NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3710 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ارایه یک جمع بندی از مطالب مهم سایت و مجلات.

کاربر فعال amiray آواتار ها
    نام
    عباس یکانلو
    تشکر شده 360 بار در 187 پست

پیش فرض ارایه یک جمع بندی از مطالب مهم سایت و مجلات.

با سلام سایت ایران میکرو تو زمینه های مختلف مطالب ارزشمند و مفیدی ارایه داد. که واقعا روشون کار شده مثل مجلات. بعضی از پست ها هم واقعا بسیار مفید هستن. در مورد تابلو روان که یه پست جامع هست.
    به نظر من اگه این مطالب رو بصورت یه مطلب جامع در مورد هر مطلب دربایند بسیار عالی میشه مثلا مطالب تابلو روان به صورت یه کتاب pdf جمع بندی بشه و به عنوان یه منبع در سایت منتشر بشه
    یا مطالب موجود در مورد مجلات به صورت طبقه بندی شده و جدا منتشر بشه مثلا یه کتاب در مورد arm که شامل مطالبی از مجلات باشه که در مورد arm هستن. و یا بخش های دیگه سایت.
    از دوستان هم خواش میکنم نظراتشون رو بگن.

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر ارشد 1nafar آواتار ها
    تشکر شده 4,874 بار در 1,377 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amiray نمایش پست ها
    با سلام سایت ایران میکرو تو زمینه های مختلف مطالب ارزشمند و مفیدی ارایه داد. که واقعا روشون کار شده مثل مجلات. بعضی از پست ها هم واقعا بسیار مفید هستن. در مورد تابلو روان که یه پست جامع هست. به نظر من اگه این مطالب رو بصورت یه مطلب جامع در مورد هر مطلب دربایند بسیار عالی میشه مثلا مطالب تابلو روان به صورت یه کتاب pdf جمع بندی بشه و به عنوان یه منبع در سایت منتشر بشه یا مطالب موجود در مورد مجلات به صورت طبقه بندی شده و جدا منتشر بشه مثلا یه کتاب در مورد arm که شامل مطالبی از مجلات باشه که در مورد arm هستن. و یا بخش های دیگه سایت. از دوستان هم خواش میکنم نظراتشون رو بگن.
    سلام به نظر من جمع اوری مطالب ، دسته بندی اونا و انتشارشون در قالب فایل pdf باید توسط نویسنده مطلب انجام بشه . چون معمولا افرادی که چیزی رو اموزش میدن توقع دارن که حتما مطلب به صورت اختصاصی به نام خودشون منتشر بشه . از طرف دیگه ، اگر هم فردی پیدا بشه و بخواد مطالب رو دسته بندی کنه ، توقع داره مطلب به نام خودش منتشر بشه یا حداقل اسمش در کنار نام نویسنده اورده بشه . در واقع مهمترین مشکلی که بر سر راه این کار وجود داره ٰ مسئله کپی رایت و رعایت حق نویسنده هست . به عنوان مثال ، توی همین جمله ای که شما نوشتید حق نویسنده ضایع ( دقیقا نمیدونم چه کلمه باید به جای ضایع بزارم ) شده:
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiray نمایش پست ها
    سایت ایران میکرو تو زمینه های مختلف مطالب ارزشمند و مفیدی ارایه داد
    این مطالب رو سایت ایران میکرو ارائه نداده ، بلکه افرادی با هدف اموزش اون رو در سایت ایران میکرو قرار دادن ، ایران میکرو تنها محلی برای اشتراک مطالب هست و هیچگونه ادعای جهت مالکیت مطالب نداره . فرض کن من بیام این مطالب رو جمع آوری کنم و اونا رو به صورت یک کتاب pdf در بیارم . این مطالب به نام من و نویسنده منتشر میشه و به احتمال زیاد من سایت ایران میکرو رو به عنوان منبع مطلب معرفی میکنم . در این حالت همه فکر میکنن که ایران میکرو این مطلب رو منتشر کرده ، در این حالت آیا نویسنده اصلی مطلب بازم حاضر در سایت ایران میکرو آموزش بزاره ؟ اینا نظر شخصی من بود و خوشحال میشم سایر دوستان هم نظرشون رو بیان کنن تا بتونیم همین جا به یک جمع بندی کلی برسیم .

5. تشکرها از این نوشته :