NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 5293 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: کمک در تکمیل پروژه

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض کمک در تکمیل پروژه

سلام
    بچه من برنامه ای می خواستم بدین ترتیب کمک کنید که چطور برنامه نویسی کنم تا بتوانم در محیط بیرون بدون اجرای هیچ نویزی بر روی آن از آن استفاده کنم.
    1- یک ورودی دارم که با استفاده از سنسور مادون قرمز کلاک پالس به ما می دهد
    2- دو عدد متغیر دارم که از بیرون توسط کیبورد مقدار می گیرند
    3- اصل برنامه بدین شکل است که :
    با هر بار وارد شدن پالس یک واحد از متغی اولی کم می کند تا زمانی که این متغیر به مقدار صفر برسد . هنگامی که به مقدار صفر رسید یک واحد از متغیر دومی کم می کند و بدین شکل ادامه پیدا می کند تا متغییر دومی هم به پایان برسد و این موقع است که برنامه تمام می شود و منتظر در یافت اطلاعات جدید می شود.
    حالا من این برنامه را با mega8 و وقفه(سنسور ورودی) نوشته ام اما در عمل برنامه به هم می ریزد و کلا هر کاری خودش خواست می کند البته بگویم که در پروتئوس بهم درست جواب می دهد و همچنین من در برنامه از فرکانس 12000000 استفاده کرده ام اما از کریستال خارجی استفاده نکرده ام.
    البته من کل زیر روال اصلی برنامه را در زیر روال وقفه نوشته ام.
    حالا بچه ها بگویید که آیا روش دیگری برای نوشتن این برنامه وجود دارد که بتوان از این بهم ریخته گی ها و نویز های بیخود در در ورودی جلوگیری کنم یا نه .
    برنامه را با بسکام نوشته ام.
    دوست عزیز لطفا یاری کنید.

2. # ADS
    Circuit advertisement