NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3573 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67

موضوع: اتصال lcd به کابی با استفاده از برد توسعه

کاربر فعال sarab1 آواتار ها
    تشکر شده 172 بار در 100 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shompet نمایش پست ها
    من هنوز از شما لقمه اتون رو نخواستم, خواستم؟؟ در مورد ویرایش اسکریپت هم بارها با اطلاعات خودم یا ویکی ایران میکرو, و یا دوستان دیگه ویرایش کردم و به نتیجه نرسیدم که برای گرفتن راهنمایی اومدم اینجا, در حال حاضر ال سی دی ۴۰ پین راه افتاده و کار میکنه, میخواستم ببینم تنظیمات اسکریپت ال سی دی ۵۰ پین به جز موارد lcd_hbp , lcd_ht , lcd_vbp , lcd_vt چه تفاوت هایی با ۴۰ پین داره و چه مقادیری باید بهشون بدیم تا تصویر به این شکل در نیاد: lcd.jpg hosted at www.xum.ir - یا میشه اینجوری هم پرسید که به نظر شما چه پارامترایی رو اشتباه تنظیم کردم که نتیجه این شده؟
    دوست عزیز من فقط قصدم راهنمایی بود
    در ضمن من اکثر پست های شما رو دیده بودم و به نظرم داشتید اسکریپت آماده استفاده میکردید.
    به نظر من هیچ تفاوتی وجود نداره!

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر علاقه مند shompet آواتار ها
    نام
    مسعود محمدخانی
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarab1 نمایش پست ها
    دوست عزیز من فقط قصدم راهنمایی بود
    در ضمن من اکثر پست های شما رو دیده بودم و به نظرم داشتید اسکریپت آماده استفاده میکردید.
    به نظر من هیچ تفاوتی وجود نداره!
    ببخشید مهندس..., دیشب یکم زیادی بیدار مونده بودم اون جمله ی اول پست قبلیم از دستم در رفت...
    پس به نظر شما پاراگراف های lcd و disp اسکریپت این دو تا ال سی دی با هم تفاوتی ندارن..., تو پاراگرافای دیگه میتونه تفاوتی وجود داشته باشه که تو رنگهای ال سی دی تاثیر داشته باشه؟؟

ببخشید مهندس..., دیشب یکم زیادی بیدار مونده بودم اون جمله ی اول پست قبلیم از دستم در رفت...
    پس به نظر شما پاراگراف های lcd و disp اسکریپت این دو تا ال سی دی با هم تفاوتی ندارن..., تو پاراگرافای دیگه میتونه تفاوتی وجود داشته باشه که تو رنگهای ال سی دی تاثیر داشته باشه؟؟
    خواهش... شما یه بار دیگه بگید از چه سیستم عاملی استفاده میکنید من براتون یه script آماده میکنم اگه نتونستید جواب بگیرید یعنی یا ال سی دی یا برد کوبی 2 و یا برد توسعه شما از لحاظ سخت افزاری مشکل دارن!!

نام
    مسعود محمدخانی
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

خواهش... شما یه بار دیگه بگید از چه سیستم عاملی استفاده میکنید من براتون یه script آماده میکنم اگه نتونستید جواب بگیرید یعنی یا ال سی دی یا برد کوبی 2 و یا برد توسعه شما از لحاظ سخت افزاری مشکل دارن!!
    من از ایمیج آقای چنگانی یعنی cubik استفاده میکنم که اسکریپتش برای 40 پین تنظیم شده, خیلی ممنون میشم اگر زحمتش رو بکشید ولی من امروز ظهر برد رو فرستادم برای دوستم تا کارای دیگه ای روش انجام بده, ولی آخر ماه رمضون دوباره برد به دستم میرسه اسکریپتو امتحان میکنم و نتیجه رو اینجا میگم...

من از ایمیج آقای چنگانی یعنی cubik استفاده میکنم که اسکریپتش برای 40 پین تنظیم شده, خیلی ممنون میشم اگر زحمتش رو بکشید ولی من امروز ظهر برد رو فرستادم برای دوستم تا کارای دیگه ای روش انجام بده, ولی آخر ماه رمضون دوباره برد به دستم میرسه اسکریپتو امتحان میکنم و نتیجه رو اینجا میگم...
    مهندس این دیگه کانفیگ نمیخواد من همین طوری وصل کردم کار کرد بدون هیچ مشکلی یه غیر از تاچ مقاومتیش!

نام
    مسعود محمدخانی
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

مهندس این دیگه کانفیگ نمیخواد من همین طوری وصل کردم کار کرد بدون هیچ مشکلی یه غیر از تاچ مقاومتیش!
    اگه اینطوری کار کرده برا شما شاید اشتباه از من بوده, وقتی دوباره تست کردم نتیجه رو میگم...

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

اگه اینطوری کار کرده برا شما شاید اشتباه از من بوده, وقتی دوباره تست کردم نتیجه رو میگم...
    سلام.
    نگران نباشید اگر در نهایت جواب نگرفتید من براتون تست میکنم و اینجا میذارم.
    موفق باشید.

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما dariush_ab برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234