NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3354 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: انتقاد

کاربر فعال
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

پیش فرض انتقاد

سلام دوستان
    چرا هیج کس جوابی به من نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمک برنامه نویسی

با سلام
    دوستان من 32 تا کلید دارم که باید اسکن بشن و بعضی از کلیدها ترکیبی استفاده میشن و اینکه من این کلیدهارو باید با سریال بفرستم به pc و اینکه هر 6 کلید داخل یه بایتی هست که این بایت دارای idو شماره بایت و دیتای کلیدها و یه بایت که همه کلیدها باهم xor شدن
    اینم عکس کلیدها و جدول
    http://s4.picofile.com/file/8163935434/21.JPG

و اینکه بعلاوه یک شدن کلیدها صفر شدنشون هم نشون بدم زبان برنامه هم C هست لطفا راهنمایی کنید

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر علاقه مند ali_rostami_7 آواتار ها
    تشکر شده 54 بار در 36 پست

سلام خدمت شما دوست عزیز .سوالتون در جای بهتری مطرح میکردید و اینکه توضیح واضح تری رو بدید تا بنده یا دوستان بتونن کمکتون کنند.وقتی در جای مناسب و واضح مطرح شده باشه مطمئنن خودتون سریع تر به جواب میرسید تا اینکه من خواننده بخوام مغز بسوزونم ببینم اصلا چی گفتید.شما الان الگوریتمشو نمیدونید؟یا مشکل از کجای دیگس؟
    پیشنهادی که من میتونم بدم اینه که کیپد رو از طریق روش گرفتن ولتاژ مقاومتی(نمیدونم دقیق اسم روشش چیه) که به پایه ها وصل میشه اگه بگردید تو همین سایت و سایت همسایه درموردش بحث شده.کلید فشار داده شده رو تشخیص بدید بعد با سریال میکرو اطلاعات رو به روشی که گفتید به کامپیوتر ارسال کنید.
    روششم پیدا کردم
    [ (R2R Button Resistor Ladder)
    همانطور که گفتم تو همین سایت هم در مورد این روش گفته شده.

کاربر فعال rozeh آواتار ها
    تشکر شده 176 بار در 104 پست

همون طور که آقای رستمی گفت شما تاپیکتون اصلا واضح نیست و همچنین وقتی شما خودتون حاضر نیستید واسه کار خودتون وقت بذارید و درست توضیح بدید تا کمکتون کنن دیگه چه انتظاری از بقیه دارید!؟
    اون تاپیک هم که گذاشتن مال خودم هستش که توی اون فروم گذاشته بودم. ببین بدردت می خوره یا نه.

6. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

سلام دوست عزیز
    من عکس کامل پروتکلی که میخوام اجرا کنم رو گذاشتم
    و اینکه کلید هارو SCAN کردم اما نمیدونم چطور طبق این پروتکل بفرستم؟؟؟؟؟

خب در خصوص این پروتکل میشه بیشتر توضیح بدید .چون از عکس من چیزی متوجه نشدم.و اینکه یه بایت تنها هشت بیته و اونهمه اطلاعاتی که شما تو پست اول گفتید رو چه طور میخواهید جا بدین!!؟

کاربر فعال
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rostami_7 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست عزیز .سوالتون در جای بهتری مطرح میکردید و اینکه توضیح واضح تری رو بدید تا بنده یا دوستان بتونن کمکتون کنند.وقتی در جای مناسب و واضح مطرح شده باشه مطمئنن خودتون سریع تر به جواب میرسید تا اینکه من خواننده بخوام مغز بسوزونم ببینم اصلا چی گفتید.شما الان الگوریتمشو نمیدونید؟یا مشکل از کجای دیگس؟
    پیشنهادی که من میتونم بدم اینه که کیپد رو از طریق روش گرفتن ولتاژ مقاومتی(نمیدونم دقیق اسم روشش چیه) که به پایه ها وصل میشه اگه بگردید تو همین سایت و سایت همسایه درموردش بحث شده.کلید فشار داده شده رو تشخیص بدید بعد با سریال میکرو اطلاعات رو به روشی که گفتید به کامپیوتر ارسال کنید.
    روششم پیدا کردم
    [����� (r2r button resistor ladder)
    همانطور که گفتم تو همین سایت هم در مورد این روش گفته شده.

سلام
    من کارکرد پروتکلم رو کامل تو عکسی که گذاشتم توضیح دادم و اینکه scan کلیدها انجام شده فقط تو اینکه چندتا کلید باهم فشرده شدنشون رو نمیدونم چطور انجام بدم

- - - Updated - - -

من 4 تا ارسال دارم که هر ارسال شامل 4تا8 بیت هست در هر پروتکل که اینجا 3تا پروتکل دارم(3تا چدول)
    و اینکه در

- - - Updated - - -

مثلا وقتی کلیدKEY6 زده بشه ID=0 هست
    شماره بایت 01 هست
    و CHECKSUM شامل XOR 3بایت بالا میشود که میشه 0X00^0X41^0XB0=0X81

خب اینکه چه طوری کلید ترکیبی رو متوجه بشی با اون الگوریتمی که گفتم میشه فهمید.یه راه دیگه هم استفاده از الگوریتم برنامه زیر هستش که امیدوارم کمکتون کنه.
    Matrix Keypad interfacing with PIC microcontroller - Download - 4shared - ali rostami
    موفق باشید

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 3 بار در 2 پست

سلام دوست عزیز من همون asmira هستم هرکاری کردم نتونستم با user خودم وترد بشم
    میشه این فایلی که گذاشتیدو تو یه جای دیگه واسه دانلود بزارید من نمیتونم از اینجا بردارم و اینکه دوستان از ÷روتکل مدباس گفتن اگه اطلاعاتی در موردش دارید ممنون میشم

سلام
    بفرمایید
    Matrix Keypad interfacing with PIC microcontroller
    خیر اطلاعی از مدباس متاسفانه ندارم
    ولی شاید پروژه نفر اول در سایت آقای کی نژاد کمکتون کنه.
    KnowledgePlus(مسابقه)
    ویرایش توسط ali_rostami_7 : 21-01-2015 در ساعت 21:18