PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل کامپایلرهای ARM -مورد بحث keil AR

modafie
28-06-2009, 12:32
سلام خدمت دوستان آقا من هرچه قدر كردم نتونستم مطالب مربوط به اين مبحث رو دانلود كنم فكر ميكن لينك دانلودها خرابه و بايددر يك سايت ديگر آپلود كنند چون به طور كلي اين سايت آپلود مشكل دارد ii998) ii998) ii998) :k01: :k01:

kavir
29-06-2009, 00:04
سلام
کدام لینک ها؟ لطفا همیجا بذارید

Hesam1984
29-06-2009, 00:35
آقای مدیر

میشه شروعی از برنامه نویسی این میکرو ARM که در فروشگاه قرار دادید بگذارید ؟

برای مرحله اول، از پین و پورت شروع کنید. ظاهرا محصولاتی متفاوت مثل فیلیپس و Atmel استاندارد یکسانی از نظر برنامه نویسی ندارند.

فکر کنم شروع این آموزش به فروش این قطعه هم کمک زیادی می کند.

آموزش در محیط Keil قاعدتا باید باشه. چون از همه بهتر به نظر میاد.

codev
29-06-2009, 14:10
شما به وبلاگ آقای تروشه رفتی . منبع خوبیه

You can see links before reply

Hesam1984
29-06-2009, 15:23
آقای تروشه در مورد فیلیپس گفته.

این میکرو مال ATMEL هستش.

kavir
29-06-2009, 18:37
سلام
دوستان من و خودم هنوز در گیر کاراری راه اندازی نمایندگی هستیم کارا تموم شده که به پروانه کسب ما گیر دادند و مجبورم راه ننداخته انتقال بدیم که تا 2/3 روز دیگه مستقر می شیم
از دوستان هر کسی در راه قدم برداره و کمک برای آموزشARM AT91SAM7X256 بکنه قیمت خرید و حتی کمتر این میکرو براشون ارسال می شه در پیام خصوصی سایت به همین آی دی بذارید
برای همه گیر شدن ARM کویرالکترونیک پیش قدم شده(فروش آنلاین) و امید وارم دوستان همکاری کنند
----------
به نظر من یک نظر به Winarm بندازید و این قضیه کدویژن و winavr خواهد شد :k08:

modafie
30-06-2009, 14:54
آقا هموني كه در پايين صفحه ي اول سايت گذاشتين وقتي به ادامه ي مطلب ميرويم ودر اون صفحه لينك هاي براي دانلود ميباشد مانند اموزش ها وقتي روي هركدام كليك ميكنيم كه دانلود كنيم نميتوان دانلود كرد خودتان هم ميتونين امتحان كنيد :x :x

kavir
01-07-2009, 01:09
تا یکی دو روز دیگه یه جا دیگه دانلود و اپلود می کنم

modafie
05-07-2009, 15:07
آقا پس چي شد گفته بوديد كه تا یکی دو روز دیگه یه جا دیگه دانلود و اپلود می کنم ؟ آپلود كردين؟ :cry: :cry:

kavir
05-07-2009, 18:30
آقا پس چي شد گفته بوديد كه تا یکی دو روز دیگه یه جا دیگه دانلود و اپلود می کنم ؟ آپلود كردين؟ :cry: :cry:
یادم نرفته
به دلیل اینکه قراره با دوست خوبمون 1NAFAR و برخی دوستان دیگه اگه همکاری کنند اموزش های فارسی سری اتمل رو بذاریم و تا فردا پس فردا اولین مقدمات رو برای دانلود می ذاریم و مورد بحث هم AT91SAM7X256 هست و در فروشگاه هم اضافه شد
اگه شما قبلا سری فیلیپس خریداری کردین که هیچ و اگر می خواین با ARM شروع به کار کنید همراه گروه باشید تا باهم پیش بریم
اگه لازمه اپلود کنم؟ :k08:

Ali_Salehi
10-07-2009, 01:25
من Arm 7s خریدم
اگه بخوام با شما ها همکاری کنم ...خیلی چیز ها متفاوت میشه ؟؟؟

kavir
10-07-2009, 01:33
من Arm 7s خریدم
اگه بخوام با شما ها همکاری کنم ...خیلی چیز ها متفاوت میشه ؟؟؟
خوب اگر همکاری کنید یکی میکرو به قیمت خرید براتون ارسال می شه تا همراه گروه باشید+dvd نرم افزارهای مربوط که هدیه از طرف ما
در کل همونطوری که قبلا اشاره شد برای عمومی کردن ARM ما برای دوستانی که همکاری کنند امتیازاتی قائل می شویم :wink:

Ali_Salehi
10-07-2009, 11:30
چه خوب..اینجا چه قدر همه مهربونید :roll:
به این میگن فرهنگ پیشرفت علم..
پس من هم هستم. :o

hosseinict
02-09-2009, 19:13
اِنجا چه خبره...؟ 8O بجای این حرفا باید اول بدونین از کجا باید شروع کنید... :mrgreen: خوب اگر نمیدونین من بهتون میگم: 1-اول یه کامپایلر برای شروع انتخاب کنید..keil---win arm---IAR--خوب بهتون پیشنهاد میکنم که keil رو انتخاب کنید چون من الان دارم با این نرمافزار برنامه نویسی میکنم.2-یه میکرو انتخاب کنید ..منظورم از سری آرم هستش.برای شروع سری LPC2131 عالیه.3-باید بدونین که چطور میشه با keil برنامه نویسی کرد
ii998) خوب اونایی که توی این سایت یه گشتی زدن احتمالن میدونن در ضمن از مدیر این سایت میخوام که یه آموزشی از نحوه کاربرد دستورات keil قرار بدن تا بهتر بتونیم برنامه نویسی میکنم حداقل چند تا پروژه اجرا شده با keil و proteus قرار بدین تا trace کنیم.... :roll:

kavir
02-09-2009, 20:01
اِنجا چه خبره...؟ 8O بجای این حرفا باید اول بدونین از کجا باید شروع کنید... :mrgreen: خوب اگر نمیدونین من بهتون میگم: 1-اول یه کامپایلر برای شروع انتخاب کنید..keil---win arm---IAR--خوب بهتون پیشنهاد میکنم که keil رو انتخاب کنید چون من الان دارم با این نرمافزار برنامه نویسی میکنم.2-یه میکرو انتخاب کنید ..منظورم از سری آرم هستش.برای شروع سری LPC2131 عالیه.3-باید بدونین که چطور میشه با keil برنامه نویسی کرد
ii998) خوب اونایی که توی این سایت یه گشتی زدن احتمالن میدونن در ضمن از مدیر این سایت میخوام که یه آموزشی از نحوه کاربرد دستورات keil قرار بدن تا بهتر بتونیم برنامه نویسی میکنم حداقل چند تا پروژه اجرا شده با keil و proteus قرار بدین تا trace کنیم.... :roll:
سلام
انشاءالله آموزش های عملی وکاربردی در شماره 2 مجله میکرو یعنی 2/1 شنبه هفته دیگه منتشر می شه