PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست كتاب در مورد fpga

elec86
07-10-2007, 09:54
سلام من دنبال کتاب Digital_Signal_Processing_with_FPGA میگردم اگه کسی پیدا کرد لینک اون رو بزار.
البته من این لینک رو پیدا کردم ولی مشکل داره و میگه که پاک شده .
You can see links before reply

kavir
07-10-2007, 22:38
سلام
من دقيقا مثل اون كتاب نتونستم پيدا كنم ولي چند تا EBOOK براي FPGA

Hesam1984
08-10-2007, 04:35
سلام
اگر كسي در رابطه با FPGA كار كرده و مداري ساخته مي شه نحوه شروع با اين سيستم ها رو توضيح بده ؟
براي شروع چه بايد كرد ؟

Hesam_K
08-10-2007, 14:21
کتاب جالبی با نام "آشنایی با تراشه های FPGA و زبان VHDL" تالیف "کاوه فارغی" ناشر "کامپیوتر پایتخت" وجود داره که اطلاعات خوبی میتونی ازش بدست بیاری.
کتابهای خوبی هم من دارم -البته به زبان انگلیسی ولی خیلی ساده- که در صورتی که کویر عزیز اون بخش رو راه بندازه میشه تخصصی تر واردش شد. البته اون ها رو براتون آپلود میکنم تا استفاده کنید ولی یکی دو روز بهم وقت بدید چون دارم یه PCB برای PIC میزنم وقتی تموم شد حتماً برای علاقه مندان کتابها رو میزارم.

در ضمن برای شبیه سازی و سنتز کردن احتیاج به نرم افزار داری
Maxplus یا Quartus2 برای کامپوننت های شرکت ALTERA
Xilinx Foundation یا ISE برای کامپوننت های شرکت Xilinx
هر دوی اینها رو میتونی از سایتشون دانلود کنی. ولی من بهت کار کردن با خود Altium رو پیشنهاد میکنم. تو Help ش هم مطالب بسیار مفیدی داره. فعلاً تا کتابا رو بزارم میتونی طریقه پروژه ساختن باهاش رو یادبگیری. در ضمن مثالهای خیلی خوبی هم داره.