NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3779 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: طراحی تابلو برای سنگ قبر

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض طراحی تابلو برای سنگ قبر

سلام

من می خواستم یک مدل سنگ قبر طراحی کنم که روش تابلو روان هم چسبیده باشه و مشخصات مرده رو مرتبا نشون بده.
    اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر ارشد 1nafar آواتار ها
    تشکر شده 4,874 بار در 1,377 پست

من می خواستم یک مدل سنگ قبر طراحی کنم که روش تابلو روان هم چسبیده باشه و مشخصات مرده رو مرتبا نشون بده.
    اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.
    سلام
    میشه از تابلو های led ثابت استفاده کرد :
    ساخت تابلوی led ثابت - صفحه 254 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™
    یا میشه از تابلو های متحرک استفاده کرد :
    ساخت تابلو روان حرفه ای - ایـــــــــران میـــــــکرو ™

اول باید دید سلیقه ی مشتری چی هست و آیا این کار بین مردم پذیرفته میشه یا نه ؟ ( کسی حاضر هست سر قبر مردش تابلو نصب کنه ؟ )

4. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1nafar نمایش پست ها
    سلام
    میشه از تابلو های led ثابت استفاده کرد :
    ساخت تابلوی led ثابت - صفحه 254 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™
    یا میشه از تابلو های متحرک استفاده کرد :
    ساخت تابلو روان حرفه ای - ایـــــــــران میـــــــکرو ™

اول باید دید سلیقه ی مشتری چی هست و آیا این کار بین مردم پذیرفته میشه یا نه ؟ ( کسی حاضر هست سر قبر مردش تابلو نصب کنه ؟ )
    مرسی
    در اینجا خیلی به مرده ها یا اونایی که شبیه مرده ها هستن خیلی اهمیت داده میشه...حتما یه سری قدرت هایی دارن که ما نداریم .
    مشتری واسش پیدا میشه خود من که اولینش.

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

به نظرم اگه قراره تابلو روان برای قبر بزنی با دات ماتریس باشه نمای بهتری داره تا با این ماژول های آماده
    البته اگر اندازه کوچیک باشه ...
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

7. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال
    نام
    مرتضی مجتهدی
    تشکر شده 358 بار در 203 پست

جایی که من زندگی می کنم، کسی پیدا نمیشه که برای زنده ها ارزش قائل باشه. شما خارجه زندگی می کنین ؟

- چند تا مشکل ساده هست. سنگ قبر رو نیمشه هی کند و ال ای دی های سوخته رو عوض کرد
    - نوعی از ماژول ها اومده که برای زمین هستند. در حقیقت اولین بار که سنگهای تزیینی چراغ دار مد شد، من اولین تابلو روان رو داخل اونها گذاشتم، اما سرمایه گذار رها کرد و الان دیدم که چینی ها ساختند، این به درد می خوره اما نحوه نصبش شاید مشکل ساز شه
    - قبر ها رو باید برق کشی کنید ! کنتور برق ببندید و قبض صادر کنید.

مطمئنا مسایل دیگه ای هم هست که همینها من رو از ادامه دادن فکر در اینمورد منع می کنه

9. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

من در اصل برق و مهندسی پزشکی خوندم ، در نهایت به این نتیجه رسیدم که برم روی سنگ قبر کار کنم واسه این جامعه مفیدتر هستم.
    پشتکارمو از هم دست نمی دم.

کاربر فعال
    نام
    مرتضی مجتهدی
    تشکر شده 358 بار در 203 پست

راستش دقیقا مشکلی که باید حل بشه رو نمی فهم، مثلا هر شب قرار هست مرده ها جاشو رو عوض کنن و برای اینکه مجبور به تعویض سنگ قبر نشن ، تابلو متغیر گذاشته بشه ؟یا مثلا اعیاد رو بنویسه و یک صدای گویا اعلام کنه امشب شب پنیجشنبست بده فاتحمو در راه خدا ؟
    روی یک سنگ قبر چه چیز هایی باید نوشته بشه که روی سنگ های امروزی جا نمیشه و با نوشته متغیر، حجم نوشته رو افزایش بدیم ؟
    این ها رو می پرسم فقط برای اینکه با پاسخ به اونها، دقیقا متوجه بشم چی می خواهید نمایش داده بشه و بیشتر بتونم کمک کنم.
    یادم میاد (بیشتر توو فیلم های خارجی دیدم اون سنگ دوم رو ، هنوز نمردم که بدونم فرقش چی هست ) روی اون سنگ دوم که عمود بر سنگ قبر اصلی نصب میشه، خیلی سال پیش تصویر مرده رو به صورت هلوگرام 3 بعدی هم گذاشتند، اما واقعا بیشتر از این لازم هست یا نه رو نمی دونم، مثلا اینکه فیلم زندگی نامه مرده از بچگی تا ختم زندگی به صورت دوار برای عابرین پیاده که جهت گردش ، مسیر خونه تا محل کار از کنار قبر رد میشن پخش بشه ؟
    یا مثلا تبلیغات روی سنگ قبر رو بفروشن و درآمد اون رو خرج نماز روزه های نخونده مرده کنند ؟
    باور کنید اینها رو جدی پرسیدم، واقعا می خوام بدونم روی اون تابلو روان قراره چی نشون داده بشه.، اصلا نوشته است یا عکس و فیلم .... ؟

کاربر ارشد 1nafar آواتار ها
    تشکر شده 4,874 بار در 1,377 پست

سلام
    هک کردن تصویر همین الان هم توی ایران داره انجام میشه ، و روی سنگ افقی تصویر مرده رو به صورت تک بعدی و در صورت سفارش مجسمه ی سر مرده رو به صورت عمودی می سازن .
    ================================================== ==============
    چند وقت پیش قاب های المینویمی مد شده بود که در داخل اون عکس مرحوم رو قرار میدادن و در کنارش چند تا لامپ تزیینی هم وجود داشت که برق مورد نیازش از نور خورشید تامین میشد . این قاب ها یا جعبه های المینویمی به دو دلیل از کنار گذاشته شد :
    1- به دلیل قیمت بالای المینیوم یا شاید هم زیبایی خاص لامپ های داخلش مدام سرقت میشد .
    2- بعد از خراب شدن دیگه کسی اون رو تعمیر نمیکرد ، این کار باعث شد تا مشتری های جدید با دیدن تعداد زیاد تابلو های که فقط پایه هاش مونده بود یا اصلا کار نمیکرد از فکر خرید منصرف بشن .
    البته فکر کنم در دروه ی اول فروش سود زیادی گیر طراح و فروشندش اومد .

13. تشکرها از این نوشته :

KHM