چون که خیلی هم زود از ذهن ما مثل آتش فشان فوران می کنند و پاک می شوند .و همچنین گذازه و خاکسترش ممکنه روی ذهن بقیه افراد در ارتباط با من و شما ،در دنیای اینترنت و هم خارج از آن،ریخته شود
    و البته...اگر شانس بیاریم و صاحبان این کتاب ها و نرم افزارها،( حتی با وجود تحریم ها ) ما را نفرین نکنند و نفرینشان هم اثر گذار نشود.

حالا من پیشنهادم اینه که در کنار این محصولات الکترونیکی که در فروشگاه شما هست، یک سری کتاب های فلسفی و فرهنگی هم که مربوط میشه به همین دنیای دیجیتال،کامپیوتر ، الکترونیک و حتی فرهنگ و مذهب هم برای فروش قرار داده بشه، تا یک جوری این کم عمق شدن سطح تفکرات ما جبران سازی بشه!
    ضمن اینکه اصرارم بر اینه که کتاب ها به صورت کاغذی و جلدی برای فروش قرار بگیره نه دیجیتال و ایبوک!

مثلا این کتاب را مثال میزنم، که در همین رابطه است:

افرادی هم که برای خرید کتاب ها مشکل مالی داشته باشند ، امکانی فراهم کنیم که بتوانند به صورت مشترک یا قرضی این کتاب ها را تهیه و مطالعه کنند!

خوب اگر پیشنهاد دیگه ای هست مطرح نمایید...

- - - Updated - - -

شاید بیشتر به خاطر این در فروم شما مطرح میکنم، که یک جورایی ما مسئول گسترده شدن افسار گسیخته ی این دنیای دیجیتال و الکترونیک هستیم...

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

نام
    سرکوبی

این کتاب را هم دوست دارم حتما همه بخوانند، چون در اینترنت به طرز وحشتناکی ممکنه باهاش مواجه بشویم و خودمان هم ناخودآگاه به آن دچار شویم، دجال به معنی "کذاب" و "دروغ پراکن" است،و هم یک نظام کفر و ظالمانه ی هرمی... نمود واقعیش در اینترنت این افرادی هستند که اگر حرف حقی زدید، شدیدا می خوان آن را تکذیب و انکار کنند، همچنین افرادی که دائم به دیگران برچسب می زنند، که فلانی "هندی" و "بهایی" و بی دین یا قومیت های ایرانی به تمسخر می گیرند که فلانی "اصفهانی" یا "شیرازی" یا "ترک" هست و این ویژگی را داره...
    این دجالیت مبنای متافیزیکی هم داره ، یعنی افرادی که در این سیستم دجالی و کفرآمیز فعالیت می کنند ممکنه قدرت های ماورایی هم به واسطه همین روش های فراماسونری داشته باشند. متاسفانه در فضای آلوده اینترنت ما حتی افرادی که لقب سرباز جنگ نرم یا مذهبی یدک می کشیم به این "دجالیت" دچار شده ایم و دائما به دیگران برچسب و انگ می زنیم...و اسمش را گذاشته ایم "جنگ نرم" !!!
    حالا هرکی این کتاب ها بخواد واسش رایگان میفرستم

نام
    سرکوبی

وقتی در برابر این تاپیک ها هم هیچ واکنشی صورت نمی گیره،
    آدم یاد وصیتنامه آغا محمدخان قاجار میافته که: اگر می خوای بر مردم حکومت کنی آن ها را در فقر و نادانی نگه دار

و اینکه مطمئن میشم که دست یک سری مافیا در همه ی امور این مملکت هست که قصد دارند این وصیت نامه را خیلی سفت و سخت اجرا کنند،

خوب منم دنبال چندتا مرد می گردم که مادر این جماعت را به عزایشان بنشانم، البته با اجازه صاحب مجلس

کاربر فعال
    نام
    مصطفی
    تشکر شده 128 بار در 93 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SarCubie نمایش پست ها
    وقتی در برابر این تاپیک ها هم هیچ واکنشی صورت نمی گیره،
    آدم یاد وصیتنامه آغا محمدخان قاجار میافته که: اگر می خوای بر مردم حکومت کنی آن ها را در فقر و نادانی نگه دار
    سلام
    شما که خودت داری به همه برچسب میزنی و مردم رو فقیر و نادون میدونی.
    شما یه پیشنهاد دادی که من با اون موافقم ولی شما فقط پیشنهاد دادی و نباید توقع داشته باشی که حتما دیگران با نظر شما موافق باشند یا حتی دربارش نظر بدن که اگه این کار رو نکردن به اونا برچسب بزنی.
    یاد گرفتن علم از کافر هم هیچ ایرادی نداره بلکه توصیه هم شده:
    پیامبر اعظم (ص): اطلبو العلم ولو بالسین
    که مسلما در اون زمان در چین نه مردم مسلمان بودن و نه علم الهیات آموزش میدادن.
    و به نظر من تنها چیزی که ایراد داره وابستگی به این مطالب و پذیرفتن چشم بسته و بدون چون و چرای اون هست.

نام
    سرکوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط mstkmn نمایش پست ها
    سلام
    شما که خودت داری به همه برچسب میزنی و مردم رو فقیر و نادون میدونی.
    شما یه پیشنهاد دادی که من با اون موافقم ولی شما فقط پیشنهاد دادی و نباید توقع داشته باشی که حتما دیگران با نظر شما موافق باشند یا حتی دربارش نظر بدن که اگه این کار رو نکردن به اونا برچسب بزنی.
    یاد گرفتن علم از کافر هم هیچ ایرادی نداره بلکه توصیه هم شده:
    پیامبر اعظم (ص): اطلبو العلم ولو بالسین
    که مسلما در اون زمان در چین نه مردم مسلمان بودن و نه علم الهیات آموزش میدادن.
    و به نظر من تنها چیزی که ایراد داره وابستگی به این مطالب و پذیرفتن چشم بسته و بدون چون و چرای اون هست.
    هرچیزی یک قاعده و اصولی داره، وقتی من می بینم خیلی از علوم و تکنولوژی ها در این کشور وارد میشه بدون اینکه فلسفه و قواعد و کاربرد آن به مردم گفته بشه،
    مجبور میشم این طور بحث ها را مطرح کنم...مثلا همین اینترنت و موبایل که وارد این کشور شد، چند نفر از ما می دانستیم چطور باید درست ازش استفاده کنیم؟ حتی چند درصد ما الان می دانیم کپی رایت چیه و رعایت نکردن آن چه تاثیری می تونه در زندگی ما داشته باشه؟

یا در دانشگاه های ما این علومی که به دانشجو ها گفته میشه چقدرش در جامعه کاربرد داشته؟
    در این مملکت ما با یک عده طرف هستیم که هر وقت دلشان می خواد یک سری قوانین را وضع می کنند یا تغییر می دهند بدون اینکه به اثرات مخربش از لحاظ روانی و اجتماعی فکر کنند،
    هر وقت دلشان می خواد قیمت ها را کم و زیاد می کنند، هر وقت دلشان می خواد کالا و جنس وارد می کنند...و هیچ هدف یا آرمانی درستی هم پشت این کارهاشان نیست که آدم دلش خوش باشه!

برای همین ما اگر زورمان نمیرسه این نظام فرعونی در حال گسترش را اصلاح کنیم، لااقل باید امکانی فراهم بشه که از دستش بتونیم فرار کنیم...نه اینکه با این جادو جمبل ها در اون اسیر بشیم

به قول معروف : ز احمقان بگریز چون عیسی گریخت، صحبت احمق بسی خون ها که ریخت

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

فکر میکنی در همین تاپیک کسی نیست که عقایدی کاملا مخالف شما داشته باشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!
    ولی میفهمه که جاش اینجا نیست.

نام
    سرکوبی

مسلما به دلیل همون وصیت نامه آغا محمدخان قاجار خیلی ها دوست دارن اصلا این بحث ها مطرح نشه حالا به هر بهانه ای که شده!
    به بهانه ی حفظ نظام، یا حفظ اسلام یا جلوگیری از گسترش تروریسم یا...؟؟؟

از نظر من که این ها همون حربه های دجالیت و کذابیت هست که در موردش اشاره کردم و خیلی هم داره رواج پیدا میکنه!

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

اون کتابو که معرفی کردین، خوندین و عقایدتون اینطور شده؟ اگر اینطوره که اصلا نخونیمش
    لابد پیش خودتون میگید که اینا رو نگاه کن. اونقدر مغزشونو شستشو دادن و در جهل و نادانی هستن و ...
    اینو بگم که در همچین صحبت هایی همیشه طرف مقابل هم همچین نظری رو داره وگرنه با شما مخالف نمیشه که
    از اصول دموکراسی و آزادی بیان که اول از همه باید یاد بگیری اینه که شما میتونی نظرت رو بگی ولی حق نداری نظر مخالف خودتو مسخره کنی چون اون هم دلایل خودشو داره و میتونه همین کار رو انجام بده
    پس ...
    ویرایش توسط esisafa : 05-04-2015 در ساعت 18:50

10. تشکرها از این نوشته :