NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3551 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نحوه ی راه اندازی برد Odroid-XU

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

Icon16 نحوه ی راه اندازی برد Odroid-XU

خسته نباشید.
    میخواستم روی این بردها سیستم عامل لینوکس(Xubuntu or lubuntu) نصب کنم. میخواستم بهم بگین از اول چجوری شروع کنم و چه کارهایی باید انجام بدم. چون هیچ جایی به جواب نرسیدم حتی توی انجمن سایتشون هم کسی اشاره ای نکرده بود.
    یوتیوب توییتر و ... رو گشتم. ممنون میشم از اول توضیح بدین. یا لینکی در مورد این به من بدید. خیلی ممنونم

2. # ADS
    Circuit advertisement

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

خودم فهمیدم!!!
    باید توی ترمینال از دستور dd استفاده کنید... رم میکروتون رو وصل کنید. بعد از دانلود کردن فایل ها اونها رو unzip کنید بعد توی ترمینال دستور
    dd if=(image address) of=(microsd address) bs= speed
    بعد از وارد کردن این دستور صبر کنید بعدش رم رو وصل کنید و دقت کنید که روی بیشتر این بردها یه سوییچ داره که برای انتخاب نوع بوت هستش که اگه emmc دارید روی اون ست کنید(قشنگ خودش توضیح داده روی بردش)

به عنوان مثال برای دستور : dd if=/home/hassan/image.img of=/dev/sdb bs=1M بعد صبر کنید خودش در پایان اطلاعاتو نمایش میده. بعد از دستور dd باید دو درایو روی رمتون تشکیل شده باشه. برای دستور dd کلی مثال توی اینترنت هستش . سرچ کنید راحت میفهمید چه اتفاقی میفته.
    بعد روشن کنید مشاهده میکنید که چراغ سبز و سپس آبی و فن روشن خواهد شد.(اگه روشن نشدن یه جای کارتون ایراد داره)
    ویرایش توسط hassan-panahi : 23-09-2014 در ساعت 08:36

4. تشکرها از این نوشته :