NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 1051 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 13 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 260 از 634

موضوع: فیلم آموزش Emwin با LPC1788 و تکمیلی lpc1768 رسید!

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام
    من هنوز آموزشها رو نخریدم. میخواستم بپرسم که آیا Emwin قابلیت سفارشی سازی کل محدوده Display و استفاده از فونت و اعداد فارسی در همه جای آن رو داره؟
    و اینکه میخوام 2 خط گراف روی Display رسم بشه و شکل موجشون روی هم قرار بگیره و به صورت خودکار با دیتاهایی که خونده میشه آپدیت بشه و اطلاعات به فارسی باشه. آیا امکان طراحی آن در Emwin هست؟ و آیا در آموزشهای شما این مطالب هست؟
    با تشکر

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر انجمن yraeisi آواتار ها
    نام
    یوسف رئیسی
    تشکر شده 182 بار در 100 پست

سلام
    با emwin همه کارهایی که گفتن رو میشه کرد.
    فیلم های آموزشی اصول پایه رو دارن. خودتون با استفاده از مطالب انجمن و منوال emwin میتونید راش بندازین.
    Hardware & Software designer
    Telegram:@y_r_z

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما yraeisi برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    نام
    علی جوادی
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

با سلام،
    با تشکر فراوان از مدرس گرامی
    ما در شرکت بردی با LPC1788 طراحی و ساخته ایم که در آن از NAND 2G byte استفاده کرده ایم ولی متاسفانه بعد از چند مرتبه کار با NAND باید دوباره NAND فرمت گردد.گفتیم احتمالا" مشکل keil باشه ولی با آخرین ورژن ها هم مشکل حل نشد ، متاسفانه مثالی برای این راه پیدا نکردیم ، در emFile شرکت SEGER هم که free نیست NAND 2G نداره
    آیا ازسیستم عامل linux روی LPC1788 می توان استفاده کرد وبه چه صورت؟
    با تشکر

7. تشکرها از این نوشته :

نام
    یوسف رئیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط javadi.ali نمایش پست ها
    با سلام،
    با تشکر فراوان از مدرس گرامی
    ما در شرکت بردی با LPC1788 طراحی و ساخته ایم که در آن از NAND 2G byte استفاده کرده ایم ولی متاسفانه بعد از چند مرتبه کار با NAND باید دوباره NAND فرمت گردد.گفتیم احتمالا" مشکل keil باشه ولی با آخرین ورژن ها هم مشکل حل نشد ، متاسفانه مثالی برای این راه پیدا نکردیم ، در emFile شرکت SEGER هم که free نیست NAND 2G نداره
    آیا ازسیستم عامل linux روی LPC1788 می توان استفاده کرد وبه چه صورت؟
    با تشکر
    سلام
    قطعا مشکل از کیل نیست. مطمئنا برنامه خودتون ایراد داره اگه از کتابخانه های کیل و Flash-FS استفاده میکنید.!!!!!!!!!!

9. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

سلام
    مشکل هل شد
    ممنون از راهنمایی

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

اینم همون مثالی که تو راه اندازیش مشکل داشتم
    lpc1788+emwin

12. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام. من میخواستم کار با emwin رو شروع کنم فقط سوالی که میخواستم از دوستان بپرسم اینه که ایا امکان پخش فایل ویدویی با lpc1788 وجود داره؟
    کاربر فعال
    تشکر شده 47 بار در 38 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yraeisi نمایش پست ها
    این مجموعه های آموزشی فقط برای این هست که شما بدونید از کجا باید شروع کنید و فقط راه رو به شما نشون میده.مسیر رو خودتون باید طی کنید و مطمئنا رسیدن به مقصد سختی های زیادی داره.
    موفق باشید
    اگه قرار پول بدیم تازه سر نخ بگیریم که به درد نمی خوره.
    اگه دنبال سر نخ بودیم که اپ نوت و دیتاشیت بهتره.

15. تشکرها از این نوشته :

نام
    یوسف رئیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_22002 نمایش پست ها
    اگه قرار پول بدیم تازه سر نخ بگیریم که به درد نمی خوره.
    اگه دنبال سر نخ بودیم که اپ نوت و دیتاشیت بهتره.
    قطعا با توجه به حجم زیاد مطالب emWin تو یه آموزش چند ساعته نمیشه ریز همه موارد رو توضیح داد.ولی همین که به قول شما سر نخ دستتون باشه و بیراهه نرید خودش مهم ترین قسمت قضیه هست. حالا اگه شما با دیتا شیت و .... میتونید راه درست رو برید قطعا نیازی به تهیه این مجموعه نداشته اید.(مجموعه ای که هزینه ی واقعا کمی براش در نظر گرفته شده و از نظر ریالی واقعا سود چشمگیر نه برای من و نه برای شرکت خواهد داشت)
    موفق باشید

17. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما yraeisi برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

با عرض سلام و ادب و حترام خدمت عزیزانی که زحمت تهیه و تدارک این چنین مجموعه های ارزشمندی رو میکشند
    من چندین ماه پیش فیلم آموزشی 1768 رو پکیج کامل رو خریداری کردم و استفاده کردم و تقریبا راضی کننده بود خوب میتونست بهتر هم باشه اما گفتیم شاید تجربه اول هست و این اتفاقات در هر مجموعه ای پیش میاد
    با امید اینکه پیشرفت قابل ملاحظه ای در فیلمهای کیفیت فیلمهای آموزشی بوجود امده باشه پکیج آموزش emwin رو خریداری کردم
    بی صبراه منتظر رسیدن بسته بودیم تا اینکه بالاخره رسید
    خوشحال و خندان رفتیم پای سیستم که از محصول استفاده کنیم دیدم ای داد بیداد اصلا دیسک توسط درایو نوری خونده نمیشه تعجب کردم با اینکه مهارت قابل توجه ای در علم سخت افزار کامپیوتر دارم رفتم با درایو نوری دیگه تست کردم دیدم نه باز هم همان داستان است (( تا جایی که بنده اطلاع دارم و تجربه کردم اگر این دیسکها در هنگام رایت با سرعت زیادی رایت شوند در هنگام استفاده در بقیه دستگاهها از این مشکلات پیش میاد )) هیجی با کلی کشتی گرفتن بالاخره تونستیم سی دی اول رو باز کنیم گفتیم خوب خدا رو شکر از خان اول عبور کردیم بعد از کمتر از ده دقیقه هنگام پخش فیلم هنگ کرد باز تمام آن داستانها از اول تکرار شد تا دوباره موفق به پخش فیلم شدیم جناب استاد کمی مقدمات توضیح دادن و وارد نرم افزار gui شدن خوب این مشکل دوم بود سوالی که برام پیش امد این بود که این نرم افزار از کجا اومد ؟ چطوری باید نصب بشه ؟ مثل اکثر نرم افزارهای الکترونیکی احتیاج به کرک دارد یا خیر ؟ و .....
    گفتم خوب قاعدتا رسم بر این است که این نرم افزار داخل دیسکها باشه هچی دیدم بله یکفولد هست به اسم sample گفتم کپیش کنم رو سیستم شاید این تو باشه هیچی زدیم کپی کنه باز سیستم هنگ کرد دوباره روز از نو روزی از نو خلاصه ما یه چند ساعتی لنگ این دو تا سی دی شدیم و هیچ چیزی جز تماشای حدود بیست دقیقه فیلم آموزش نصیبمان نشد تازه آن هم با کیفیت تصویر برداری ضعیف و کیفیت ضبط صدای واقعا افتضاح

من جدا از مسولان شرکت کویر الکترونیک بابت زحماتی که میکشن نهایت تشکر و سپاس را دارم و از آنجایی که خودم تجربه همکاری در تهیه یه همچین پکیج های آموزشی را داشته ام به خوبی با سختیها و مشکلات این مقوله کاملا اشنا هستم اما آیا بهتر نبود حالا که قراره دوستان کنار هم جمع بشن و یه همچین کار آموزشی را انجام بدن کمی هزینه بیشتری خرج میشد که کیفیت ارتقا پیدا میکرد و در مورد روشهای ارایه آن به کاربران محترم وسواس بیشتری به خرج میدادن ؟

ایا این بهتر نبود که حداقل در شهرهای بزرگی نظیر مشهد تهران اصفهان و شیراز و .... افزادی رو به عنوان نمایندگان فروش در نظر گرفته میشد که حداقل اولا که محصولات با سرعت بیشتری به دست علاقه مندان برسد و دوما در هنگامی که محصولات نیاز به گارانتی دارد سریعتر و آسانتر از طریق همان نمایندگان کار انجام گیرد ؟

امیدوارم در آینده نزدیک شاهد برطرف شدن این چنین مشکلاتی از طرف دوستان عزیزمان در مجموعه کویر الکترونیک باشیم .

نام
    یوسف رئیسی

سلام
    بلاخره من نفهمیدم شما تونستی از آموزش استفاده کنید یا نه؟
    اگه cd ها باز نشدن که قطعا باید تعویض بشن.
    در مورد آموزش هم تا جایی که من یادم میاد اول آموزش راجع به سر فصل ها و .... توضیح داده شده و اینکه نرم افزار ها کجا هستن و چی هستن!

تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

با سلام
    من فیلم آموزشی emwin جهت LPC1768 را خریداری کردم و می بایست نکات زیر رو جهت بهبود کیفیت آموزش اعلام کنم:
    1- کیفیت آموزش پایین است و تنها در مجموعا 36 دقیقه فیلم آموزشی به بررسی تنها یک مثال بصورت سطحی (از مثال های خود شرکت Keil ) پرداخته شده است. انتظار من این بود با ایجاد یک پروژه از ابتدا پورت کردن توابع 0 تا 100 کار حداقل برای یک مثال ساده ( یک کلید بررسی گردد) در واقع صرفا یک آموزش 36 دقیقه خواندن تیتر وار مثال keil .
    2- نرم افزار ها و ابزارهای emwin که برای ساخت منوها و ... از آن ها استفاده می شود و همراه DVD است ( چندین ابزار) اصلا کاربرد آنها چیست منوها به چه شکل طراحی میگردد حتی در طول آموزش به آنها اشاره ای هم نشده است.
    3- کیفیت آموزش متناسب با تبلیغات ارائه شده به شدت پایین است و مطالبی که در تبلیغات عنوان میشود پوشش داده نمیشود.
    4- صدای فردی که قسمت 20 دقیقه اول را ارائه میکند با آنکه 16 دقیقه دوم را ارائه میکند متفاوت است ، کیفیت صدا پایین است و نویز و هوا در صدا است، کیفیت گرافیک desktop آموزش پایین است.

پیشنهاد میکنم :
    1- از ابتدا با معرفی کلی Emwin ابزارها و ... یک منو طراحی کنید.
    2- سپس در keil پروژه ایجاد کرده و کتابخانه ها را Import کنید
    3- سخت افزارها را معرفی و وارد کنید
    4-یک مرور بروی توابع
    5- در نهایت هم اجرای برنامه
    * کیفیت صوتی را حداقل مطلوب کنید.
    * یک کار خودتان انجام دهید ، دانلود مثال keil و روخوانی توضیحات آن سپس دانلود روی برد (LPC1768 که آن هم کپی برداری برد keil است ) کاری هست که هم اکنون حداقل برای این فیلم صورت گرفته است.
    با سپاس

21. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

والا هنوز با سی دی یک درگیرم
    شما خودت فکرک ن من الان 8500 دارم پول پست سفارشی دوباره 8500 بدم بره دوباره 8500 بدم برگرده ؟؟؟؟؟
    زمانم دیگه روشاخش یک هفتس

کاربر فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط batwaz نمایش پست ها
    با سلام
    من فیلم آموزشی emwin جهت LPC1768 را خریداری کردم و می بایست نکات زیر رو جهت بهبود کیفیت آموزش اعلام کنم:
    1- کیفیت آموزش پایین است و تنها در مجموعا 36 دقیقه فیلم آموزشی به بررسی تنها یک مثال بصورت سطحی (از مثال های خود شرکت Keil ) پرداخته شده است. انتظار من این بود با ایجاد یک پروژه از ابتدا پورت کردن توابع 0 تا 100 کار حداقل برای یک مثال ساده ( یک کلید بررسی گردد) در واقع صرفا یک آموزش 36 دقیقه خواندن تیتر وار مثال keil .
    2- نرم افزار ها و ابزارهای emwin که برای ساخت منوها و ... از آن ها استفاده می شود و همراه DVD است ( چندین ابزار) اصلا کاربرد آنها چیست منوها به چه شکل طراحی میگردد حتی در طول آموزش به آنها اشاره ای هم نشده است.
    3- کیفیت آموزش متناسب با تبلیغات ارائه شده به شدت پایین است و مطالبی که در تبلیغات عنوان میشود پوشش داده نمیشود.
    4- صدای فردی که قسمت 20 دقیقه اول را ارائه میکند با آنکه 16 دقیقه دوم را ارائه میکند متفاوت است ، کیفیت صدا پایین است و نویز و هوا در صدا است، کیفیت گرافیک desktop آموزش پایین است.

پیشنهاد میکنم :
    4-یک مرور بروی توابع
    * کیفیت صوتی را حداقل مطلوب کنید.
    * یک کار خودتان انجام دهید ، دانلود مثال keil و روخوانی توضیحات آن سپس دانلود روی برد (LPC1768 که آن هم کپی برداری برد keil است ) کاری هست که هم اکنون حداقل برای این فیلم صورت گرفته است.
    با سپاس
    من هم دقیقا همین ایرادات رو به ایشون گرفتم ولی ایشون زیر بار نمی رن.
    مخصوصا قسمت 2 برای emwin ( اضافه کردن مرحله به مرحله ی کتابخونه ها. آخه پروگرمر(نویسنده ی برنامه) باید بفهمه چی رو باید اافه کنه و چرا)

24. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما vahid_22002 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

واقعا الان مسولین شرکت محترم کویر الکترونیک باید جهت جلب رضایت دوستانی که این مجموعه رو تهیه کردن یک تصمیم درست اتخاذ کنن وقعا همه چیز که نباید پول باشه بالاخره مشتری هم باید رضایت داشته باشه این چه وضعشه آخه

من به این نتیجه رسیدم چون مسولین دیدن کفیت انقدر پایینه و رضایت کننده نیست در آن صفحات اول این بخش که دوستان درخواست تیکه ای از فیلم آموزشی رو کردن از پخش آن به بهانه های مختلف سر باز زدن

من که واقعا ناراضیم

26. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال
    تشکر شده 45 بار در 37 پست

باور کنین من حاضر بودم هزینه ی 2 برابر برای این اموزش ها بدم ولی حداقل مطمئن باشم که بادیدن این اموزش ها می تونم ازاین سیستم عامل استفاده کنم .واقعا خیلی کم کارشده بود من که اصلا راضی نیستم حداقل یه چند تا مثال غیر ازمثالهای خود بسته کار می کردین . اقای رئیسی به نظر می رسه از سود این کار ناراضی هستند خوب بیشتر می گرفتین کامل ارائه می دادین ما که هزینه می کردیم 10 تومن 20 تومن بیشتر در عوض من این اموزش هارو به دوستان و همکارهام معرفی می کردم ولی حالا چی ؟؟ خواهش می کنم تو اموزش های بعدی کیفیت اموزش ها رو ببرید بالا .باور کنید این کار شما خیلی ارزش داره تو این شرایطی که همه سرشون رو کردن تو کارخودشون وکسی سعی نمی کنه اطلاعات خودش رو به بقیه منتقل کنه . ولی اگر کیفیت کاررو ببرید بالا ارزشش چند برابر می شه

28. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما hajar1272 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar1272 نمایش پست ها
    باور کنین من حاضر بودم هزینه ی 2 برابر برای این اموزش ها بدم ولی حداقل مطمئن باشم که بادیدن این اموزش ها می تونم ازاین سیستم عامل استفاده کنم .واقعا خیلی کم کارشده بود من که اصلا راضی نیستم حداقل یه چند تا مثال غیر ازمثالهای خود بسته کار می کردین . اقای رئیسی به نظر می رسه از سود این کار ناراضی هستند خوب بیشتر می گرفتین کامل ارائه می دادین ما که هزینه می کردیم 10 تومن 20 تومن بیشتر در عوض من این اموزش هارو به دوستان و همکارهام معرفی می کردم ولی حالا چی ؟؟ خواهش می کنم تو اموزش های بعدی کیفیت اموزش ها رو ببرید بالا .باور کنید این کار شما خیلی ارزش داره تو این شرایطی که همه سرشون رو کردن تو کارخودشون وکسی سعی نمی کنه اطلاعات خودش رو به بقیه منتقل کنه . ولی اگر کیفیت کاررو ببرید بالا ارزشش چند برابر می شه

حالا شماها که تونستید استفاده کنید من چی بگم که اصلا سی دی شماره یک فقط یکبار اجرا شد دیگه اجرا نشد ؟
    من با نظر شما کاملا موافقم خدا رو شاهد میگرم وقتی cmsis رو خریدم و دیدم تقریبا قابل قبول هست به خیلی ها توصیه کردم اما الان چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من فکر کنم همین الانم خیلی از دوستان به نظر من موافق باشن که کویر الکترونیک یا این محصولات رو از خریداران جمع آوری کنه و هزینه آن را برگرداند به دوستان یا در حداقل زمان یک پگیچ دیگر به عنوان اصلاحیه در اختیار دوستان قرار بدهد که مشکلات کیفیت پکیج موجود در آن رفع شده باشد
    ویرایش توسط mehdir30 : 03-07-2015 در ساعت 13:43

30. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال

اگه یه مورد رو آموزش می دادند شاید این قدر ایراد بهشون گرفته نمی شد.
    اینو حداقل بگین چه جوریه.
    یه سمپل آماده توی سایت lpcware گذاشته شده.
    یاد بدین چه جوری می شه ازین استفاده کرد.
    (توی فایلهای سی دی یه فایل glcd.h و glcd.c هست که توی فایل های این سمپل نیست.)
    و الا مجبوریم هی سمپل های داخل سی دی رو دست کاری کنیم.
    اینم لینکش
    emWin 5.22 Board Support Package for EA1788 Board | www.LPCware.com
    ویرایش توسط vahid_22002 : 03-07-2015 در ساعت 14:36

نام
    یوسف رئیسی

سلام به همه دوستان
    اول چند تا نکته رو بگم:
    1- cd مربوط به lpc1768 فقط نحوه پورت کردن emWin روی برد های 1768 رو توضیح میده و راجع به emWin نیست . دوستان اگه خوب دقت کنن می بینن که تو توضیح هم اینو نوشته.
    "نکته: این فیلم فقط تکمیلی می باشدبرای 1768 و حدود 35 دقیقه در دو بخش می باشد که کلیت پورت کردن سیستم عامل Emwin روی بردهای EWB-LPC1768 وبرد لند تایگر و wbبررسی می شود نسخه کامل Emwin اینجا کلیک کنید."

پس لطفا در خرید ها بیشتر دقت کنید

2- توی آموزش اصلی دقیقا مطالب زیر توضیح داده شده است:
    4-یک مرور بروی توابع
    3- مثال های تکمیلی که آماده شده و در اختیار دوستان قرار گرفته
    (بدون هزینه)
    نشان دهنده پیگیر بودن شرکت و بنده برای ساپورت دوستان هست.
    4- کیفیت صدا رو قبول دارم که پایین هست ولی فکر کنم اونقدر بد نیست که نتونه مطالب رو برسونه .انشا.... تو آموزش های بعدی سعی میشه کیفیت بهتری ارائه بشه.(شاید هم دیگه هیچ آموزشی رو بنده ارائه نکنم ،با توجه به استقبال بسیار شدید دوستان)

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

با سلام خدمت آقای ریسی
    من آموزش emwin رو خریداری کردم 2 تا سوال
    1- اینکه بدون RTX چه تعییری باید در کد ایجاد کرد
    2- در مثال موجو در DVD کد مربوط به GUI_TOUCH_Exec وجود ندارد و نمی توان از تاچ استفاده کرد.

صفحه 13 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین