NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3545 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: استفاده همزمان از can1 و can2

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض استفاده همزمان از can1 و can2

باسلام
    کسي کد راه اندازي همزمان باس CAN1 و CAN2 رو داره که مثلا يکي master باشه و دائم ديتا بفرسته از اونطرف اون يکي کانال داده ها رو بگيره. یا حداقل اگه کسی این کارو کرده ممنون میشم راهنماییم کنه.
    من از LPC1768 استفاده میکنم. برای ارسال و دریافت داده با باس کن1 روی دو برد مجزا جواب کامل گرفتم ولی باس دوم اصلا هیچ پاسخی نمیده. نه داده میفرسته نه چیز دریافت میکنه.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر انجمن mzarkoob آواتار ها
    نام
    مهدی زرکوب
    تشکر شده 2,317 بار در 1,273 پست

سلام
    سمپل های کیل هست در دو قسمت با rtx و معمولی . قسمت اول هم فیلم آموزشی پیشرفته تست و تشریح شده است.
    ارسال از can2 است و دریافت از can1
    اگه دریافتی در این سمپل انجام نشه وقفه ای نمیاد چیزی هم نشون داده نمیشه ....

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mzarkoob برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

آیا با توابع cmsis هم میشه can رو به طور کامل راه اندازی کرد ؟ من یه سمپل با cmsis درست کردم . به نظر میرسه ارسال انجام میشه چون توی پنجره communication تو حالت دیباگ من میبینم که دیتا ارسال میشه
    اما نمیدونم چرا نمیتونم دیتا دریافت کنم. با وجود اینکه وقفه رو هم فعال کردم اما دیتایی نمیاد و وقفه ای هم رخ نمیده

ایا روی خود یک برد وقتی روی can1 ارسال دیتا میشه روی خود همون برد و از طریق can2 قابل دریافت هست (منظورم بدون کابل کشی بین پینها هست)