PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] پاره شدن فلت lcd 4.3 اینچ

Aghaeifar
05-11-2013, 00:31
سلام

بچه ها به یه مشکل برخوردم. امیدوارم فلتهای این ال سی های فروشگاه رو دیده باشید. در حین جا انداختن فلت ال سی دی 4.3 اینچ توی درایورش چون یک کم زور زیادی زده شده (قلقش دستم نبود) قسمتی از فلت پاره شد در حد 4-5 تا رشته.

خواستم بپرسم ایا این جور فلت ها عوض شدنی هستند؟ چون کامل رفته توی ال سی دی و جای در آوردن نداره.
کسی قبلا با چنین مشکلی برخورد کرده که از تجربه اش برای درست کردن فلت ال سی دی استفاده کنم؟

متشکرم.

Ma3ood
05-11-2013, 13:40
سلام
ابتدا کابل فلت را از دستگاه جدا کنید سپس یک کم روغن فلکسی روی اون قسمت بریز و بعد هویه40 وات را در محلی که رشته سیم های فلت عبور کرده میگذاریم میبینیم رشته سیم ها به راحتی از روکش جدا شده دو بر قسمت پارگی را این عمل انجام میدهیم سپس سیم های مرتبط به هم را لحیم میکنیم .

نتونستید به تعمییر موبایلی ها مراجعه کنید .
موفق باشید

Aghaeifar
06-11-2013, 00:32
ممنون مسعود
بدون ورغن فلکسی نمیشه؟
من همینطور هویه رو روش گذاشتم. هرچی داغش کردم، آب نشد که آب نشد. عجب جنسی داره!

حالا اگه بتونم آب کنیم هم واقعا کار سختیه بشه دو تا رشته اش رو به هم متصل کرد.

Ma3ood
06-11-2013, 14:20
علی اقا بدون فکلسی سخته چون دما با روغن بهتر انتقال پیدا میکنه اون روکشو ذوب میکنه
شما اون روکشو برداری به اون مس هاش برسی نه دیگه کار اسونی هست با کاتر خیلی تیز هم امتحان کنید خیلی اروم روکششو بتراشید احتمالا جواب میگیرید فقط خیلی احتیاط کنید .