NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3581 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ارور کتاب خانه FS_FlashDev USB host

کاربر علاقه مند
    نام
    جواد اسماعیلی
    تشکر شده 14 بار در 10 پست

Exclamation ارور کتاب خانه FS_FlashDev USB host

سلام دوستان
    من دارم با LPC1768 USB HOST راه اندازی میکنم و تازه دارم کتابخانهایی که توسایت کیل گفته را فراخوانی میکنم ، مشکل از اینجا شروع شد که پس از اضافه کردن هدر ها ارور زیر را میدهد :
    C:\Keil\ARM\RV31\Inc\File_lib.c(96): error: #5: cannot open source input file "FS_FlashDev.h": No such file or directory

برداشت من اینه که نرم افزار من این فایل رو ندارد (تو سیستم سرچ کردم فقط مال سایر آرم ها بود ولی مال M3 یا 17xx نبود،) حالا از شما مهندسین می‌خوام اگر اطلاعاتی داریم کمکم کنید
    فایل هایی که تاحالا فراخوانی شده:
    rl_usb.h
    usb_lib.c
    usb.h
    usb_config.c
    File_Config.c
    fs_usbh_msc.c

کد:
    #include "rl_usb.h" #include "usb.h"
    ورژن نرم افزارم :4.23

کلا راه رو دارم درست میرم یا نه؟

راستی یک نکته دیگه من برنامه نمونه MSD رو که فقط کامپایل میکنم چرا این ارورها را میدهد :

usbh_ohci_lpc17xx.c(102): error: #20: identifier "USBH_HCI_CAP" is undefined
    usbh_ohci_lpc17xx.c(114): error: #20: identifier "USBH_HWD_OHCI" is undefined
    usbh_ohci_lpc17xx.c(155): error: #20: identifier "USBH_HCI_CAP" is undefined
    usbh_ohci_lpc17xx.c(156): error: #132: expression must have pointer-to-struct-or-union type
    usbh_ohci_lpc17xx.c(157): error: #132: expression must have pointer-to-struct-or-union type
    usbh_ohci_lpc17xx.c(158): error: #132: expression must have pointer-to-struct-or-union type
    usbh_ohci_lpc17xx.c(159): error: #132: expression must have pointer-to-struct-or-union type
    پیشاپیش تشکر
    ویرایش توسط J_Esmaili : 09-07-2014 در ساعت 03:25

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

یا نسخه ی کیل بالای 4.5 رو نصب کنید یا باید rl-arm رو برای کیل نصب کنید و کرک کنید.

4. تشکرها از این نوشته :