PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده ای در سر دارم اما....

sarab1
19-10-2013, 01:12
سلام اینجانب ایده ای در سر دارم اما نمی تونم عملیش کنم!!!!!دوستان و اساتید اگه کسی کمکی از دستش برمیاد ما هزینش رو هم به توافق میرسیم!
اما مشخصات:
باید یک صفحه ال سی دی لمسی ترجیحا رنگی داشته باشیم که بتوانیم فارسی نویسی هم توسط کامپایلر و همچنین توسط صفحه کلید مجازی لمسی قابل نمایش در صفحه رنگی رو داشته باشه میکرو هم مهم نیست اگه STM باشه که چه بهتر!!!
اگه با emwin پیاده سازی بشه که چه بهتر !
اما در راه اندازی سیستم فایل fat32 که عبارت تایپ شده فارسی توسط صفحه کلید لمسی خود دستگاه رو بتونه داخل یه پوشه با نام فارسی (یونیکد) و بداخل فایل notepad ذخیره کنه و همچنین قابلیت نمایش محتویات یونیکد رو از داخل مموری کارت در صفحه ال سی دی داشته باشه!! برای سیستم فایل هم میتونید از سیستم فایل چان استفاده کنید یا ...
اینها اصول کار هستند حداقل ها !!!!! تا اینجا هم کافیه بقیه هم بعدش....!

sadmonew
19-10-2013, 10:26
سلام
يعني مي خوايد وسيله اي طراحي كنيد كه عمل تايپ و ويرايش حروف فارسي رو توش انجام بدين!
و رو فايلهايي كه تو sd ذخيره شدن عمليات اضافه، ويرايش و ذخيره مجدد رو انجام بده!

sarab1
19-10-2013, 21:45
سلام
يعني مي خوايد وسيله اي طراحي كنيد كه عمل تايپ و ويرايش حروف فارسي رو توش انجام بدين!
و رو فايلهايي كه تو sd ذخيره شدن عمليات اضافه، ويرايش و ذخيره مجدد رو انجام بده!
بلی دقیقا همین طور است:wink::wink::wink::wink: البته من نتونستم با keil اسم پوشه رو به زبان فارسی ذخیره کنم

البته یه نکته مهم این است که وفقتی این دستگاه به کامپیوتر وصل میشه باید محتویات رو توی My Computer نشون بده تحت FAT32