NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3699 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوسنان کسی فروشگاه iran-micro.com را میشناسه>؟

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Exclamation دوسنان کسی فروشگاه iran-micro.com را میشناسه>؟

سلام دوستان
    چند ماه پیش اقدام به خرید از فروشگاه iran-micro کردم که نوشته بود خرید پستی و بعد از یک هفته از خریدم که با فروشگاه تماس گرفتم گفتند باید هزینه را به حساب بریزید و خرید پستی ارسال نمیکنیم گفتم شادید به این دلیل هست و هزینه را به حسابشون ریختم و ده روز بعد سفارشم به حالت ارسال در اومد و بدستم رسید
    و هفته پیش هم باهاشون تماس گرفتم و گفتم قطعاتی نیاز دارم و باید سریع بدستم برسه و گفتند سفارش بدید و هزینه را پرداخت کنید تا روز بعد ارسال کنید و تاکید کردم که نیاز ضروری هست و باید سریع بدستم برسه و قطعات را سفارش دادم و تماس گرفتم گفتند امروز دیر شده و فردا ارسال میشه گفتم برای یاداوری دوباره فردا تماس میگیرم که هر چی تماس گرفتم پاسخگو نبودند و سفارشی که داده ام در تاریخ: جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ بوده که هنوز در کنار شماره سفارش زده (در حال آماده شدن)
    به نظر من این کارشون اصلا درست نیست با وجود اینکه قبل از سفارش تلفنی باهاشون هماهنگ کردم که کار شرکت هست و گیر قطعات هستم و هزینه پست پیشتاز را پرداخت کرده ام و قطعات هم نوشته در فروشگاه موجوده و بعد از سفارش هم حتی تماس گرفتم و گفتند فردا ارسال میشه
    حدود 300 تومان خرید داشته ام که اگر شنبه هم ارسال کنند دیگه خیلی دیر هست چون 3 تا 4 روز طول میکشه بدستم برسه و باید خودم شنبه از بندرعباس بروم شیراز و خرید ها را از اونجا انجام بدم
    دوسنان کسی شماره موبایلی از صاحب این فروشگاه نداره که با موبایلشون تماس بگیرم چون دیگه تلفن فروشگاه پاسخ گو نیست که بتونم سفارش را کنسل کنم حداقل

2. # ADS
    Circuit advertisement

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

دوست عزیز برای چندمین بار از همین تریبون اعلام میکنیم این فروم هیچ ارتباطی به فروشگاه iranmicro.con نداشته و نداره
    جهت پیگیری هم فقط همون چند تا شماره در فروشگاه موجود هست و قبلا هم بحث شده این فروشگاه دیر ارسال میکنه و کلا بد قوله
    http://www.iranmicro.ir/forum/showthread.php?t=4915

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

Banned
    نام
    صادق علی بخشی
    تشکر شده 1,276 بار در 702 پست

همون طور که اقا مسعود عرض کردند افراد بد قولی هستند
    و شکمشون سیره
    به نظرم باید ازشون شکایت کنید
    دیگه شورش رو در اوردن دارن به اعتبار ایران میکرو هم به علت تشابه اسمی لطمه وارد میکنند
    شما هم اولین نفر نیستید که ازشون ناراضی هستید
    فقط برای من جای سوال داره که چرا با این همه بد گویی درباره اش هنوز فروش داره؟

همکار M3R آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 649 بار در 304 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghbakhshi نمایش پست ها
    همون طور که اقا مسعود عرض کردند افراد بد قولی هستند
    و شکمشون سیره
    به نظرم باید ازشون شکایت کنید
    دیگه شورش رو در اوردن دارن به اعتبار ایران میکرو هم به علت تشابه اسمی لطمه وارد میکنند
    شما هم اولین نفر نیستید که ازشون ناراضی هستید
    فقط برای من جای سوال داره که چرا با این همه بد گویی درباره اش هنوز فروش داره؟
    سلام
    فک کنم دلیل فروش قطعاتشون اینه که اکثر قطعات در تمام زمینه های الکترونیک داره!
    کسی که میخواد قطعه بخره معمولا از جایی خرید میکنه که تمام قطعه های مورد نیازش رو داشته باشه تا چند بار متحمل پرداخت هزینه پست نشه!

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

سلام

این فروشگاه خوبی بود. مدیرش هم از دوستان منه. آقای محترمیه. ولی یه مدتیه که اوضاع فروشگاهش بد شده. قضیه اینه که چند ماه پیش تغییر مکان داده و از طرفی تعداد پرسنلش کمه. فروشگاه به این عظمت فقط 3تا کارمند داره. خود آقای مظاهری و دو نفر خانوم. مشخصه که با این حجم سفارشی که اینا دارن این تعداد نفرات کمه.

خلاصه چند وقته که حسابی نامنظم شدن. مطمئن باشید که کلاهبردار یا پول خور نیستن. فقط کم دقت و بی نظم شدن.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_rk نمایش پست ها
    سلام

این فروشگاه خوبی بود. مدیرش هم از دوستان منه. آقای محترمیه. ولی یه مدتیه که اوضاع فروشگاهش بد شده. قضیه اینه که چند ماه پیش تغییر مکان داده و از طرفی تعداد پرسنلش کمه. فروشگاه به این عظمت فقط 3تا کارمند داره. خود آقای مظاهری و دو نفر خانوم. مشخصه که با این حجم سفارشی که اینا دارن این تعداد نفرات کمه.

خلاصه چند وقته که حسابی نامنظم شدن. مطمئن باشید که کلاهبردار یا پول خور نیستن. فقط کم دقت و بی نظم شدن.
    سلام مجدد
    ممنون از پاسخ گویی شما
    از طریق پشتیبانی سایتشون انلاین بودند و بهشون پیام دادم گفتند سرشون شلوغ بوده و کسری قطعه برای ارسال داشتند وبسته را ارسال کردند
    ممنونم ازشون فقط تنها مشکلشون دیر ارسال کردنشون هست
    قیمتاشون هم عالیه چند بار سفارش دادم بهشون و ارسال شده ولی این بار خیلی ضروری بوده و عجله داشتند که متاسفانه دیر ارسال کردند. و هیچ راهی برای تماس باهاشون نبود که تاکید کنم که ضروری باید ازسال بشه برام

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

کسری قطعه برای ارسال داشتند وبسته را ارسال کردند
    یکی از مشکلات دفترشون همینه. فضای انبار کم دارن. ولی در عوض به بازار الکترونیک نزدیکن و می تونن ازونجا تهیه کنن. در کل چند ماهیه که اینطوری شده ، وگرنه جزو بهترین هاست. انشالله بهتر میشه. ولی زمان میبره.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

11. تشکرها از این نوشته :