NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4305 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کمک در ساختن آینده ی من

کاربر دائمی
    نام
    روح الله خرم بخت
    تشکر شده 591 بار در 214 پست

پیش فرض کمک در ساختن آینده ی من

سلام دوستان
    بلاخره انتخاب رشته هم فرا رسید و من هم گفتم کی بهتر از دوستای گلم توی این انجمن برای نظر خواهی .
    راستش ماجرا اینه که من از دو دانشگاه صنعتی قم و شاهرود اطلاعاتی ندارم . رتبم طوریه که اگه خدا بخواد میتونم مکاترونیک و روباتیک شاهرود و برق قم (خودم گرایش کنترل رو دوست دارم) بیارم .
    حالا من میخوام دوستان دو مورد این دو دانشگاه و رشته هایی که گفتم نظر بدن . به خدا گیج گیجم .
    کمکککککککککک

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

من از دانشگاه ها خبری ندارم ولی رشته مکاترونیک واقعا رشته جالبیه چون هم الکترونیک هست و هم مکانیک و برای پیشرفت کردن و کار های صنعتی فضای مناسبی داره

5. تشکرها از این نوشته :

کاربر دائمی
    نام
    روح الله خرم بخت

رباتیک چی ؟ من چارت درسی مکاترونیک رو گرفتم و دیدم که بیشتر درسای میکانیک رو دارند تا درس های برق . اما روباتیک برعکس بود .
    نظر شما

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

خب اگه نظر من را بخوای که میگم تو دانشگاه ها فقط پیش زمینه را بهت یاد میدن و خودت باید بری دنبال موضوع مورد علاقت
    مثلا تو الکترونیک هیچوقت بیشتر از یه حدی برنامه نویسی یاد نمیدن و خود ادم باید بره دنبالش
    الانم به نظرم بیشتر به علاقه خودت بستگی داره

8. تشکرها از این نوشته :

کاربر دائمی mj3747 آواتار ها
    نام
    مجید
    تشکر شده 570 بار در 240 پست

روح ا... جان
    هر سه رشته مکاترونیک، روباتیک و کنترل خوبه اما باید آینده شغلی رو هم در نظر بگیری، اینکه توی چه زمینه ای، کجا، با چه درآمدی و ... در آینده میخوای کار کنی؟
    به نظر من رشته های مکاترونیک و روباتیک هنوز از نظر آینده ی شغلی تظمین خاصی نداره و مشخص نیست بعدا میخوای کجا و چطور کار کنی.
    در مورد رشته کنترل هم اینکه... من خودمم علاقه دارم به این رشته اما برا کارشناسیم با یه دکتر کنترل مشورت کردم و گفت "کسی که الکترونیک خونده خودش میتونه گلیمش از آب بکشه چون توی اکثر زمینه ها تخصص پیدا میکنه".
    در مورد دانشگاه هم بگم که... من خودم بچه شاهرودم، دانشگاه صنعتی شاهرود گرایشای برقش واقعا قویه، من دانشکده برقش رفتم و آزمایشگاهای روباتیک و الکترونیکش دیدم و اونجا کار کردم، واقعا مجهز و پیشرفته ست و اینکه اساتید عالی داره.
    در آخر اینم بگم که گاهی وقتا آدم فقط یه چیزی رو دوست داره و اگرم بهش جذب بشه شاید براش آینده خوبی نداشته باشه، پس همه جوانب در نظر بگیر.
    موفق باشی

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mj3747 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی
    نام
    روح الله خرم بخت

ممنون از همه ی دوستان بابت کمکشون .
    به نظر دوستان مکاترونیک کاربردی تره با روباتیک . بلاخره اگر من این رشته ی کنترل و الکترونیک رو نیارم مجبورم برم یکی از این دو رشته .البته علاقه ی خودم بیشتر به درسایی هست که توی مهندسی روباتیک خونده میشه .