NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3450 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کمک در ساخت یک hmi برای کنترل چند خروجی

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Exclamation کمک در ساخت یک hmi برای کنترل چند خروجی

سلام
    دوستان عزیز من میخوام یه سخت افزار داشته باشم تا بتونم یه ورودی برق رو به چند خروجی بر با برنامه داشته باشم
    میخوام خروجی برق ها رو کنترل کنم برای قطع و وصل کردنشون که همرو رو تاچ به طور گرافیکی داشته باشم
    2 تا هم رورودی و خروجی دیجیتالی
    حالا کسی بود که میخواست با arm برام انجام بده اما خواستم بدونم که با برد هایی که تو سایت هست میشه خودم این کارو انجام بدم
    ممنون میشم راهنمایی کنید چه بردی و چه کتابی برای آموزش مناسب من هست
    با تشکر

2. # ADS
    Circuit advertisement

4. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mzarkoob نمایش پست ها
    سلام
    ساده ترین برد برای کار با tft lcd 4.3 اینچ برد مینی stm32 است که tft lcd 4.3 اینچ یا tft lcd 7 اینچ مستقیم میخوره روش
    stm32f103rbt6,tft7 inch stm32f103,board stm32f103,برد stm32 با ساپورت السیدی 7 و 4.3 اینچ
    ممنون از پاسختون اما یه مطلبی شاید بیشتر به جوابم نزدیک بشم
    نمیدونم این برد میتونه برق 220 رو بگیره و 220 هم خروجی بده ؟
    یکی از دوستان یک hmi از فرارو پایا خرید که این کارو براش انجام میده البته سخت افزار و شرکتی دیگه نرم افزارشو انجام داده ولی فوق العاده گرونه و پشتیبانی نرم افزار نداشت
    تا با سایتتون آشتا شدم و خواستم ازتون درخواست کنم اگه امکانش هست راهنمایی کنید من کدوم کتاب رو باید بخونم تا بتونم کارکرد این دستگاه رو خودم ساخته و مطابق میل خودم بهش برنامه بدم
    کارم فقط اینه که چند تا خروجی برق 220 رو در طول روز و هفته برنامه ریزی شه و 2 مورد هم سنسور برای مصرف آب و دما داشته باشم واگرم بشه با سیم کارت بتونم مراحل کار دستگاه رو با SMS کنترل کنم
    البته عجله ندارم اگه لازم باشه چیزی رو یاد بگیرم دوست دارم خودم انجام بدم
    البته بردهایی که تو سایت بود رو هم دیدم که فکر کنم بشه ازشون بهره برد ولی کدوم برد رو نمیدونم که خواستم با کمک شما به خواستم برسم
    اینم بگم هزینه خرید برام مهم نیست چون میخوام یه بار این کارو انجام بدم و میخوام کامل باشه ممنون میشم بهترین برد رو بهم معرفی کنید
    ویرایش توسط h.shaygany : 05-12-2014 در ساعت 14:37

7. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mzarkoob نمایش پست ها
    پس لازم است بردی هم زده شود در کنار برد میکروکنترلرتان که تبدیلات ولتاژ را انجام دهد..
    خوب 2 تا سئوال اولی اینکه یه برد دیگه که فرمودید وجود داره ؟ یا باید توسط کسی ساخته بشه ؟
    و دومی اینه که کدوم کتاب آموزشی رو بخونم آیا آموزش lpc1786 برای شروع خوبه ؟
    ممنون

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghbakhshi نمایش پست ها
    سلام
    من پیشنهاد میکنم هیچ کتابی نخرید چون پولتون رو اتیش زدید
    برای یادگیری میکروهای ارم از همین سایت و تاپیک هایی که قبلا زده شده استفاده کنید
    برای برد هم که اقای زرکوب پیشنهاد دادن
    میمونه بخش ولتاژ 220 ولت که با همون بردهایی که اقای زرکوب پیشنهاد دادن میشه کنترلش کرد
    مثلا با یک تریاک یا با استفاده از یک رله که توسط میکروکنترلر کنترل میشه خروجیتون رو کنترل کنید که کار سختی نیست
    ممنون از دوستان
    منم داشتم تو سایت دنبال مقاله میگشتم که فقط یه مورد اونم تو این لینک دیدم چیز زیادی نبود اگه دوستان لینکی داشته باشن ممنون میشم بهم نشون بدبد
    با تشکر