NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3592 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: از كار افتادن SWD در stm32f103ret

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Icon17 از كار افتادن SWD در stm32f103ret

با سلام به دوستان ... من يك دسته گل به آب دادم خوشحال ميشم اگر دوستان منو كمك كنن. من يك هدر برد stm32f103ret6 و يك پروگرامر jlink از شركت ECA خرديدم . حدود يك هفته بود كه داشتم باهاش كار ميكردم و مشكلي نداشت . تا اينكه امروز حواسم نبود و كانفيگ مربوط به پايه هاي PA13 ، PA14 ، PA15 رو كه با SWD مشتركا استفاه ميشه رو تغيير دادم ... حالا پروگرامر jlink ميكرو رو نميشناسه ... پروگرامر مشكلي نداره چون با segger بهش وصل ميشم و هم ميتونم ميكرو lpc1678 رو باهاش پروگرام كنم ... حالا كسي ميتونه بگه من چطوري ميتونم پايه ها رو به حالت اول برگردونم ؟ با پشتيباني ECA‌ تماس گرفتم اول كه درست جواب منو ندادن ... بعد هم گفتن بايد ميكرو رو عوض كني !!!!!!! خيلي ممنون از دوستان

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدير بخش STM32 sadmonew آواتار ها
    نام
    صادق محمدي
    تشکر شده 3,115 بار در 1,408 پست

سلام مهندس
    راه حل سادس، از بوتلودر اين ميكرو و استفاده از نرم افزار Flash Loader Demo برنامه اي كه رو ميكرو ريختي رو Erase كن.

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sadmonew برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadmonew نمایش پست ها
    سلام مهندس
    راه حل سادس، از بوتلودر اين ميكرو و استفاده از نرم افزار Flash Loader Demo برنامه اي كه رو ميكرو ريختي رو Erase كن.

همكارم با پروگرامر st-link بهش وصل شد و برنامه رو پاك كرد ... ولي باز هم درست نشد.

Banned
    نام
    مهدی رحیمی
    تشکر شده 1,448 بار در 579 پست

سلام
    همون برنامه ای که باهاش این پایه هارو ریمپ کردی این قسمت برنامه رو برگردون سر جاش یعنی از حالت ریمپ در بیار و برنامه رو کامپایل کن بعد حتما باید با برنامه فلش لودر میکرو رو دوباره با این برنامه جدید پروگرم کن البته اگر ارایز هم میکردی جواب میداد ولی این کار بطور کامل مشکلتو حل میکنه

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikazi نمایش پست ها
    سلام
    همون برنامه ای که باهاش این پایه هارو ریمپ کردی این قسمت برنامه رو برگردون سر جاش یعنی از حالت ریمپ در بیار و برنامه رو کامپایل کن بعد حتما باید با برنامه فلش لودر میکرو رو دوباره با این برنامه جدید پروگرم کن البته اگر ارایز هم میکردی جواب میداد ولی این کار بطور کامل مشکلتو حل میکنه
    بافلش لودر پاکش کردم ... یک برنامه دیگه رو ریختم ... برنامه هم کار کرد ... ولی همچنان جی لینک نمیشناسه ... جی لینک هم سالمه چون روب استاترکیت 1768 امتحانش کردم ... در ضمن حواسم بود وقتی به میکروی اس تی وصلش میکنم رو حالت swd باشه ... در کل دیگه نمی دونم باید چکار کنم ....