PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سايت eca هم ف*يلتر شد!!!

pedi
21-06-2009, 13:20
دوستان امروز يكشنبه 31 خرداد خواستم وارد سايتYou can see links before reply شوم با كمال تعجب ديدم فيلتر شده است حال نميدانم اين سايت كه قبلا صرفا فني بود سياسي شده يا اينكه طبق قوانين جديد بحث راجع به برق و الكترونيك هم ممنوع شدهاست.
لطفا اگر كسي اطلاع دارد خبر دهد ضمنا آيا كوير الكترونيك هم در ليست فيلترينگ قرار گرفته است؟

ASMASM
21-06-2009, 20:35
دوستان امروز يكشنبه 31 خرداد خواستم وارد سايتYou can see links before reply شوم با كمال تعجب ديدم فيلتر شده است حال نميدانم اين سايت كه قبلا صرفا فني بود سياسي شده يا اينكه طبق قوانين جديد بحث راجع به برق و الكترونيك هم ممنوع شدهاست.
لطفا اگر كسي اطلاع دارد خبر دهد ضمنا آيا كوير الكترونيك هم در ليست فيلترينگ قرار گرفته است؟

واقعا جای تاسف داره من الان دو روز هست که نتونستم برم eca

فکر کنم تو ایران حرف زدن از الکترونیک وبرق هم دیگه جرم هست :cry:
:cry: :x

mehrdad010011
23-06-2009, 11:51
بله منم تقريبا يه 2ساعت پيش رفتم تو اينترنت در مورد يه نقشه سرچ كنم ديدم كه سايت فيلتر شده .البته ممكنه اشتباهي فيلترش كرده باشن.ولي شايدم از قصد بوده و مدير يا كاربري از اون سايت مطلب سياسي نوشته.ولي به هر حال منم عصباني شدم :xولي كوير الكترونيك كه اصلا نه مطلب سياسي مي نويسد نه مخالفتي ميكند.نمي دونم ولي فكر نكنم كوير الكترونيك رو فيلتر كنند(اميد وارم) :k08:

kavir
23-06-2009, 12:59
سلام
اشتباه ف*یلتر شدن زیاد هست و انشاءالله سایت دوستان ما هم بزودی باز می شه
منم از این قضیه ناراحت هستم چه بسا فردا روزی بر سر ما نیاد
:x
لطفا از کلمه مستقیم ف**لیتر استفاده نکنید

pedi
23-06-2009, 15:34
كاملا موافقم. با توجه به اينكه براي ف*ي*ل*ت*ر كردن سايتها از برمانه هاي به اصطلاح هوشمند استفاده ميشود و اين برنامه به كلمه ف*ي*ل*ت*ر حساس است ممكن است در سايتي كه كلمه ف*ي*.... باشد خود سايت مسدود شود. البته اين نرم افزار اينقدر هوشمند نيست كه بين مثلا ف*ي*ل*ت*ر صوتي و ف*ي*ل... روغن و ساير ف*ي*ل*ت*ر*ها تفاوت قاپل شود و همه را با چوب ميراند!!!
اون زمانها ما يك درس سه واحدي داشتيم به نام ...... ( شرمنده !! اگه اسمش را بنويسم سايت .... آره ديگه!)

manshadyh
24-06-2009, 17:53
البته جدیدا بعضی دوستان درباره مباحث سیاسی لینک ایجاد کرده بودن که فکر کنم علت همین باشه.امیدوارم هرچه زودتر مشکل رفع بشه. :?or:(