NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2632 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 155

موضوع: کتاب "مرجع کامل میکروکنترلرهای ARM سری LPC176x"

کاربر علاقه مند iaun آواتار ها
    نام
    شهرام کامرانی فر
    تشکر شده 5 بار در 3 پست

این کتاب امروز به دست من رسید و ترجمه دیتا شیتی بیش نیست و اصلا قابل مقایسه با کتاب arm7اقای شکری نیست اون خیلی بهتر است فارسی توضیح دادن خط به خط مثال هاش هم ناقصه هم نا مفهوم
    ویرایش توسط iaun : 20-02-2014 در ساعت 21:47

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال
    نام
    عربعامری
    تشکر شده 92 بار در 60 پست

وای دوستان از یک کتاب چه انتظاری دارند.همه میگن ترجمه دیتاشیت.انتظار دارید اطلاعات نویسنده بیشتر از تولید کننده باشه تا بتونه فراتر از دیتا شیت بنویسه؟اصلا این میکرو مگه چی داره که شما انقدر انتظار دارید از کتابش.کسی بخواد یاد بگیره با همون دیتا شیت هم میتونه یاد بگیره باقیش هنر برنامه نویسی هست.حالا یک چند نفر پیدا شدند زحمت کشیدن و همون ترجمه دیتا شیت رو با توضیحات بیشتر و مثالها ی کاربردی تر همراه کردن.حالا یک ترجمه روان تر و قابل فهم تر و یکی سختر.درست نیست اینجور مقایسه ها و تبلیغ کتاب دیگه در تاپیک یک کتاب دیگه صورت گیرد.من دیدم بعضی از دوستان میپرست برای مبتدی ها این کتاب خوبه یا نه.مهندس هم فکر میکنه مبتدی منظور کسای هست که زبان سی رو فول هستن با یک میکرو دیگه کار کردن حالا اومدن با ارم کار کنن برای همین میگه خوبه.بعد طرف کتاب رو میخره به امید اینکه یک بار از روش بخونه و همه چیز رو بفهمه و یاد بگیره.وقتی چند صفحه میخونه بعد میفهمه اینا رو توی همون دیتا شیت هم نوشته و یادگیریش سخته.
    بیاید یکی که یک قدمی برمیداره رو حمایتش کنیم تا یکم پیشرفت کنیم.من خودم امروز یکی خریدم و خیلی خوشحال میشم یک ترجمه روان از دیتا شیت باشه.
    خیلی دیگه دیتا شیت ها هست که اگه به فارسی ترجمه و روان سازی بشه جای تقدیر و تشکر داره.مثل دیتا شیت emwin که اگه یکی پیدا بشه و ترجمه کنه و با مثال همراه کنه کتاب ارزشمندی میشه

4. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما arvin2009 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند iaun آواتار ها
    نام
    شهرام کامرانی فر
    تشکر شده 5 بار در 3 پست

انتقاد پذیری هم خوب چیزیه کسی که نتونه دیتا شیت بخونه باید بره رشته ادبیات بخونه نه الکترونیک اکثر کتابای بازار ترجمه دیتا شیته در نتیجه کتابی ارزش داره که ترجمه دیتا شیت نباشه منم نظرما دادم تعریف و تمجیدم زوری نیست

کاربر فعال
    نام
    عربعامری
    تشکر شده 92 بار در 60 پست

یعنی میفرماید تمام رجستر ها رو دوباره نامگداری کنند و کارکرداشون رو تغییر بدن.کتاب داستان یا همون ادبیات که فرمودید نیست که بخواد هرجور دوست داره بنویسه.توی تعریف یک قسمت میکرو شما به هر زبانی و هرجور که بخوای بنویسی اسم ها و کارکردها یکی هست.من این جمله شما رو که ترجمه دیتاشیته رو خیلی جاها دیدم برای همین تا اینجا دیدم گفتم بزار این موضوع رو یکم روشن کنم.منظورم کلا با شما نبود خیلی تفکر شما رو این کتاب ها دارند.
    ویرایش توسط arvin2009 : 20-02-2014 در ساعت 22:52

7. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 64 بار در 33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iaun نمایش پست ها
    انتقاد پذیری هم خوب چیزیه کسی که نتونه دیتا شیت بخونه باید بره رشته ادبیات بخونه نه الکترونیک اکثر کتابای بازار ترجمه دیتا شیته در نتیجه کتابی ارزش داره که ترجمه دیتا شیت نباشه منم نظرما دادم تعریف و تمجیدم زوری نیست
    این فروم دقیقا به همین هدف اینجا باز شده تا همه بتونن نظرشون رو بدن.حالا یک نفر مثل شما انتقاد داره. ممکن بعضی ها هم راضی تر از شما باشن و نظر مساعد بدن. چنین محیطی تو کشور ما زیاد مرسوم نیست و برای کتابای کمی وجود داره. پس ممنون از انتقادتون. قطعا قسمت هایی از کتاب و نه همه اون ترجمه دیتاشیت هست. چنان که روش برنامه نویسی و کار کردن با قسمت های مختلف میکرو به همراه مثال های کافی و... هم توضیح داده شده. مسلما اگه هدف آموزش رجیسترهای یک قسمت از میکرو باشه منبع دیگه ای غیر از دیتا شیت وجود نداره. نام رجیسترها و کاربرد اون ها، داخل دیتا شیت موجود و هیچکس نمیتونه در این مورد چیزی اضافه و کم کنه.

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما سهند سجادی برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    تشکر شده 161 بار در 54 پست

سلام

دو تا سوال تو ذهن من ایجاد شده

1. کتاب فقط با cmsis کار میکنه؟ ( یعنی اگر کسی نخواد اصلا از cmsis استفاده کنه. کتاب به دردش میخوره - تمامی فصلها - )
    2. کتاب ویرایش دوم هم داره؟ اگر داره توی ویرایش دوم چه فصلهایی موجوده؟

موندم که چرا کتابهای آرم بحث های جدیدتری مثل اترانت و یا usb رو مطرح نمی کنن و وقتی اونها رو میخونی مثل این میمونه که داری با یک میکروی avr کار میکنی. یعنی دقیقا همون قابلیتهایی که توی avr هستش رو فقط توضیح میدن. من تا اینجا چند تا کتاب arm گرفتم که نه تنها اینجورین بلکه خیلی هاشون دقیقا کپی دیتاشیت هستن. ( بگذریم از اینکه متن انگلیسی دیتا شیت قابل درک تر از متن فارسی ترجمه شده توسط نویسنده هست. )

من این کتاب رو تا حالا ندیدم. خیلی خوبه که لااقل توی کتاب فروشی های مطرح پخش شه ( متاسفانه تا حالا تو هیچ کتافروشی ندیدمش) و با توجه به شناختی که از این سایت دارم ( عرضه محصولات خوب) امیدوارم این کتاب هم خوب باشه. یه نکته خوب برای یه کتاب ارائه مثالهای ساده هست. مثلا اگر قرار dac توضیح داده بشه. صرفا سوئیچ نشه به اینکه برین و از اسکوپ نگاه کنید و یا مثالهایی مثل این. فکر کنم مدار مثل زده شده با led هم بسته بشه بهتر از این مورد باشه.

کاربر علاقه مند

نقل قول نوشته اصلی توسط pswin نمایش پست ها
    سلام

دو تا سوال تو ذهن من ایجاد شده

1. کتاب فقط با cmsis کار میکنه؟ ( یعنی اگر کسی نخواد اصلا از cmsis استفاده کنه. کتاب به دردش میخوره - تمامی فصلها - )
    2. کتاب ویرایش دوم هم داره؟ اگر داره توی ویرایش دوم چه فصلهایی موجوده؟

موندم که چرا کتابهای آرم بحث های جدیدتری مثل اترانت و یا usb رو مطرح نمی کنن و وقتی اونها رو میخونی مثل این میمونه که داری با یک میکروی avr کار میکنی. یعنی دقیقا همون قابلیتهایی که توی avr هستش رو فقط توضیح میدن. من تا اینجا چند تا کتاب arm گرفتم که نه تنها اینجورین بلکه خیلی هاشون دقیقا کپی دیتاشیت هستن. ( بگذریم از اینکه متن انگلیسی دیتا شیت قابل درک تر از متن فارسی ترجمه شده توسط نویسنده هست. )

من این کتاب رو تا حالا ندیدم. خیلی خوبه که لااقل توی کتاب فروشی های مطرح پخش شه ( متاسفانه تا حالا تو هیچ کتافروشی ندیدمش) و با توجه به شناختی که از این سایت دارم ( عرضه محصولات خوب) امیدوارم این کتاب هم خوب باشه. یه نکته خوب برای یه کتاب ارائه مثالهای ساده هست. مثلا اگر قرار dac توضیح داده بشه. صرفا سوئیچ نشه به اینکه برین و از اسکوپ نگاه کنید و یا مثالهایی مثل این. فکر کنم مدار مثل زده شده با led هم بسته بشه بهتر از این مورد باشه.
    مثال های کتاب با CMSIS بیان شده اما با توجه به این که کتاب شامل توضیحات کامل همه رجیسترهای مربوط به هر فصل هست خواننده میتونه بدون استفاده از CMSIS هم با میکرو کار کنه. ویرایش دوم کتاب انشاالله با توجه به انتقادات و پیشنهادات خوانندگان در چاپ های بعدی کتاب در اختیار قرار میگیره. اما حدس میزنم منظور شما جلد دوم کتاب باشه که اگه اینطور هست باید عرض کنم که کتاب جلد دوم هم داره که در اون فصل های اترنت، CAN و سیستم عامل قرار داده شده و به زودی در اختیار علاقه مندان قرار میگیره. نکته دیگه ای هم که خواستم خدمت شما دوست عزیز عرض کنم این هست که یک میکرو را فقط به چشم یک بسته از peripheral ها نگاه نکنید. درسته که AVR و LPC1768 هر دو مثلا adc دارن اما کارکرد همین adc و سرعت پردازنده و روش کوپل شدن adc با پردازنده و قابلیت های روال های رسیدگی به وقفه و هزار چیز دیگه تو این میکروها از زمین تا آسمون با هم فرق دارن. پس خودتون را محدود نکنید به میکروکنترلرهای قدیمی.مثال های کتاب به راحتی و بدون هیچ مشکلی بوسیله بورد Lantiger ایران میکرو قابل پیاده سازی هستند. کتاب برای اینکه ابتدا به اندازه کافی از طریق ایران میکرو فروش کنه، هنوز در همه شهرها توزیع نشده اما اگه بفرمایید کدوم شهر زندگی میکنید میتونم راهنماییتون کنم از کجا تهیه کنید. موفق باشید.

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما سهند سجادی برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    تشکر شده 161 بار در 54 پست

سلام

ممنون بابت پاسختون.
    من خودم تبریز هستم و اینجا چندتا از بزرگترین کتابفروشی ها رو نگاه کردم ( یکیشون سه طبقه هست). منتها این کتاب موجود نبود. اگر بتونید usb رو هم اضافه کنید. خیلی عالی عالی میشه. حیف از میکرو آرم استفاده کنی و رابط مثلا RS232 باشه.

امیدوارم موفق باشید.

عضو جدید
    نام
    tehransar
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت شما مولف عزیزو دوستان داخل سایت
    اقا دست شما واقعا درد نکنه کتاب فیلیپس 700 صفحه ؟ دست مریزاد مطمئنم یکی از بهترین کتابای ارم رو نوشتید
    مگه کلا چند تا کتاب از فیلیپس هست؟ مال شما سومی یا چهارمیه نمیدونم چرا دوستان سعی دارن کم لطفی بکنن؟اقا چرا موضوع رو از این زاویه نمیبینی که اگه مهندس باشی ، باید از هر مرجعی چیزی یاد بگیری
    مخصوصا اگه مراجع کمیاب باشن.البته از اینکه ویرایش های بعدی هم تو راهه و با سیستم عامل همراهه بسیار خرسند شدم
    اقای سجادی کتابت رفت تو لیست واجباتم.
    انصافا گیر به چیزای الکی ندید تخصص چیزه کمیابیه ، شما سطح خودتو بالا ببر.خداوکیلی این سایت و کویر الکترونیک گل کاشتن.من بشخصه ارزش و قدر کارای اینا رو میدونم.
    تشکر و سپاس فراوان مستقیم از تهران

کاربر علاقه مند

نقل قول نوشته اصلی توسط az_10s نمایش پست ها
    عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت شما مولف عزیزو دوستان داخل سایت
    اقا دست شما واقعا درد نکنه کتاب فیلیپس 700 صفحه ؟ دست مریزاد مطمئنم یکی از بهترین کتابای ارم رو نوشتید
    مگه کلا چند تا کتاب از فیلیپس هست؟ مال شما سومی یا چهارمیه نمیدونم چرا دوستان سعی دارن کم لطفی بکنن؟اقا چرا موضوع رو از این زاویه نمیبینی که اگه مهندس باشی ، باید از هر مرجعی چیزی یاد بگیری
    مخصوصا اگه مراجع کمیاب باشن.البته از اینکه ویرایش های بعدی هم تو راهه و با سیستم عامل همراهه بسیار خرسند شدم
    اقای سجادی کتابت رفت تو لیست واجباتم.
    انصافا گیر به چیزای الکی ندید تخصص چیزه کمیابیه ، شما سطح خودتو بالا ببر.خداوکیلی این سایت و کویر الکترونیک گل کاشتن.من بشخصه ارزش و قدر کارای اینا رو میدونم.
    تشکر و سپاس فراوان مستقیم از تهران
    متشکرم مهندس. به من که انرژی مثبتی دادید. امیدوارم از خوندنش استفاده لازم ببرید و در پروژه هاتون کمک حالتون بشه.

کاربر علاقه مند
    نام
    مجید بوکانی نژاد
    تشکر شده 30 بار در 15 پست

سلام قبل از هر چیزی از زحمات و تلاش مهندس سجادی سپاسگزاری میکنم،در جواب اون دسته از دوستان عزیزی که معتقدند این کتاب صرفا ترجمه دیتاشیت هست و کسی که بلد نیست دیتاشیت بخونه بره ادبیات بخونه باید عرض کنم که شما اگه در حدی هستید که با خوندن دیتاشیت به تنهایی قادر به انجام پروژه های مربوطه هستید پس هیچ نیازی به مطالعه همچین کتابی ندارید و اگر در این سطح از آگاهی و اطلاعات فنی مربوط به این آی سی هستید شخصا به شما تبریک میگم و از شما دعوت به همکاری میکنم تا بلکه برای بنده و دوستانی که مثل من پیشنهاد تغییر رشته بعد از سالها تلاش و تجربه کاری داریمو دادید انگیزه بشید تا مسیر صحیح رو انتخاب کنیم،بهتره یه کم منصف باشیم و فقط نوک بینی خودمونو نبینیم،در این رشته،هیچ وقت انتهایی وجود نداره و هیچ وقت نمیتونیم مدعی باشیم که همه چیزو میدونیم،شاید بیان مهندس سجادی در توضیح بعضی قسمتها سنگین بوده باشه اما دلیل لازم برای زیر سوال بردن کل کتاب نیست.انتفاد هم باید منصفانه باشه

17. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 25 بار در 21 پست

سلام
    منم از تلاش و وقتی که اقای سجادی برای این کتاب گداشته سپاس گذارم.ولی چند تا مورد هست باید بگم.من این کتاب را چند روز پیش خریدم ولی اصلا اونی که تصور میکردم و اقای سجادی میگه نیست.فقط با خالی گداشتن صفحه ها و چاپ جدول های بزرگ و گذاشتم برنامه ها بصورت کامل که فقط سه صفحه را توضیحات بالای برانامه گرفته این کتاب به 780 صفحه رسیده که میشد در حجم کمتر اماده میشود و به جای این دست و دل بازی در سفید گذاشتن صفحات و جدول های بزرگ میشد , بخشهای بیشتری در این کتاب جای داد.شما فقط چند تا بخش معمول این میکرو رو که میشه از اینترنت کامل ترش رو پیدا کرد را داخل این کتاب گذاشتید که کل مطالب مفید این کتاب به 100 صفحه نمیرسه.لطفا در ویرایش دو این مطالب را حتما لحاظ کنید و اون بخش دوم رو هم به امین کتاب اضافه کنید .من نمیخوام زحمتی که کشیدید رو زیر سوال ببرم ولی راستش رو بخواید نمیشه به این گفت کتاب.اونم با اون قیمت نجومی.لطفا اگه میشه یک امکانی بزارید که اگه کاربر کتاب رو خرید و خوشش نیامد بتونه مرجوع کنه.یک برنامه ده صفحه ای گداشتید فقط توضیحات جلوی برنامه رو فارسی بنویسید؟
    خیلی بده که همه ما ایرانی ها فقط به جنبه مالی یک کار فکر کنم.دوستانی هم که دارن طرفداری میکنن هیچ کدوم این کتاب رو ندیدن.یکشون بیاد این کتاب رو من زیر قیمت بهش بدم بعد ببینم بازم طرفداری میکنند.
    من جای اقای سجادی بودم این کتاب رو به قیمت خرید رد میکردم میرفت و دوباره با الگو برداری از کتابهای جامع دوباره سعی میکردم.با چاپ این کتابها کتابخانی هم از بین میبرد.اقای سجادی من ارادتمند شما هستم و قصد ناسپاسی ندارم.ولی اگه شما هم همچین کتابی را 33500 میخریدید دلتون به درد میامد
    ویرایش توسط D.S : 24-02-2014 در ساعت 01:41

19. تشکرها از این نوشته :

Banned
    نام
    صادق علی بخشی
    تشکر شده 1,276 بار در 702 پست

سلام
    آقای سجادی این کتاب رو از کجای تهران میشه تهیه کرد؟
    به کدام یک از کتاب فروشی های انقلاب فروخته شده؟
    من امروز بیشتر کتاب فروشی های بزرگ و مهم انقلاب رو چک کردم ولی خبری نبود
    من ترجیح میدم قبل از خرید یک نگاهی به کتاب بندازم .
    با تشکر

کاربر علاقه مند

نقل قول نوشته اصلی توسط D.S نمایش پست ها
    سلام
    منم از تلاش و وقتی که اقای سجادی برای این کتاب گداشته سپاس گذارم.ولی چند تا مورد هست باید بگم.من این کتاب را چند روز پیش خریدم ولی اصلا اونی که تصور میکردم و اقای سجادی میگه نیست.فقط با خالی گداشتن صفحه ها و چاپ جدول های بزرگ و گذاشتم برنامه ها بصورت کامل که فقط سه صفحه را توضیحات بالای برانامه گرفته این کتاب به 780 صفحه رسیده که میشد در حجم کمتر اماده میشود و به جای این دست و دل بازی در سفید گذاشتن صفحات و جدول های بزرگ میشد , بخشهای بیشتری در این کتاب جای داد.شما فقط چند تا بخش معمول این میکرو رو که میشه از اینترنت کامل ترش رو پیدا کرد را داخل این کتاب گذاشتید که کل مطالب مفید این کتاب به 100 صفحه نمیرسه.لطفا در ویرایش دو این مطالب را حتما لحاظ کنید و اون بخش دوم رو هم به امین کتاب اضافه کنید .من نمیخوام زحمتی که کشیدید رو زیر سوال ببرم ولی راستش رو بخواید نمیشه به این گفت کتاب.اونم با اون قیمت نجومی.لطفا اگه میشه یک امکانی بزارید که اگه کاربر کتاب رو خرید و خوشش نیامد بتونه مرجوع کنه.یک برنامه ده صفحه ای گداشتید فقط توضیحات جلوی برنامه رو فارسی بنویسید؟
    خیلی بده که همه ما ایرانی ها فقط به جنبه مالی یک کار فکر کنم.دوستانی هم که دارن طرفداری میکنن هیچ کدوم این کتاب رو ندیدن.یکشون بیاد این کتاب رو من زیر قیمت بهش بدم بعد ببینم بازم طرفداری میکنند.
    من جای اقای سجادی بودم این کتاب رو به قیمت خرید رد میکردم میرفت و دوباره با الگو برداری از کتابهای جامع دوباره سعی میکردم.با چاپ این کتابها کتابخانی هم از بین میبرد.اقای سجادی من ارادتمند شما هستم و قصد ناسپاسی ندارم.ولی اگه شما هم همچین کتابی را 33500 میخریدید دلتون به درد میامد
    من قصد ندارم شمارو قانع کنم اما باید عرض کنم خدمتتون که این کتاب با کوچکترین فونت مجاز نوشته شده و حتی یک صفحه سفید برای آخر فصل ها در نظر گرفته نشده.هیچ صفحه نصفه ای یادم نمیاد موجود باشه (غیر از صفحه آخر چند فصل). من نهایت صرفه جویی رو کردم که صدای ناشر رو در اورده، اونوقت شما میفرمایید دست و دلبازی و این حرفا. یا انتقاد به قرار دادن مثال یا توضیحات کامل مثال ها که شما میفرمایید چرا گذاشتید برعکس حرف بقیس.اتفاقا خیلیها از توضیحات کامل هر مثال خیلی راضی هستند. شما یک ساعت کلاس آرم بخواهید شرکت کنید بیشتر پول این کتاب رو باید بپردازید.واقعا بی انصافی هست که انگیزه این کارو مالی بدونید.بازم ممنون که نظرتون رو گفتید.
    ویرایش توسط سهند سجادی : 24-02-2014 در ساعت 12:20

22. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 25 بار در 21 پست

ممنون منظور حاشیه اطراف هست.حالا انشاء الله در ویرایش دوم تمام مثال ها رو به سیدی انتقال بدید تا کاربر بهتر با نحوی برنامه نویسی اشنا شود و بتواند همانجا برنامه را تست کند و سعی کنید کل پریفرالها را در یک کتاب توضیح بدید تا بشه اسمش رو گذاشت جامع.شایدم انتطار من زیاده چون این کتاب را با کتاب جامع avr نوشته سه تن که یکیش فرزاد مظاهریان هست مقایسه میکنم.فکر میکنم همه خونده باش.خدایش بخش ها رو به همان گونه که در دیتا شیت توضیح داده بصورت سطحی و با بیانی سخت ترجه کردید و نوشتید و در اخر یک مثال بلند چند صفحه ای کپی کردید و بعضی از کامنتها رو فارسی نوشتید و سریعا رفته زیر چاپ.به هرحال میشود از وقت و سرمایه ای که گذاشتید بهتر بهربرداری میکردید تا خواننده هم از خرید این کتاب راضیتر میشود .با تشکر

24. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند

واقعا باور کنید قصد دفاع بیجا ندارم اما حاشیه هم در حداقل مقدار مجاز برای صدور مجوز چاپ کتاب هست.یک مثال نیست و چند مثال در آخر هر بخش هست.در این که قسمت هایی از کتاب ترجمه دیتاشیت هست حق با شماست، خواهش من اینه که در نظر داشته باشید این کتاب فقط برای افرادی با سطح دانش شما تهیه نشده و افرادی که تجربه کار با سایر میکروکنترلرها رو ندارن یا کمی مبتدی هستند هم باید بتونن ازش استفاده کنن. امیدوارم با خوندن مقدار بیشتری از کتاب رضایتتون بیشتر جلب بشه و ارتباطتون رو با بنده قطع نکنید. با کمال میل منظر گرفتن پیشنهادات و انتقادات منصفانتون هستم. مرسیس از وقتی که گذاشتید.

26. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما سهند سجادی برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

اقای سجادی اول یه تشکر بابت تمام زحماتی که کشیدید
    یه سوال
    شما یه کتاب دیگه هم دارید به اسم "چگونه به زبان جاوا برنامه نویسی کنیم کنیم"
    توی این کتاب lpc در مورد جاوا هم صحبتی شده یا فقط به زبان سی توضیح داده شده
    اصلا این میکروها به زبان جاواپروگرم میشن
    چه جوری؟
    میشه یه توضیحی بدید
    من خیلی وقته دنبال این موضوع هستم
    ممنون

کاربر علاقه مند

نخیر مهندس. اون یک تشابه اسمی در اسم بنده و اسم نویسنده محترم اون کتاب.این کتاب فقط زبان سی هست.اما اگه علاقه دارید برنامه نویسی میکروکنترلر با #c یاد بگیرید بهم پیام خصوصی بدید تا راهنماییتون کنم.

Banned
    نام
    صادق علی بخشی
    تشکر شده 1,276 بار در 702 پست

ای کاش یکی هم جواب سوال من رو میداد

کاربر علاقه مند

جواب سوال شمارو بلد نیستم اصلا که بدم متاسفانه.باید از ناشر بپرسم،اون از پخش کتاب بپرسه تا بتونم جواب بدم.ممنون

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین