NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3555 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پیشنهاد برای و انتقاد از فروشگاه در مورد قطعات موجود

کاربر فعال amiray آواتار ها
    نام
    عباس یکانلو
    تشکر شده 360 بار در 187 پست

پیش فرض پیشنهاد برای و انتقاد از فروشگاه در مورد قطعات موجود

با سلام.
    من یکی دو بار از فروشگاه سایت خرید کردم و برد آموزشی و اینجور چیزا خریدم ولی هروقت خواستم که این قطعات رو بخرم همیشه نیاز به قطعات دیگه هم داشتم مثلا میکروکنترلر avr هم نیاز داشتم یا خازن و مقاومت و آی سی های دیگه هم نیاز داشتم که تو فروشگاه نبود و مجبور شدم اونایی که ایجا هستن رو بخرم و مابقی رو هم از یه جای دیگه بخرم که برای من دوتا هزینه شده. و یا هم گاهی مجبور شدم کل خریدمو از یه سایت دیگه انجام بدم. درحالی که دلم میخواست از اینجا بخرم. لطفا به این موضوع رسیدگی کنید و قطعات موجود در سایت رو تکمیل فرمایید.
    بحث بعد هم اینه که بعضی برد ها اکثرا موجود نیستن و این خود باعث میشه که از سایت دیگه خرید کنیم مثلا هدر برد 1768 الان دقیقا بیش از یک ماه هست که تو سایت موجود نیست لطفا به این مساله هم رسیدگی فرمایید.
    با تشکر.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما amiray برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

با سلام.
    من یکی دو بار از فروشگاه سایت خرید کردم و برد آموزشی و اینجور چیزا خریدم ولی هروقت خواستم که این قطعات رو بخرم همیشه نیاز به قطعات دیگه هم داشتم مثلا میکروکنترلر avr هم نیاز داشتم یا خازن و مقاومت و آی سی های دیگه هم نیاز داشتم که تو فروشگاه نبود و مجبور شدم اونایی که ایجا هستن رو بخرم و مابقی رو هم از یه جای دیگه بخرم که برای من دوتا هزینه شده. و یا هم گاهی مجبور شدم کل خریدمو از یه سایت دیگه انجام بدم. درحالی که دلم میخواست از اینجا بخرم. لطفا به این موضوع رسیدگی کنید و قطعات موجود در سایت رو تکمیل فرمایید.
    بحث بعد هم اینه که بعضی برد ها اکثرا موجود نیستن و این خود باعث میشه که از سایت دیگه خرید کنیم مثلا هدر برد 1768 الان دقیقا بیش از یک ماه هست که تو سایت موجود نیست لطفا به این مساله هم رسیدگی فرمایید.
    با تشکر.
    سلام.
    ببینید مهندس قبلا هم این بحث پیش اومده. حق با شما هستش خیلی خوب میشد که همه موارد تو سایت بود و میشد همه قطعات مورد نیاز رو یکجا سفارش داد اما قبول کنید که این مورد نیاز به سرمایه امکانات و جا و موارد بسیاری داره و مثلا شما میگید avr یکی دیگه میگه pic و همینطور هر کی یک چیزی میخواد.از طرف دیگه هدف این سایت موارد جدید اکثرا هستش و مینی بردها و برد های آرم تا بردها و تراشه های قدیمی تر.اگر یک سامانه پیشنهادات درست طراحی بشه که همه بتونن تو اون شرکت کنن و یک جمع بندی صورت بگیرد تا مشخص بشه چه قطعه ای وارد بشه استقبال خوب داره شرکت میتونه روی وارداتش کار کنه ولی اگر قطعه ای تو فروشگاه بیاد و خوب فروش نره خوب هیچ فروشنده ای این کار رو نمیکنه.
    موفق باشید.

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما dariush_ab برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال amiray آواتار ها
    نام
    عباس یکانلو
    تشکر شده 360 بار در 187 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush_ab نمایش پست ها
    سلام.
    ببینید مهندس قبلا هم این بحث پیش اومده. حق با شما هستش خیلی خوب میشد که همه موارد تو سایت بود و میشد همه قطعات مورد نیاز رو یکجا سفارش داد اما قبول کنید که این مورد نیاز به سرمایه امکانات و جا و موارد بسیاری داره و مثلا شما میگید avr یکی دیگه میگه pic و همینطور هر کی یک چیزی میخواد.از طرف دیگه هدف این سایت موارد جدید اکثرا هستش و مینی بردها و برد های آرم تا بردها و تراشه های قدیمی تر.اگر یک سامانه پیشنهادات درست طراحی بشه که همه بتونن تو اون شرکت کنن و یک جمع بندی صورت بگیرد تا مشخص بشه چه قطعه ای وارد بشه استقبال خوب داره شرکت میتونه روی وارداتش کار کنه ولی اگر قطعه ای تو فروشگاه بیاد و خوب فروش نره خوب هیچ فروشنده ای این کار رو نمیکنه.
    موفق باشید.
    شما درست میفرمایید ولی ببینید مثلا من یه چیزایی میخوام که تو اکثر پروژه ها کاربرد داره مثلا چند تا ترانزیستور یا مقاومت یا خازن و ... که همیشه تو خرید های کاربرا هستن یا مثلا بعضی ماژول های معروف. این موارد همیشه فروش میره.
    من خودم اشاره کردم که نبود این قطعات و لوازم باعث میشه که من مثلا وقتی برد آنوزشی میخرم از یه جای دیگه بخرم برخلاف میلم. و این خود به ضرر شرکت هست. و کامل بود قطعات سایت خود باعث افزایش فروش خواهد شد.
    البته این نظرات من هست و امکان داره بقیه افراد مخالف باشند.

7. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

نظرتون چیه با یکی از این فروشگاه هایی که قطعات میفروشن هماهنگ کنید.؟؟؟؟!!!!! البته فروشگاه کویر در میبد هست و اونجا بعید میدونم همچین مغازه ای پیدا بشه و اصلا کسی حاضر باشه همچین مغازه ای بزنه. یزد بود یه کاری میشد انجام داد. (اینم جواب خودم)
    ویرایش توسط esisafa : 05-07-2014 در ساعت 10:48

9. تشکرها از این نوشته :

مدیر انجمن sobhan537 آواتار ها
    نام
    عبدالملکی
    تشکر شده 804 بار در 495 پست

آقا کلا چقدر سرمایه میخواد؟
    به غیر از سرمایه دیگه چی میخواد؟
    محل فروشگاه حتما باید یزد باشه؟
    سودش خوبه؟ مثلا ماهی چقدر؟

11. تشکرها از این نوشته :

Banned
    نام
    صادق علی بخشی
    تشکر شده 1,276 بار در 702 پست

ویرایش توسط sadeghbakhshi : 19-09-2015 در ساعت 04:15

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما sadeghbakhshi برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

سلام به همه دوستان
    حرف آخر رو آقای علی بخشی زد که حرف من بود
    کلیت قضیه ببینید فروشگاه کویر تخصصی تر و زوم چیزای خاص شده .
    شما اگر محصولات ما رو ببینید متوجه می شید که بیشتر بردهای آموزشی السیدی و.. هست و خیلی جالب هست حالا بعد چندین ماه اینو خدممتون عرض کنم به یاد دارم برخی کویر رو متهم میکردن که راه واردات رو باز کرده و مدام برد چینی میریزه توی بازار و.... که بماند ولی این ثابت شد که همه کارهای ما هدفمند بوده و خروجی های ما و ساپورت های ما از جمله فیلم های آموزشی و... ببینید متوجه خواهید شد که صرفا واردات بدون پشتوانه و پشتیبانی نیست
    برای موجود نبود برخی بردها که فرمودن از جمله هدر برد lpc
    حدودی 10-15 تایی هنوز توی انبار هست ولی تست نشدن ولی سری جدیدش پی سی بی هاش دادیم چین بزنن و تا 8 روز دیگه میرسه
    درمورد فرم پیشنهاد واردات موافقم تا چند روز آینده قرار میدم
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند: