PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نمایش cubitruck

titery
21-11-2013, 00:28
سلام من یک کوبی تراک گرفتم که تازه امروز دستم رسید و مانیتور و موس رو بهش وصل کردم و با وایرلس رفتم تو اینترنت و خلاصه کارمیکرد:o،روش اندروید4.2 نصب بود بعد یکم کار کردن رفتم توستینگ گزینه ها رو چک میکردم که رسیدم به همچین گزینه ای"change screen" یا "screen source" یا همچین چیزایی(این گزینه تو موبایلم که اندروید4.0.4 هست وجود نداره) بود خلاصه یک"screen"داشت که زدم و اول تصویر کوچیک شد در حدود 800*480
و ای دل ناغافل تصویر رفت که رفت:(
بعدش وقت موقع روشن کردن برد فقط لوگو کوبی برد میاو ودیگه صفحه سیاهه،از HDMI هم خروجی گرفتم همینطوری فقط لوگو بالا میاد.
راهی نیست که غیر دوباره نصب کردن اندروید به حالت کار طبیعی برگرده

dariush_ab
21-11-2013, 12:27
سلام.
مهندس درست کردنش فکر کنم کمی مشکل باشه.
آیا زمانی که برد رو به کامپیوتر میزنید کامپیوتر میشناسه؟

titery
21-11-2013, 15:48
سلام آره حتی سیستم عامل هم بالا میاد(چند تا led هست.یکیش به محض زدن دکمه پاور روشن میشه و سهled به صورت چشمک زن وقتی که سیستم بالا میومد)که الان هم وضعیت هم همینه

dariush_ab
21-11-2013, 22:50
یک راه تغییر فایل script.fex اندروید هستش که ابتدا باید اون رو دریافت و سپس ویرایش کرده و دوباره به محل مربوطه برگردونید که خوب دردسر داره راه دیگه :
اگر شما بتونید تصویر اندروید رو به صورت ریموت بیارید می تونید به قسمت تنظیمات تصویر برید و دوباره تصویر رو به حالت قبل برگردونید و خوب این کار هم مشکل است.برای این کار باید کامپیوتر برد رو بشناسه و در ضمن شما adb driver را برای a20 پیدا کنید ونصب کنید.بعد می تونید از آموزش در بخش برنامه نویسی اندروید که مربوط به من هستش استفاده کرده و ریموت دسکتاپ داشته باشید.
اگر هم پایه cvbs روی کوبی تراک فعال باشه شاید بتونید با اون درست کنید.
راه حل آخر استفاده از لینوکس هستش با لینوکس که بالا بیاین به نند دسترسی دارین از اونجا شاید بتونین یک کارایی بکنین.-البته من تست نکردم.
تو فروم اصلی هم بپرسید خوبه.
ولی از همه راحتر همون نصب دوباره اندروید هستش البته اگر مشکل دوستمون رو پیدا نکنید که دنبال نسخه اصلی اندروید کوبی 1 هست ولی خوب تا ابد که نمیشه همین رو نگه دارید پس به نظرم دوباره نصب کنید.
موفق باشید.

ramin.st
29-12-2013, 14:36
سلام یک راه دیگه هم داره اینه که با یک نرم افزار که دیباگر اندرویید باشه مثل moborobo یا mobogeniu که باهاش میتونید صفحه اندروید رو توی کامپیوتر ببینید البته باید درایور adb interface رو نصب کنید بعد دوباره توی تنضیمات برین و خروجی رو HDMI قرار بدین