NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3361 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل با پاک کردن پوشه داری فایل با کتابخانه rl-arm و دستور fdelete

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

New مشکل با پاک کردن پوشه داری فایل با کتابخانه rl-arm و دستور fdelete

با سلام
    من یه برنامه نوشتم برای یه mmc که به lpc1768 وصل شده و برای ارتباط هم از کتابخانه rl-arm استفاده کردم این برنامه چند تا پوشه درست میکنه که داخل هر پوشه هم چند تا فایل مثلا فایل txt قرار داره
    حالا بعد یه مدت بعضی از پوشه با محتواشون باید حذف بشن که من برای این کار از دستور fdelete استفاده میکنم اما بخاطر اینکه پوشه دارای اطلاعات داخل خودش پاک نمیشه دو راه بیشتر واسه ادم نمیزاره یا اینکه بری اول تک تک فایل های داخل پوشه رو حذف کنی که این کار بخاطر اینکه اسم هر فایل با فایل دیگه فرق میکنه و تعدادشونم زیاده غیر ممکن به نظر میرسه، یا اینکه کل mmc رو فرمت کنی که اینطور اطلاعات دیگم که بهشون نیاز دارم حذف میشن خلاصه هیچ کدوم از این دو راه حل درد من رو دوا نکند اگر کسی از دوستان راه حلی برای حذف یکجای یک پوشه چه خالی چه پر بلد هست این بنده حقیر را راهنمای فرماید که یک در دنیا و صد در اخرت برایش نوشته شود.
    با تشکر فراوان

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر انجمن mzarkoob آواتار ها
    نام
    مهدی زرکوب
    تشکر شده 2,317 بار در 1,273 پست

سلام
    بله فکر کنم همین طور باشه که در کتابخانه rl اگه یگ پوشه داخلش چیزی فایلی باشه پاک نمیکنه! خوب چون به سورسش دسترسی نیست کاریش نمیشه کرد.
    یادم نیست کتابخونه چان هم همین طوره یا نه
    ولی یه راهی که به ذهنم میرسه اینه که با یک تابع سرچ، اسم فایل ها داخل پوشه را در بیاورید و پاکشان کنید و پشتش پوشه را پاک کنید! برای این کار یگ تابع بنویسید که این کار را انجام دهد...

4. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

اره بدبختانه هیچ کدوم از کتابخونه ها این کار رو نمیکنن این روشم امتحان کردم اما سرعت رو زیاد میاره پایئن گفتم شاید یه تابع باشه که این کار رو سریعتر انجام بده به هر حال ممنوم از راهنمایی شما

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

کلا همین طور هست. سیستم عامل داس هم همینطور بود. بعد در ویندوز الگوریتم هایی اضافه شد که کار حذف فایل ها و پوشه های داخل یک پوشه رو انجام میده.
    شما هم باید تابعی بنویسید که داخل هر پوشه رو چک کنه و کارای لازم رو انجام بده.

7. تشکرها از این نوشته :