NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3345 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: به اشتراک گذاری مطالب

کاربر فعال
    تشکر شده 161 بار در 54 پست

پیش فرض به اشتراک گذاری مطالب

سلام

من امروز اومدم ایمیج سایت مربوط به کوبیک برد رو بردارم که متوجه شدم اکانتم دسترسی نداره. (بگذریم از اینکه نامه دادم و قبلا کوبی رو تهیه کردم) سوالی که ذهن من رو مشغول کرده اینه که چرا باید ایمیج ها رو اختصاصی برای مشتری ها قرار داد؟

یه مساله دیگه:
    همه ما بشکلی تخصص های اختصاصی خودمون رو داریم یکی توی زمینه الکترونیک یکی دیگه در زمینه لینوکس و یکی دیگه در زمینه برنامه نویسی. فکر کنم بهترین راه برای پیشرفت به اشتراک گذاری باشه. مساله ای رو که من رو ناراحت کرده اینه که برخی از دوستان سعی دارن مهارت هاشون اختصاصی نگه دارن. مثلا یکی تاچ رو راه انداخته نمی گه یکی دیگه Qt رو و .... خب این اصلا خوب نیست اگر کارشون گیر همین موردهای کوچیکه که دیگه ...

و البته از دوستان دیگه هم کمک زیادی کردند کمال تشکر رو دارم

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما pswin برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر انجمن mzarkoob آواتار ها
    نام
    مهدی زرکوب
    تشکر شده 2,317 بار در 1,273 پست

خوب همه که این طور نیستند که چیزی که با صرف زمان زیادی بدست آورده اند در نت قرار داهند تا دیگران هم چیزی که آنها می خواهند قرار دهند. پس هر کی راه خودش میره
    مهندس نظرتون در این رابطه که قبلا مطرح کردم چیه؟
    آموزش پایاپای !

5. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال

این شبیه یه نوع تجارت می شه که برای تعداد کم شاید جواب بده نه همه.

خوب همه که این طور نیستند
    بله من هم اشاره کردم برعکس برخی یه قسمت دیگه از دوستان واقعا کمک می کنن.

کاربر دائمی alghasi آواتار ها
    نام
    سعيد القاصي
    تشکر شده 519 بار در 265 پست

زکات علم آموختنه.
    مطمئنا هر کس این حدیس رو رعایت کنه پیشرع علمی و آموخته هاش رشد چشم گیری میکنه.

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alghasi برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

سلام به همگی
    یه جورایی متاسفانه فرهنگش در ایران نیست به اشتراک گذاری
    مثلا ببینید ما دو سه ساله میلیون ها تومن وقتو هزینه برای کوبی برد میذاریم اونوقت یکی میاد برمیداره میاره مدعی هم هست یکی دیگه میاد ورژن 2 میاره که اعتبار ما خراب کنه ولی رکنمی نویسه نند فلش نداره و...
    خوب وقتی اینگونه افرادی ما داریم راه حل چیه؟
    خوب اول ما همه منابع باز گذاشتیم وقتی سوء استفاده میکنن به نظر شما چیکار باید کرد ؟ دست روی دست که نمیشه گذاشت
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

10. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال

سلام به همگی
    یه جورایی متاسفانه فرهنگش در ایران نیست به اشتراک گذاری
    مثلا ببینید ما دو سه ساله میلیون ها تومن وقتو هزینه برای کوبی برد میذاریم اونوقت یکی میاد برمیداره میاره مدعی هم هست یکی دیگه میاد ورژن 2 میاره که اعتبار ما خراب کنه ولی رکنمی نویسه نند فلش نداره و...
    خوب وقتی اینگونه افرادی ما داریم راه حل چیه؟
    خوب اول ما همه منابع باز گذاشتیم وقتی سوء استفاده میکنن به نظر شما چیکار باید کرد ؟ دست روی دست که نمیشه گذاشت
    خب کسی بخواد همین کار رو کنه کافیه یه آموزش بخره و بعد بره همه اینکارها رو کنه. حداقل در سطح لینوکس همه چیز رو راحت میشه پیدا کرد.

درسته شما خیلی هزینه کردید ولی خوب می تونید از راه آموزش و یا فروش برد در آمدش رو بر گردونید. شما فکر کنید یه برد یا میکرو باشه که همه بتونن باهاش کار کنن به راحتی و از طرف دیگه یه میکرو باشه که کسی نتونه باهاش کار کنه؟ کدوم یکی فروش بیشتری داره؟ مثلا الان فروش میکروی avr خیلی بیشتر از میکروها دیگه هست که خیلی جلوترهستن ازش دلیلش بر می گرده به همین منابع موجود براش نه چیز دیگه

شما اعتبار فروشگاه تون بخاطر رعایت کردن کیفیت قیمت سرجاشه من با اینکه می تونم اینجا نیم ساعته از eca جنسم رو تهیه کنم اما خریدهام رو از شما و یکی دو تا فروشگاه توی تهران انجام میده و بعضی وقتها نزدیک یک هفته باید صبر کنم تا جنس برسه. خب همین هم اعتبار شما رو نشون میده. تنها موردی که هست اینه که تعداد کالاهای توی فروشگاه کمه خیلی خوب بود یه رنج گسترده تر از محصولات رو می گذاشتید که می شد تمام خریدها رو یکجا انجام داد الان خیلی از قطعات الکترونیکی داخل فروشگاه نیست و به ناچار ما از فروشگاه های دیگه تامین می کنیم.

اما در مورد ایمیج هم شما بهتره همینجوری بزارید جماعت بردارن، باور کنید فرقی نمی کنه به جزء اینکه می تونید راحتر محصولات خودتون رو بفروشید فرض کنید من اگر یه ایمیج گیر بیارم و مطمئن باشم که با lcd 4.3 اینچ شما و ... خوب کار میکنه با خیال راحتر تمامی قطعات رو از شما می خرم. وگرنه الان مشکل ایمیج که نداریم من همین الان دارم از کوبیز استفاده می کنم که فوقالعاده هست تنها مشکل اینه که نمی دونم اگر به lcd 4.3 تاچ شما بزنم کار میکنه یا نه؟ و مطمئننا اگر یه شرکت اینکار رو بکنه سعی میکنم از محصولات اون استفاده کنم.(چون می خوام درد سر کمتری بکشم)
    ویرایش توسط pswin : 02-03-2015 در ساعت 16:36

کاربر دائمی alghasi آواتار ها
    نام
    سعيد القاصي
    تشکر شده 519 بار در 265 پست

کسی که اولین بار avr رو داخل ایران آورد از یک سال قبلش شروع کرد به دادن داکیومنت و دیتاشیت و تبلیغات به همه مغازه ها. قبله اینکه بیاره تو ایران خیلیا دیدن چقدر خوبه و چقدر هم داکیومنت ازش هست. اون رورا اینترنت کمتر از الان همه گیر بود.
    بعدش همه تشنه اومدنش بودن. بعد یه دفعه مقدار زیاد وارد کرد و شد سورس avr تو ایران و به همه مغازه ها میداد.
    خودمم تویه ساخت plc تاکبدم بر اینه که مهم ترین قسمت این پروژه پشتیبانی اونه. پشتیبانی و داکیومنت ها کامل و دقیق.