مکالمه بین mzarkoob و free1366

4 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام
    مهندس سوالاتی که مربوط به فیلم مقدماتی و پیشرفته هست و در فروم مربوطه مطرح بشه تا حد امکان پاسخ داده شده است. معمولا در اینجا پاسخی داده نمی شود
  2. آقای زرکوب.اگر حاضر به جواب یا حتی راهنمایی نیستید چرا یک محصول تولید میکنید.من تا به حال هر سوالی توی این سایت پرسیدم کسی جواب نداده.فیلم آموزش emwin که این همه ازش تعریف و تمجید میشه به درد نمی خوره و فرد آموزش دهنده فقط مسایل کلی اون هم خیلی ابتدایی که از pdf هم میشه خوند یاد میده که منو یاد دانشگاه آزاد میندازه که استاد میومد از رو کتاب میخوند و ما هیچ چی نمیفهمیدیم و حق سوال نداشتیم. من که یه طراح محصول هستم اینو میدونم که اگه قراره یه محصول رو به مردم ارائه بدم، باید کامل و قابل فهم برای همه باشه.اگر مبنای این سایت این هست من دیگه سوال نمیپرسم.
    در مورد شما فیلم کامل و خوب هست و من هم از شما سپاسگزاری کردم ولی برای برد 1768 اجرا میشه.در هر صورت ممنون
  3. سلام
    مهندس جواب این همه سوال خودش یک جلسه میشها!
  4. با سلام خدمت آقای زرکوب
    من cd اموزشی شما رو تهیه کردم و از زحمات شما سپاسگزارم.الان دارم روی پروژه ای کار می کنم که از برد 1788 استفاده میشه.در قسمتی از پروژه باید از ADC استفاده کنم ولی نمونه کدی که شما در فیلم توضیح میدید در مورد برد 1768 هست و وقتی من به پروژه اضافه میکنم ارور میده.سوال اول من اینه که از کدوم پین برای فعال سازی ADC در برد 1788 استفاده کنم.چون مثال شما در مورد چند پین (ADC0.0،ADC0.1،ADC0.5)بود.سوال دوم اینه که در مورد نمونه کد ADC0.5 برنامه رو چطور تغییر بدم که در برد 1788 اجرا بشه.
    یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که برای استفاده از فونت در پروژه مثلا فونت Calibri53 باید چیکار کنم .مخصوصا اینکه چه تغییری در کد بدم.
    با تشکر فراوان
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 4 تا 4