PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از 1 فرستنده 12 کاناله و 12گیرنده 1 کاناله برای کنترل چراغهای خانه

hamidak25
02-11-2013, 14:46
سلام من میخوام برای خاموش روشن کردن لامپهای خونه از فرستنده گیرنده رادیویی استفاده کنم. همونطور که می دونید سیم کشی خونه ها طوریه که نمیشه از یه گیرنده واحد سر راه همه وسایل استفاده کرد. حالا میخواستم بپرسم میشه من مثلا یه فرستنده 12 کاناله داشته باشم و 12 گیرنده 1 کاناله که هر کدومش کنار کلید لامپهای قسمتهای مختلف خونه قرار بگیره و طوری برنامه ریزی کنم که با فشار هر کلید یکی از گیرنده ها فعال بشه؟

vahidasm
02-11-2013, 20:16
سلام
میشه ولی باید برای هر کدوم یک آدرس تعیین کنید که تداخل ایجاد نشه

beroz
02-11-2013, 20:26
سلام من میخوام برای خاموش روشن کردن لامپهای خونه از فرستنده گیرنده رادیویی استفاده کنم. همونطور که می دونید سیم کشی خونه ها طوریه که نمیشه از یه گیرنده واحد سر راه همه وسایل استفاده کرد. حالا میخواستم بپرسم میشه من مثلا یه فرستنده 12 کاناله داشته باشم و 12 گیرنده 1 کاناله که هر کدومش کنار کلید لامپهای قسمتهای مختلف خونه قرار بگیره و طوری برنامه ریزی کنم که با فشار هر کلید یکی از گیرنده ها فعال بشه؟

شما میتونید فرستنده گیرنده ۱۰۰۰ کاناله داشته باشید اصلا

شما ۲ بایت اول اطلاعاتتون رو به آدرس اختصاص بدین هر گیرنده ای که اطلاعات رو گرفت اگه این آدرس با آدرسی که از قبل واسش تعریف شده مطابقت داشت دستور خاموش یا روشن کردن رو اجرا میکنه