NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3607 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: معرفی عمده فروشان الکترونیک

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Icon17 معرفی عمده فروشان الکترونیک

با سلام دوستان عزیز این اولین پست من تو این سایت هست میخواستم اگر امکانش هست بچه های که تو زمینه خرید و فروش لوازم الکترونیک یه راهنمایی بفرمایند

با اجازه دوستان میخوام مغازه الکترونیک باز کنم و یکم راهنمایی میخواستم هر چی باشه که کمک کنه خوبه لیست قیمت اجناس پرفروش انواع کابل سر فیش تبدیل آداپتور ابزار اکترونیک

اسپری اهم متر هوویه خلاصه بازار توپخونه میگن عمده خوب حساب میکنن پیش کی برم ؟ از کجا خرید کنم ؟ واسه شروع چی خرید کنم ؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

آقا کسی نمیدونه ؟ جواب بدین لطفا

کاربر ارشد 1nafar آواتار ها
    تشکر شده 4,874 بار در 1,377 پست

سلام
    معمولا توی بازار قیمت ها متنوع هست ،و دقیقا نمیشه گفت کی قیمت هاش بهتره یا جنساش کامل تره و کیفیت قطعاتش بهتره .
    مثلا ممکنه مغازه شماره یک هویه رو 100 تومان زیر قیمت بازار بده ، اما قیمت سیم لحیم و قلع کش رو 100 تومان بالا تر حساب کنه . همین مغازه ممکنه یک هفته بعد قیمت قلع کش رو 100 تومان ببره بالاتر از قیمت بازار و قیمت بقیه محصولاتش رو تغییر بده .
    در کل هیچ خسابی توی بازار نیست .
    بهتره شما یک کارت عابر بانک پر از پول و لیست تجهیزات مورد نیازتون به بازار برید و بعد از پرس و جو از فروشندگان لوازم مورد نیازتون رو تامین کنید .
    توی آدرس های زیر هم بحث های مرتبطی وجود داره :
    كمك براي راه اندازي مغازه ي الكترونيكي
    نظر شما در واردات عمده(لطفا شرکت کنید) - صفحه 2

5. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

ممنون که جواب دادین شنیدم توپخونه بهرین قیمت تو تهرانه راسته و راستی حدودا از عمده تا تک فروشی چقدر اختلاف قیمته ؟