PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پریفرال های میکرو STM103xxx به تفکیک هر یک ازمدل ها

Shapour_Ardebil
27-10-2013, 11:02
با سلام

دوستان من هم به تازگی میخواهم از NXP به STM کوچ کنم برای همین خواهشی داشتم که دوستان Pdf ویا تصویری که امکانات داخلی (پریفرال های ) هریک از میکروکنترل های سری STM را به تفکیک بنویسد را معرفی نمایید

راستش من فقط توانستم فقط این را پیدا کنم که تنها تعداد پایه و فلش این سری را نمایش میدهد بدست بیاورم

You can see links before reply

Shapour_Ardebil
27-10-2013, 11:15
با سلام

این را پیدا کردم ولی کامل نیست کامل تر از این دوستان سراغ دارند اگه لطف کنند ممنون میشوم

dariush_ab
27-10-2013, 11:59
دوستان من هم به تازگی میخواهم از NXP به STM کوچ کنم
سلام.
مهندس جسارتا شاید سوالم مربوط به پست شما نشود و از این بابت جدا عذرخواهی می کنم اما ممکنه بفرمایید دلیل شیفت شما به stm چیست؟
NXP هم که خیلی خوب هستش؟
با تشکر.

dariush_ab
27-10-2013, 12:03
سلام مجدد.
نمیدونم اینها همونن که مد نظر شماست یا نه؟

STM32 (You can see links before reply)

Shapour_Ardebil
27-10-2013, 13:24
سلام.
مهندس جسارتا شاید سوالم مربوط به پست شما نشود و از این بابت جدا عذرخواهی می کنم اما ممکنه بفرمایید دلیل شیفت شما به stm چیست؟
NXP هم که خیلی خوب هستش؟
با تشکر.

با سلام

برای من قیمتش با توجه به امکاناتی که در پروژه لازم دارم وتنوع زیاد هریک در پریفرال می باشد برای همین هم این تاپیک را ایجاد کردم اگر با AVR آشنایی داشته باشید که حتما دارید در سایت اتمل یک تصویر دارد که همه میکروها را زده با امکانات هرکدام اعم از تعداد پریفرال x موجود در هر بسته و حجم Sram و فلش و ... ..

خوب من هم دنبال همچین چیزی در STM32 سری 103 ( ِCortex M3) هستم

با این حال برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببیند

Shapour_Ardebil
27-10-2013, 13:59
با سلام

در پست زیر از سایت خودمان آقای جعفری نرم افزار micro explorer stm را معرفی کردند و گفتند که " قشنگ هرچیو خواستی با جزئیات با هم مقایسه کن:"

آدرس دانلود فایل هم

Shapour_Ardebil
27-10-2013, 18:55
با سلام

من دانلود کردم آقا عالی است دیگه stm میشه هلو هر کی با stm بخواهد کار کند یک ابزار عالی است
:wink:aa):):D2:fan: