PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارتباط c# با مبدل usb2com

virtex6
28-10-2013, 08:31
سلام به همه ی دوستان.با اینکه چندتا تاپیک مشابه بود,ولی به نتیجه نرسیدم.c# قراره یه سری داده از پورت سریال بگیره وبده.وقتی از خود پورت استفاده می کنم,همه چی خوبه,ولی وقتی از مبدل استفاده می کنم هیچ کاری انجام نمیشه.اگر کسی تجربه از استفاده از مبدل و #c داره و میدونه اشکال از کجاس ممنون میشم بگه.
با تشکر از همه

shahrivar88
28-10-2013, 16:19
با این توصیف ایراد از مبدلتونه نه برنامه. البته اگر با کلیات کار در سی شارپ آشنا باشید. مثلا شما مطمئن هستید که پورت درست را باز میکنید؟
اگر به کار برنامه نویسیتون اطمینان دارید جزئیات سخت افزاریتون رو بیان کنید تا بررسی کنیم. اگر در مورد برنامه نویسی هم ایرادی دارید به لینک موجود در امضای من برید و کتاب رو دانلود کنید.

برنامه ای که نوشتید را بزارید تا اونم بررسی کنم

یک سری هم به این تاپیک بزنید.

چطور بپرسیم ؟ - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

.

virtex6
28-10-2013, 22:27
سلام مجدد.در نهایت تعجبii998) وقتی اسم این پورت مجازی رو از طریق device manager به COM1 تغییر دادم,#C پورتو شناخت و کار کرد.نمیدونم چرا وقتی اسمش COM3 بود اونو نشناخت؟؟؟

shahrivar88
28-10-2013, 23:38
شما توی برنامه ای که ساختین پورت 3 رو باز میکردین که نمیشناخت؟

virtex6
30-10-2013, 20:16
شما توی برنامه ای که ساختین پورت 3 رو باز میکردین که نمیشناخت؟
سلام.اره باز که کردم.com3به هایپرترمینال هم وصل میشد وداده میفرستاد.ولی #c نه.
البته #c که دارم,نسخه ی رایگانشه.نمیدونم ربط داره یا نه؟

shahrivar88
02-11-2013, 08:07
سلام.اره باز که کردم.com3به هایپرترمینال هم وصل میشد وداده میفرستاد.ولی #c نه.
البته #c که دارم,نسخه ی رایگانشه.نمیدونم ربط داره یا نه؟

میدونید که اگر پورت در برنامه ای باز شده باشد در برنامه های دیگر قابل دستیابی نیست.

virtex6
07-11-2013, 11:09
میدونید که اگر پورت در برنامه ای باز شده باشد در برنامه های دیگر قابل دستیابی نیست.
اره میدونم.منظورم وقتیه که فقط از c# استفاده می کنیم نه هر دوتا.:0013: