PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب خانه ی imu شش محوری با mpu6050

roohlla
31-10-2013, 03:03
این هم از عمل به قولم »
در این imu از فیلتر complementary استفاده شده و کتاب خونه ی درایور سخت افزاری اون واسه lpc1768 هست . توضیحات رو متاسفانه امروزا وقت ندارم اما بعدا حتما ...

microprocesor_2002
01-11-2013, 16:30
سلام به همه ...
من با این سنسور کار کردم ... راش انداختم ....
به نظرم سنسور خوبی نیومد ...
ما تو شرکت میخواستیم یه دونه uav با کنترل خودکار درست کنیم ...
فرض کنید یه برنامه نویس حرفه ای (فوق لیسانس ریاضی) روش کار کرد ولی آخرش یه این نتیجه رسیدیم بدرد uav نمیخوره .... تلرانس چند درجه ای در ثانیه رو به چند 0.1 میلی درجه رسوندیم .... با 1768 کار کردیم ....
پیشنهاد من اینه که واسه uav روش برنامه ریزی نکنید.....

soodi
01-11-2013, 16:46
سلام

من دارم برای کواد ازش استفاده میکنم
واقعا سنسور عالی هست

شما برای Uav باید برنامه و کنترلی که مینویسید قوی باشه ، وگرنه روی پروژه های KK و WiiMultiCopter از سنسور های بسیار ضعیفتری استفاده شده ولی داره بسیار عالی جواب میده

sigma-mx
01-11-2013, 17:08
تو یوتیوب چند تا نمونه ازش هست که راه انداختن و خیلی خوب داره کار میکنه . من هم تازه یکی خریدم ولی هنوز درایوش نکردم . این سنسور بخاطر کیفیت خوب و قیمت مناسبش خیلی طرفدار داره . تو سایت سازندش برید و بقیه محصولاتش رو ببینید واقعا قوی هستند . مهمتر اینکه کمپانی آمریکاییه ..

roohlla
02-11-2013, 00:46
سلام به همه ...
من با این سنسور کار کردم ... راش انداختم ....
به نظرم سنسور خوبی نیومد ...
ما تو شرکت میخواستیم یه دونه uav با کنترل خودکار درست کنیم ...
فرض کنید یه برنامه نویس حرفه ای (فوق لیسانس ریاضی) روش کار کرد ولی آخرش یه این نتیجه رسیدیم بدرد uav نمیخوره .... تلرانس چند درجه ای در ثانیه رو به چند 0.1 میلی درجه رسوندیم .... با 1768 کار کردیم ....
پیشنهاد من اینه که واسه uav روش برنامه ریزی نکنید.....
شما فقط از این سنسور برای پروژتون استفاده کردین ؟ منظورم اینه که imu شما شش محوره بود ؟
اگه شما با شش محور کار کنید و دیتا فیوژن رو روی دیتای فقط دو سنسور ژیروسکوب و شتابسنج انجام بدید به همون حدود دقتی که خودتون گفتید می رسید . برای دقت بالاتر باید سنسور قطب نما هم اضافه کنید. همینطور برای دقت های خیلی بالا تر بهترین فیلتر فیلتر کالمن هست.

sigma-mx
02-11-2013, 01:14
اتفاقا این سنسور ورودی کمکی برای اتصال Compass هم داره و تبدیل به 9 درجه میشه .

mahan_0766
10-05-2014, 20:46
سلام
دقت اين ماژول چند دهم درجه است؟

roohlla
10-05-2014, 21:33
بستگی داره به شیوه ی پردازشیتون . ولی فکر کنم بیشتر از نیم درجه باشه . خود سنسور ها 16 بیتی هستند.

jonline20
01-04-2016, 20:31
این هم از عمل به قولم »
در این imu از فیلتر complementary استفاده شده و کتاب خونه ی درایور سخت افزاری اون واسه lpc1768 هست . توضیحات رو متاسفانه امروزا وقت ندارم اما بعدا حتما ...

سلام . شما خودتون این کتابخونه رو تست کردید؟ میشه یه مثال ازش بزارید؟ مثلا یه موقعیت رو بفرستید به پورت سریال. اینجوری فکر میکنم خیلی بهتره
ممنون از لطف تون

engamanc
11-07-2016, 02:35
با سلام
راه اندازی کامل MPU6050
آموزش کامل کار با MPU6050 و راه اندازی آن توسط بردهای آردوینو (You can see links before reply)