NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3682 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: ترجبه خرید از کویرالکترونیک

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض ترجبه خرید از کویرالکترونیک

سلام بر همگی

من چند روز پیش یک خریدی از کویر الکترونیک انجام دادم که توبه کار شدم! دیگه ازشون خرید نمی کنم!
    واقعا نمی فهمم این چه طرز مشتری مداریه! این چه وضعشه دیگه ما نفهمیدیم! من از فروشگاههای دیگه ای هم در سراسر کشور خرید داشتم! و به واقع زیاد تجربه خوبی از فروشگاههای شهرهای دیگه نداشتم و ندارم! ولی وقتی فعالیت این فروشگاه رو دیدم فکر می کردم باید یکمی بهتر از باقی باشه! الان متوجه شدم که نه تنها بهتر نیست! بلکه به هیچ عنوان نباید با این فروشگاه کار کرد!

حتما می پرسید چرا این پست رو اینجا زدم! فروم خود این فروشگاه! من دوست ندارم کسی رو پیش باقی خراب کنم! علت پست زدنم اینجا اینه که بحث همین جا توی همین فروم به پایان برسه! نه اینکه تمام اینترنت پخش بشه! صورت خوشی واسه اولین خرید نداره! شاید هم من اشتباه می کنم! قضاوت با باقی دوستان و جوابی که من منتظرم تا افراد مسئول اینجا بدن!

من روز 25 ام اسفتد یک کاری رو قبول کردم که قراره بعد از عید تحویل بدم! تصمیم گرفتم برای اولین بار از فروشگاه کویر الکترونیک خرید کنم! کلی تلفن زدم به فروشگاه که ازشون تلفنی در مورد شرایط ارسال و زمان ارسال توضیح بخوام ولی هیچی به هیجی! این تلفنها فقط با بوق ازاد مواجه شدن و کسی پاسخ گو نبود!
    اجالتا دل را زدیم به دریا و گفتیم خرید کنیم! ان شاء الله که طبق گفته سایت سفارش ارسال میشه و ما سر موقع برد را داریم!

نقل از سابت فروشگاه:
    با توجه به تعطیلات در پیش رو لذا ساعات کاری شرکت کویرالکترونیک بدین شرح می باشد:ارسال سفارشات: ارسال با تیپاکس تا تاریخ 26.12.92ارسال با پست پیشتاز و سفارشی : 27.12.92
    متاسفانه این بسته ارسال نشد! باز با این حال چون توی سابت نوشته شده بود
    شروع به کار شرکت کویرالکترونیک از تاریخ 9.1.93 بوده و لی سفارشات ثبت شده از
    اوایل روزهای کاری
    ارسال خواهد شد.
    من هم اعتماد کردم و منتظر شدم! یک هفته هم زمان معقولی برای اتمام کار بود!

اما تنها اتفاقی که افتاد در روز 4 ام پذیرش پرداخت پول از طرف سایت بود! هر چه من تماس گرفتم و حتی ایمیل هم زدم دریغ از کوچکترین پاسخگویی و مسئولیت پذیری اعضای این فروشگاه!

تا امروز یعنی 9 ام که دیدم پاسخگویی سایت انلاین شده اند! اول اعتراض کردم و ایشون هم در پاسخ گفتند که با توجه به نیمه معلق بودن وضعیت پست و احتمال خراب شدن و صدمه دیدن بسته ما قبل از عید ارسال نکردیم! و بسته امروز و فردا ارسال میشه! اما بعد از ظهر دیدم ایمیلی برای من اومده مبنی بر اینکه
    پیغام :
    باعرض سلام
    ارسال رایگان فقط با پیشتاز میباشد که سفارش شما به صورت رایگان با پست پیشتاز ارسال میگردد.
    اولا که چنین مسئله ای در سایت ذکر نشده بود!
    ثانیا الان! الان باید بگید که تازه تصمیمتون رو عوض کردید که بسته رو با پست پیشتاز بفرستید! اونم با یک تاخیر 12 روزه و یا یک روشی که 72 ساعت تاخیر داره! یعنی این بسته اگر هم به دست من برسه و در بهترین شرایط شما لطف کنید و روز 10 ام ماه تشریف ببرید سر کار (اولین روز کاری 5 ام هست نه 10! فقط مدارس تا 13 ام تعطیل هستند! تا اونجایی که من اطلاع دارم!) بسته من در بهترین حالت پنجشنبه دست من میرسه!

شما که تصمیم داشتید بسته رو با پست بفرستید برای چی ارسال با پست هوایی رو توی سایتتون ذکر کردید؟
    برای چی الکی قولی می دهید که توانایی اجراش رو ندارید!
    امروز مثلا تاریخ شروع به کارتون بوده ولی با گذشت 12 روز هنوز بسته من رو حتی بسته بندی هم نکردید چه برسه به ارسال!
    بسته خارح از زمان گفته شده به چه کار من میاد؟ چرا اینقدر این فروشگاه بی مسئولیته! خیلی خنده داره که شما یک سری قوانین خودتون وضع کردید ولی خودتون هم بهشون پایبند نیستند!
    برای چی در مورد زمان ارسال و کار خودتون دروغ می گویید؟

واقعا متاسفم برای خودم که به شما و فروشگاهتون اعتماد کردم! امیدوارم جواب قانع کننده ای داشته باشید! غیر از اینکه داشتیم خوش می گذروندیم و دوست نداشتیم جواب مشتریمون رو بدیم! فعلا ما سواره ایم و مشتری هم دستش به جایی بند نیست! پس هر کاری دلمون بخواهد می کنیم!
    ویرایش توسط 1nafar : 30-03-2014 در ساعت 13:45

2. # ADS
    Circuit advertisement

ناظم سایت KHM آواتار ها
    تشکر شده 2,131 بار در 905 پست

خوب دوست عزیز شما نمیدونین تو عید اداره پست تعطیله؟
    شما عجله داشتین باید زودتر اقدام می کردین. و همچنین بدون هماهنگی قبلی اقدام نمیکردین.
    وضع کلیه ی کارها همینجوره تو عید.

4. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

:|

کدوم اداره پستی تا 10 ام تعطیل بوده ما بی اطلاعیم! اصلا کدوم اداره ای برای خودش می تونه تا 10 ام تعطیل کنه؟ بگید ما هم در جریان قرار بگیریم!

هرچند مهم نیست! اشتباه در دادن تذکر بود! نباید تذکر می دادم!

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

فقط اداره پست که نیست. اکثر شرکت ها معمولا از هفته آخر سال تا بعد عید چیزی ارسال نمکنن. من خودم هفته ماقبل آخر سال خرید اینرنتی داشتم زنگ زدم پشتیبانی گفت تا آخر هفته نخرید، هفته آخر سال ارسال نداریم.

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط esisafa نمایش پست ها
    فقط اداره پست که نیست. اکثر شرکت ها معمولا از هفته آخر سال تا بعد عید چیزی ارسال نمکنن. من خودم هفته ماقبل آخر سال خرید اینرنتی داشتم زنگ زدم پشتیبانی گفت تا آخر هفته نخرید، هفته آخر سال ارسال نداریم.
    این شد یه چیزی!
    ولی سایت به صراحت نوشته بود که تا 27 سفارشات به غیر از تی پاکس ارسال میشن! من تمام روز 25 و 26 را در حال تماس با شماره های کویر الکترونیک بودم! ولی دریغ از ثانیه ای حوابگویی! من اون موقع به نوشته های سایتشون اطمینان کردم! خودشون نوشته بودن که تا 27 ام ارسال می کنند! چرا دروغ گفتند؟

همین امروز هم داشتم با پشنیبان سایت صحبت می کردم که چت روم رو ترک کردن! بدون هیچ جوابی!

حالا اصلا درست! تعطیل بوده! ولی شرکت پست از 5 ام باز بوده! می تونستند هفته پیش ارسال کنند!
    نه اینکه بعد از سه روز تازه روش ارسال را عوض کنند! بعد از 12 روز تازه با پستی ارسال کنند که طبق گفته خودشون 72 تاخیر داره! :| این دیگه چه وضعشه! در بهترین وضعیت بسته ای که نوشته اند ما 24 ساعته ارسال می کنیم با تاخیر دو هفته ای میرسه! نمیشه همه کارشون رو لنگ ایشون بزارند که! نمی تونستند انجام بدن الکی چیزی درون سایتشون نمی نوشتند! از باقی کسی خرید نکرده به قول شما چون گفتند که نمی فرستند! این حرکت خیلی شرم آوره که شما بگی من انجام میدم و باقی روی شما حساب باز کنند بعد.....!!!!

عوض پاسخگویی هم تنها کاری که می کنن پاک کردن پست! تاپیک و صورت مسئله است!
    واقعا تاسف باره!
    ویرایش توسط omiga : 30-03-2014 در ساعت 02:19

ناظم سایت KHM آواتار ها

دوست عزیز اون 72ساعت که گفته ی اداره پست هست و به شرکت ربطی نداره.در ضمن 72 ساعت در روزهای غیر تعطیل..روز تعطیل باشه حساب نمیشه.بعدشم که رسید شاید مامور پست دیرتر بیاره..اون دیگه به مامور پست منطقه تون بستگی داره.
    مثل اینکه تا حالا خرید اینترنتی زیاد نداشتینا...
    یعنی الا کل اداره ها بازن؟دنبال کاری بری حتما همه سر کارشون هستن دیگه؟؟؟شما ساکن ایرانین؟؟؟؟
    شرکت های pcb تو تهران کی شروع بکار میکنن؟
    خلاصه اینکه دوست عریر اینقد حرص نخور.خودتو اذیت میکنی.خرید دم عید همینجوری میشه...حالا خوبه انبارگردانی ندیدی...قبل عید اگه خواستی خرید کنی حتما هماهنگ کن..اگه دیدی جواب نمیدن بدون اینقد سرشون شلوغه که سفارشم بدی ارسال نمیشه...
    اگه خریدات معمولا اینترنتی باشه و با فروشگاه های دیگه مقایسه کنی میبینی اینجا چجوره..
    این حرفام واسه این بود که اینقد حرص نخوری.چون ارزش نداره.هیچ اتفاقی هم نمیافته جز اینکه خودت اذیت میشی...
    موفق باشی...

9. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط khm نمایش پست ها
    دوست عزیز اون 72ساعت که گفته ی اداره پست هست و به شرکت ربطی نداره.در ضمن 72 ساعت در روزهای غیر تعطیل..روز تعطیل باشه حساب نمیشه.بعدشم که رسید شاید مامور پست دیرتر بیاره..اون دیگه به مامور پست منطقه تون بستگی داره.
    مثل اینکه تا حالا خرید اینترنتی زیاد نداشتینا...
    یعنی الا کل اداره ها بازن؟دنبال کاری بری حتما همه سر کارشون هستن دیگه؟؟؟شما ساکن ایرانین؟؟؟؟
    شرکت های pcb تو تهران کی شروع بکار میکنن؟
    خلاصه اینکه دوست عریر اینقد حرص نخور.خودتو اذیت میکنی.خرید دم عید همینجوری میشه...حالا خوبه انبارگردانی ندیدی...قبل عید اگه خواستی خرید کنی حتما هماهنگ کن..اگه دیدی جواب نمیدن بدون اینقد سرشون شلوغه که سفارشم بدی ارسال نمیشه...
    اگه خریدات معمولا اینترنتی باشه و با فروشگاه های دیگه مقایسه کنی میبینی اینجا چجوره..
    این حرفام واسه این بود که اینقد حرص نخوری.چون ارزش نداره.هیچ اتفاقی هم نمیافته جز اینکه خودت اذیت میشی...
    موفق باشی...
    تا الان که بحث شما سر اداره پست بود! واقعا این پرش شما از شرکت پست و عدم کارکرد اونا به سمت شرکت تولید pcb یک حرکت تاریخی حساب میشه!

من عصبانی هستم ولی حرص نمی خورم! فعلا اون کسی که به نظر نیاد تاراحته و دلش نمی خواد من ادامه بدم شما هستید! که از شدت ترستون حتی نتونستید یک انتقاد کوچک رو هم بپذیرید!

بله! ممکنه بعضا جاهایی تعطیل باشند! در این مسئله مشکلی نیست! ولی هیچ کدوم به دروغ نمی گن که ما باز هستیم و بعدش تعطیل کنند! این شد مثلا سیستم کنترل مجموعه؟!!!!
    چرا من هم توی همین کشور زندگی می کنم! منتها یک فرقی با شما دارم! وقتی یک چیزی رو گردن می گیرم به تعهدم عمل می کنم که کسی که به من اطمینان کرده دفعه اخری نباشه که سراغ من میاد! چیزی که شما ظاهرا هیچ اطلاعی ازش نداری!

Banned
    نام
    صادق علی بخشی
    تشکر شده 1,276 بار در 702 پست

سلام
    اقای
    omiga شما ناراحت و عصبانی هستید قبولمی فرمایید بد قولی شده
    شکایت دارید فرمایش شما درست
    ولی اخه اینجا که جای این حرفها نیست
    باور کنید هیچ کسی اینجا نفعی برای توجیح کردن شما نمیبره
    نه من نه آقای KHM نه ESISAFA
    باور کنید
    حتی خیلی از کسانی که اینجا هستند اگر اقای زارعی رو توی خیابون هم ببینند
    شاید نشناسنش
    چه برسه به این که بخواهند برای توجیح شما سود از ایشون دریافت کنند
    اینجا فقط یک انجمن علمی هست که از طرف شرکت کویر راه اندازی شده
    نه انجمن پاسخ گویی به مشکلات
    اگر می خواهیید به شکایتتون رسیدگی بشه بهتر نیست که با خود شرکت
    این مساله رو بازگو کنید؟
    ویرایش توسط sadeghbakhshi : 30-03-2014 در ساعت 03:42

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما sadeghbakhshi برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghbakhshi نمایش پست ها
    سلام
    اقای
    omiga شما ناراحت و عصبانی هستید قبولمی فرمایید بد قولی شده
    شکایت دارید فرمایش شما درست
    ولی اخه اینجا که جای این حرفها نیست
    باور کنید هیچ کسی اینجا نفعی برای توجیح کردن شما نمیبره
    نه من نه آقای KHM نه ESISAFA
    باور کنید
    حتی خیلی از کسانی که اینجا هستند اگر اقای زارعی رو توی خیابون هم ببینند
    شاید نشناسنش
    چه برسه به این که بخواهند برای توجیح شما سود از ایشون دریافت کنند
    اینجا فقط یک انجمن علمی هست که از طرف شرکت کویر راه اندازی شده
    نه انجمن پاسخ گویی به مشکلات
    اگر می خواهیید به شکایتتون رسیدگی بشه بهتر نیست که با خود شرکت
    این مساله رو بازگو کنید؟
    سلام

راستش من این رو نمی دونم که کسی سودی میبره یا نه!
    من صرفا می خواستم یک جواب درست از ایشون دریافت کنم! یکی از دوستان اول از همه تایپیک رو پاک کردند و برای من به طور محترمانه یک پخ زدند که پاک شده! من خدمت ایشون هم عرض کردم که هدفم صرفا بیشتر گرفتن حواب هست! چون با ایمیل و تلفن و ..... تا الان به نتیجه نرسیدم! البته شاید هم من کمی تند رفتم!
    به دوست اولمون هم توضیح دادم که من اگر تصمیم داشتم کسی را اذیت کنم و یا شلوغی به راه بیندازم خیلی راحت می تونسنم برم توی فروم های دیگه و این تاپیک رو بزنم! مطمئن باشید برای کنترل بازار هم شده خیلیای دیگه خوشحال هم میشدن من این بحث رو اونجا مطرح کردم! ولی کارم کار درستی نبود! شاید یک در میلیون مورد من اتفاقی بوده و دلیل قانع کننده ای داشته باشد!

اما طریقه برخورد افراد این فروم داره به من ثایت می کنه که ظاهرا من اشنباه هم فکر نمی کردم! همین بخش گفت و گوی ازاد رو من الان داشتم چک می کردم مشابه همین موارد در مورد فروشگاه های دیگر هم بود! چطور اونجا دوستان در حال تایید بودند و اینجا در حال تکذیب! کسی به خودش زحمت نداد بیاد جواب بده! حتی همین اقای زارعی! در حالی که من چهارشنبه هفته پیش براشون ایمیل زدم!!! نه اونجا جوابگو هستند و نه اینجا!

اگر واقعا سیستم کاریشون این هست! که خوب به نفع بچه های اینجا! حداقل اشنا میشن با ایشون! و اگر موردی هست من خیلی خوشجال می شوم دلایل ایشون رو بشنوم!

البته من موقعی که داشتم این پست رو میزدم نمی دونستم شما تا به این حد منکر ارتباط این فروم با فروشگاه هستید! ;)
    ویرایش توسط omiga : 30-03-2014 در ساعت 04:35

کاربر دائمی
    نام
    روح الله خرم بخت
    تشکر شده 591 بار در 214 پست

وای ... من یه دوست دارم دقیقا مثل شماست ! همیجوری عصبی و ایدهآل گرا . آقا حق با شماست . شما سفارشت رو میخواستید سر وقت برسه . قبول . من هم دلم میخواست اوضاع اداره ها و شرکت ها روی نظم دقیقتری میگشت ولی یه سری واقعیت ها وجود داره و اون اینه که اول سال حساب کتاب نداره و نمیشه برای کارهایی که قراره انجام بشه تاریخ دقیق تعیین کرد . آقای زارعی درسته که گفتند تا 27 ارسال دارند ولی اگه حتی نرسیدند تا این تاریخ کار رو برسونند معنیش از قصد این کار رو کردن نیست. من از ایشون طرفداری نمیکنم چون میترسم یا این که سودی میبرم . من از این جهت این حرفها رو می زنم که بگم آقای زارعی کارهاشون با چند تا بدقولی باطل نمیشه . این انجمن و فروشگاه همیشه در وارد کردن و ارایه آموزش های خوب یکه تاز بوده و من خودم خیلی چیزهایی رو که الان بلدم مدیون این سایت هستم . شما هم تازه اومدی با عصبانیت وارد اینجا شدی . انشا الله بعدا میفهمی که من چی میگفتم .

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما roohlla برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی
    نام
    روح الله خرم بخت
    تشکر شده 591 بار در 214 پست

راستی من هم یه موقع یه محصولی از این سایت سفارش دادم که اصلا ازش راضی نبودم و روش کلی ضرر کردم و آقای زارعی هم میدونن من کدوم محصول رو می گم . حالا اگه قرار بود بیام اینجا دادو بیداد راه بندازم نه فایده ای به حال من داشت نه حال انجمن . تنها نتیجش میشد چوب رفتن لای چرخ این حرکت خود جوش آموزشی زیبا . پس بعضی اوقات گذشت هم خوب چیزیه .

17. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

سلام

بازم از این مسائل پیش اومده

آخه چرا این همه حرص و جوش میخورید ....!!!
    نمیدونم الان اگه بنده معذرت خواهی کنم مشکل حل میشه ... چرا آخه باید به این مسائل پیش پا افتاده اینقدر دامن بزنیم
    سال نو رو میخواهیم اینطوری شروع کنیم وای به حال روز های آیندش

در مورد ارسال مرسوله شما بنده در جریان نیستم و قصد توجیه هم ندارم اما موتردی که قبلا برای خودم پیش اومده رو عرض میکنم شاید کمی قانع کننده باشه
    در مورد سرعت کار پست های برخی از شهر ها بگم که من قبلا یه بسته ای رو از کرج به مقصد علی اباد کتول گلستان به صورت پیشتاز ارسال کردم ... چیزی که باید نهایتا 72 ساعته میرسید 10 روز توی راه بود اونم چه راهی بسته من 48 ساعته رسیده بود گرگان اما 5 روز توی گرگان مونده بود و اومده بود دوسه روزم توی پست شهرستان مونده بود
    از این موارد مطمئن باشید کم نیست ...

اصلا ممکنه فروشگاه بسته شما رو همون 27 ارسال کرده باشه اما تنبلی پست اینقدر لفتش داده که 10 روز تو راه بوده
    شاید شما تجربه خرید پستی دم عید نداشتی یا شایدم داشتی ولی آقا کهروم هم راست میگه دم عید برای 80 درصد بسته ها همین بلا سرشون میاد و بعد از تعطیلات عید میرسه دستشون

در کل گفتم که خودتونو زیاد برای این مسائلی که ناخودآگاه و غیر ارادی پیش میاد ناراحت نکنید .

مورد آخر هم اینکه انجمن کارای پشتیبانی علمی محصولات فروشگاه رو انجام میده و مشکلات و مسائل مربوطه از قبیل تاخیر ارسال و خرابی و غیره ... رو شما باید از طریق تلفن های فروشگاه و ایمیل پیگیری کنید ...

حالا اینکه میگید نه تلفن جواب میدن نه ایمیل خوب توی تعطیلات عید شما بری مسافرت قطعا باید از کارت دل بکنی و کنار خانوادت باشی دیگه نه اینکه به تلفن و ایمیل جواب بدی الونم نه یکی دوتا

این که شما اینجا یه تایپیک برای این مشکلتون زدید قطعا کار درستی رو انجام ندادید ولی خوب ما از این موارد اینجا کم نداشتیم و قبل ها هم پیش اومده ...

بهترین کار این بود که شما یه پیام خصوصی به مدیران یا ناظمان انجمن میدادید (با نام کاربری قرمز رنگ) و قضیه رو با اونا در میون میزاشتید .. قطعا اونا بهتر میتونستن راهنمائیت کنن و زودتر هم به جوابتون میرسیدید و دیگه این بحث و جدل هم پیش نمیومد

الان هم امیدوارم مشکلتون رفع شده باشه اگر هم هنوز مشکلی دارید خواهشا دیگه این بحث رو ادامه ندید و از طریق پ.خ پیگیری کنید

این تایپیک هم بزودی حذف میشه

موفق باشید .
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

19. تشکرها از این نوشته :

KHM

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام بر همگی

نه! مثل اینکه ما اینطوری به نتیجه نمی رسیم!
    من مشکلی با این قضیه ندارم که شما می فرمایید عید هست و دوستان در تعطیلات هستند! این به خود ایشون مربوطه نه هیچ کس دیگه!
    من حرفم اینه! ایشون چرا دروغ گفتند!!!! اگر جایی نبود که من بتونم اون چیزایی رو که لازم دارم تهیه کنم خوب من هم خیلی راحت به کسی که الان قول دادم و باید شنبه هفته دیگه بهش جواب بدم می گفتم فلانی از دست من کاری ساخته نیست! ولی من از این فروشگاه و با همین مسائلی که شما می گید خرید کردم و متعاقبا هم قول دادم! ایشون اگر می دونستند و تجربه اش رو داشتند نباید چیزی رو متعهد می شدن! نه اینکه بگن می فرستیم و بعدش هیچی به هیچی!

در مورد قضیه پست هم همینطوره! بله ممکنه از این اتفاقا بیفته! ولی نمیشه که هیچ کسی هیچ کاری نکنه چون احتمالا حواب نمیده! :| ایشون می فرستادن شماره مرسوله می دادن به من! اون وقت من می دونستم و اداره پست! من سر همین نامه gre ایم پارسال نصف اداره پستای تهران رو گشتم!!! اتفاقا اشکال از پست نبود اشکال از سیستم ناقص توزیع بسته بود که طرف ورداشته بود کارتون فرستاده شده از امریکا رو یه سره فرستاده بود سازمان سنجش! یه اخطار درست و حسابی هم دریافت که دیگه رو حساب اشناییت و رفاقت کل بسته رو نده کسی ببره! کلی نامه پیدا شد که اشتباه شده بود اونم سر یه حرکت خودسرانه یه تقسیم کننده بسته!

شما چرا همش اصرار دادید اشتباهتون رو گردن این و اون بندازید! این دیگه چه جورشه ما نفهمیدیم!

کاربر ارشد 1nafar آواتار ها
    تشکر شده 4,874 بار در 1,377 پست

سلام
    به نظر من :
    توی هر سیستمی اشکلاتی وجود داره ، این سیستم میتونه یک سیستم دولتی ، یک جامعه مجازی یا یک فروشگاه باشه . قطعا هر کسی با توجه به جایگاه و مقامی که داره در مورد این مشکلات اظهار نظر میکنه و در موردش عکس العمل نشون میده .
    ================================================== =======================
    بین شما و فروشگاه کویر الکترونیک مشکلی ایجاد شده ، ممکنه دلیل ایجاد این مسائله شخص شما یا فروشگاه کویر الکترونیک یا شرکت پست یا هر فرد یا شرکت دیگه ای باشه .
    اصولا چنین مشکلاتی نباید به صورت عمومی مطرح بشه ، با عمومی شدن این مسائل هر کس با توجه به جایگاه خودش در مورد مشکل واکنش نشون میده .
    مثلا اقای khm در جایگاه ناظم انجمن ، باید کلیه پست های نامرتبط به موضوع انجمن رو حذف کنه .
    اگه از جایگاه مدیریت انجمن به همین موضوع ( ارسال موضوعی مبنی بر وجود مشکل در ارسال سفارش از طرف فروشگاه کویر الکترونیک ) نگاه کنید ، کار ایشون ( ویراش پست و درخواست از شما جهت پیگیری موضوع به صورت خصوصی )، کار خوب و شایسته ای بوده ، اگر ایشون کارش رو به درستی انجمن نده ، بعد از گذشت مدت کوتاهی سایت به محلی برای درج پست های اسپم و نا مرتبط تبدیل میشه و...
    اگر از جایگاه یکی از مسئولین فروشگاه به این موضوع نگاه کنید ، میبینید که حذف این پست تاثیر نامناسبی در آینده کاری فروشگاه کویر الکترونیک داره ، چون این کار باعث افزایش عصبانیت مشتری ( شما ) میشه . در ادامه مشتری موضوع رو در سایر سایت ها و انجمن ها مطرح میکنه ، با این کار افرادی که دوست دارن از آب گل آلود ماهی بگیرن وارد ماجرا میشن و ....
    اگه از دیدگاه یک کاربر تازه وارد ( کاربری که از نحوه ی خرید اینترنتی و نحوه ی کار انجمن ها اطلاعی نداره ) به همین موضوع نگاه کنید ، نتیجه میگیرید که فروم ها و انجمن ها و فروشگاه های اینترنتی مکانی برای کلاه برداری هستند و به هیج عنوان نباید به افرادی که در این مکان ها فعالیت دارن ، اعتماد کرد ، وقتی که یک فروشگاه معتبر داره پول یک کاربر رو بالا میکشه ، خدا به داد پروژه ساز و برنامه نویس و طراح و ... برسه .
    اگه ...

================================================== =======================
    و موارد بالا نظرات شخصی من هست و من این پست رو در جایگاه یکی از مدیران کل انجمن ، در شرایطی که از وقایع رخ داده بین شما و مسئولین فروشگاه اطلاعی ندارم ، ارسال کردم .
    لطفا شماره تلفن همراه خودتون رو برای من ارسال کنید ، من موضوع رو پیگیری میکنم . شما میتونید بعد از پیگیری من ، نتیجه رو در ادامه همین پست قرار بدید .
    ویرایش توسط 1nafar : 30-03-2014 در ساعت 14:32

22. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما 1nafar برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

سلام به همگی
    اوه چه خبر شده .دوست عزیز خیلی شلوغش کردی
    شما در تاریخ 26 فکر میکنم یکی سفارش ثبت کردی البته با ایمیلی که از شما از سیستم اینجا داشتم اگر به اسم شخص دیگری هست بفرمائید
    خوب سفارشات برخیش صبح 26 ارسال شده ویک سریشمونده دلیلش هم این بوده که یک کامیون بسته روی هم ریختن توی پست و رد نمیشه
    و توی عید هست و ما هم تعطیلات داریم و این موارد ما هر سال داریم
    برای ارسال ها بله هوایی رایگان نیست و این اشکال سیستمی ما هست که در حال برطرف کردنش هستیم (هیچ شرکتی 14 هزار تومان هزینه ارسال رایگان در نظر نمیگیره)
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.png
مشاهده: 44
حجم: 7.9 کیلو بایت
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

24. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سایت KHM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omiga نمایش پست ها
    تا الان که بحث شما سر اداره پست بود! واقعا این پرش شما از شرکت پست و عدم کارکرد اونا به سمت شرکت تولید pcb یک حرکت تاریخی حساب میشه!

من عصبانی هستم ولی حرص نمی خورم! فعلا اون کسی که به نظر نیاد تاراحته و دلش نمی خواد من ادامه بدم شما هستید! که از شدت ترستون حتی نتونستید یک انتقاد کوچک رو هم بپذیرید!

بله! ممکنه بعضا جاهایی تعطیل باشند! در این مسئله مشکلی نیست! ولی هیچ کدوم به دروغ نمی گن که ما باز هستیم و بعدش تعطیل کنند! این شد مثلا سیستم کنترل مجموعه؟!!!!
    چرا من هم توی همین کشور زندگی می کنم! منتها یک فرقی با شما دارم! وقتی یک چیزی رو گردن می گیرم به تعهدم عمل می کنم که کسی که به من اطمینان کرده دفعه اخری نباشه که سراغ من میاد! چیزی که شما ظاهرا هیچ اطلاعی ازش نداری!
    دوست عزیز من ارومیه هستم و فروشگاه کویر تو یزد...تو نقشه ببین چقد فاصله داره...
    این فروشگاه هم هیچ سودی برا من نداره.منم یه عضوم مثل شما...
    منظورمم از این حرف این بود که آروم شین.تجربه های خودم بود...اگه ام ناظر شدم بخاطر فعالیتم تو سایت بوده. نه آشنا بودن با کسی...
    دوستان دیگه هم میشناسن منو...
    بخاطر همی چه ترسی باید داشته باشم آخه؟؟؟؟؟
    انقدم بد حرف نزن...آدم وقتی تعهد میده شرایطو نگاه میکنه بعد...تو که ا هیچی خبر نداری ا کجا میدونی من تعهدمو انجام میدم یا نه؟؟؟؟
    پس قصدم جبهه گیری و بحث نیست...فقط خواستم بگم خودتونو ناراحت نکنین که به کس دیگه ای غیر خودتون ضرر نمیرسه.
    ویرایش توسط KHM : 30-03-2014 در ساعت 16:12

26. تشکرها از این نوشته :

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

به نظرم الان اقای زارعی که تشریف اوردن بهتره ادامه این تاپیک که جنبه خصوصی داره به طور خصوصی هم پیگیری بشه چون ، در مسایل فروشگاه اعضا دخیل نیستند بهتره از ادامه بحث جلوگیری بشه