PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش انیمیشن به روی LCD نوکیا 6100 ب

hasan206
25-06-2009, 19:57
وقتي سورس را با كدويژن براي ساخت هگز باز مي كنم بعد از كامپا يل دو تا ارور ميده كه نمي تونم هگز را درست كنم .بايد چكار كنم

codev
25-06-2009, 21:23
همون متن ارور که توی پنجره ی پایین نشون می ده رو اینجا بذار . هزار نوع ارور داریم :k08:

hasan206
25-06-2009, 22:30
unsigned char width=*pointer++,length=*pointer++,image_count=(*p ointer++)-1,delay=*pointer++;
ارور از اين تابع ميگيره
بايد اين تابع رو براش تعريف كنيم
خودتون چك كنيد شايد بهتر باشه.ممنون

codev
26-06-2009, 12:27
ببین احتمالا اشکال از آرگومان ارسالی تابعت هست من یه توضیح بدم ...
این تابعی که شما داخلش مشکل دارید سه تا آرگومان داره و وظیفه ی این تابع هم اینهست که انیمیشن رو نمایش بده . آرگومان اول و دوم تعیین کننده ی شروع مختصات نمایش هست و آرگومان سوم نام ثابتی است که در حافظه ی فلش میکرو ذخیره شده و اگر این ثابت رو داخل مثلا Eeprom ذخیره کنید کامپایلر ارور می ده چون نوع مقدار ارسالی و دریافتی تابع باهم فرق می کنه .
اگه دیدی مشکلت حل نشد برنامت رو بذار تا ببینمش .
در ضمن همین برنامه ای که دانلود کردی من هم کامپایل کردم هیچ مشکلی نداره دوستان اگه امتحان کردن اینجا نتیجه رو بگن .

hasan206
26-06-2009, 13:46
دوستان من هم اين پروزه بستن و جواب نگرفتن چونكه سورس مشكل داره ولي نمايش عكس روي ال سي دي جواب گرفتم
سورس ببر تو كد ويژن يه امتحانش كن.ممنون