PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در lcd برد lpc1768

ramin_kent
11-11-2013, 21:19
سلام.چند وقتی دارم با برد lpc1768 کار میکنم بخش های gpio , interrupt میکرو روی برد کار کردم و جواب هم گرفتم.ولی وقتی که آمدم با lcd تاچ برد کار کنم جواب نگرفتم چند برنامه روی برد ریختم از جمله مثال های روی cd برد آموزشی ولی باز هم lcd برد کار نکرد.نمی دونم مشکل از کجاست کسی اگه میدونه کمک کنه؟
البته بار اولی که من برد را روشن کردم تصویری روی برد نشان میداد که من از طریق jlink میکرو را erase کردم و از اوم موقع به بعد lcd دیگه اون تصاویر را نشان نمی دهد و فقط یک صفحه سفید نشان میدهد

kamikazi
11-11-2013, 22:54
سلام.چند وقتی دارم با برد lpc1768 کار میکنم بخش های gpio , interrupt میکرو روی برد کار کردم و جواب هم گرفتم.ولی وقتی که آمدم با lcd تاچ برد کار کنم جواب نگرفتم چند برنامه روی برد ریختم از جمله مثال های روی cd برد آموزشی ولی باز هم lcd برد کار نکرد.نمی دونم مشکل از کجاست کسی اگه میدونه کمک کنه؟
البته بار اولی که من برد را روشن کردم تصویری روی برد نشان میداد که من از طریق jlink میکرو را erase کردم و از اوم موقع به بعد lcd دیگه اون تصاویر را نشان نمی دهد و فقط یک صفحه سفید نشان میدهد
باید مثالتون رو بصورت کامل بزارید مهندس تا دوستان کمکتون کنن از کدوم برد استفاده میکنید؟

mzarkoob
11-11-2013, 23:02
سلام
در مورد مشکل سخت افزاری نمی تونم چیزی بگم ولی در مورد برنامه این برنامه هم که گذاشتم تایپیک اول فیلم آموزشی و برای تست کردن rtc و adc (You can see links before reply) هست ببینید برای شما جواب میده