PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی مجدد بخش دانلود (60 گیگ نرم افزار و کتاب و... - فقط دانلود کنید )

1nafar
01-10-2013, 01:13
سلام
سایت ایران میکرو در دی ماه 1388 کار خودش رو شروع کرد .
هدف از ایجاد این سایت ، ایجاد مجموعه ای بزرگ و پویا از نرم افزار ها و کتب تخصصی در زمینه ی برق و الکترونیک و ایجاد محیطی پویا جهت به اشتراک گذاری محتوای علمی میباشد .
سایت ایران میکرو از دو بخش انجمن تخصصی و بخش دانلود تشکیل شده بود که متاسفانه در نیمه ی اول سال 1391 به دلیل ایجاد مشکلات مختلف نظیر ه ک شدن سایت ، پیگرد های قانونی مسئولین سرور به دلیل نقض قوانین کپی رایت از طرف ما ( به اشتراک گذاری نرم افزار های کرک شده ) و... ما مجبور شدیم بخش دانلود سایت رو حذف کنیم . :(

نزدیک به یکسال از غیر فعال شدن بخش دانلود میگذره و امروز ...
و امروز شکست های دیروز ، راه گشایی فردای ما هستند ( چه حرف بزرگی زدم ... :mrgreen: ؟ )
خب مقدمه چینی دیگه بسه
بخش دانلود سایت مجددا راه اندازی شد و همکنون بیش از 60 گیگ نرم افزار تخصصی برای دانلود در اختیار شما قرار داره :

فقط دانلود کنید :
مرجع تخصصی برق-الکترونیک و کنترل (You can see links before reply)

البته قبل از دانلود به نکات زیر توجه کنید :
0- قبل از دانلود نرم افزار قوانین کپی رایت | مرجع تخصصی برق-الکترونیک و کنترل (You can see links before reply) رو بخونید .
1- لینک های دانلود فقط به کاربران ایرانی نمایش داده میشه ، بچه های خارج میتونن نرم افزارها رو بخرن ( لینک خرید به بچه های خارج نمایش داده میشه :wink: )
2- لطفا به هیچ عنوان لینک های دانلود رو در سایت ها و وبلاگ ها ( حتی در سایت ایران میکرو ) قرار ندید و کاربران رو به صفحه ی نرم افزار هدایت کنید .
3- اگه نرم افزاری رو می شناسید که توی سایت وجود نداره ،نامش رو در همین بخش یا از طریق فرم درخواست نرم افزار ، در سایت الکترونیک 2 ، برای ما ارسال کنید .
4- کلیه نرم افزار ها در سه سرور ، لینک مستقیم ، mediafire و 4shred آپلود شدن
5- تمامی نرم افزار ها آخرین ورژن هستند و ما همه ی اونا رو تست کردیم .
6- لینک های تمامی صفحات ثابت هست و همیشه آخرین ورژن در صفحه ی ثابت نرم افزار قرار میگیره .

منتظر پیشنهادات ، انتقادات ، نظرات راهگشای دوستان هستیم .

agape
01-10-2013, 09:52
حرکت بسیار جالبی است!

mzarkoob
01-10-2013, 11:02
نبود یه همچین بخشی بعضی وقتها کاملا احساس میشد

Shapour_Ardebil
01-10-2013, 14:12
با سلام

آقا واقعا حرکت جهادی کردید حجم به این بزرگی از فایل و دسته بندی و نوشتن متن برای هریک و....

والا من که نفسم برید چی میتونم بگم غیر از

ممـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــنون :hi::hi::hi:

Aghaeifar
01-10-2013, 20:32
باید همه ی ارزش چنین اقدام رو بدونیم و سپاسگزار بانیان این کار برای وقتی که صرف کردند باشیم.

یک نفر عزیز دست شما درد نکنه.

sarab1
01-10-2013, 21:31
آقای هاشمی واقعا دستتون درد نکنه به نظرم اکثر کاربران مهندسی برق و ... فضای مجازی از دیر باز شاهد آموزش ها و برنامه های ... ایشان بوده اند واقعا دستتون درد نکنه! البته اگه کمکی خواستید بنده هم در خدمتم خیلی از برنامه های جالب و ضروری و 2013 هی و ... رو هم میتونم بدم تا این قسمت تکمیل تر بشه!

1nafar
01-10-2013, 22:45
البته اگه کمکی خواستید بنده هم در خدمتم خیلی از برنامه های جالب و ضروری و 2013 هی و ... رو هم میتونم بدم تا این قسمت تکمیل تر بشه!
سلام
برای کمک به ما کافی است نام نرم افزار های که درسایت وجود نداره رو برای ما ارسال کنید ، اگه توضیحاتش رو هم بزارید که دیگه عالی هست .

amiray
01-10-2013, 22:54
واقعا حرکت جالبی هست. انشا الله ادامه پیدا کنه.
نرم افزار های جالبی داشت ولی من p-spice رو ندیدم.
با آرزوی موفقیت.

sadeghbakhshi
02-10-2013, 02:48
ببخشید زبونم لال کرک هیچکدوم از نرم افزار های توی سرور آپلود نیست؟lov:

1nafar
02-10-2013, 07:30
نرم افزار های جالبی داشت ولی من p-spice رو ندیدم.
دانلود نرم افزار Cadence PSpice v9.2 Full | مرجع تخصصی برق-الکترونیک و کنترل (You can see links before reply)
( نرم افزار ارکد PSPICE )

ببخشید زبونم لال کرک هیچکدوم از نرم افزار های توی سرور آپلود نیست

لینک های دانلود فقط به کاربران ایرانی نمایش داده میشه
شما باید با IP ایران وارد سایت بشید تا بتونید لینک دانلود نسخه ی کامل نرم افزار رو مشاهده کنید .

kavir
02-10-2013, 08:26
سلام
من نظرم این هست هر نرم افزار یکی مطلب داشته باشه بعد ورژن ها که تغییر میکنه توی همون پست گذاشته میشه
اینجوری توی گوگل راحتر بالا میاد

General Tao
03-10-2013, 01:15
به نظرم باید به شما لقب پترس ثانی (2) بدیم

saeed210
06-10-2013, 02:20
سلام دوستان دنبال یک نرم افزار برای شبیه سازی plc زیمنس step7 بودم از این برنامه ها که یک محیط گرافیکی داره و شما سیستمتون رو می کشید و به plc ارتباطش میدید و نتیجه رو میبینید
خودم گشتم دیدم ظاهرا برنامه v-meca بد نیست ولی نتونستم دانلودش کنم
توی این تایپیم مطرح کردم درخواست برنامه شبیه ساز مکاترونیک - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
آقای صادق علی بخشی گفتند که اینجا مطرح کنم و از آقایان هاشمی و زارعی خواهش کنم که کمک بفرمایند
این نرم افزار هم نشد توی این زمینه هرچی باشه ممنون میشم معرفی بفرمایید

1nafar
06-10-2013, 07:24
سلام دوستان دنبال یک نرم افزار برای شبیه سازی plc زیمنس step7 بودم از این برنامه ها که یک محیط گرافیکی داره و شما سیستمتون رو می کشید و به plc ارتباطش میدید و نتیجه رو میبینید
خودم گشتم دیدم ظاهرا برنامه v-meca بد نیست ولی نتونستم دانلودش کنم
توی این تایپیم مطرح کردم درخواست برنامه شبیه ساز مکاترونیک - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
آقای صادق علی بخشی گفتند که اینجا مطرح کنم و از آقایان هاشمی و زارعی خواهش کنم که کمک بفرمایند
این نرم افزار هم نشد توی این زمینه هرچی باشه ممنون میشم معرفی بفرمایید

در کل برای شبیه سازی plc و اتوماسیون نرم افزار های زیر وجود داره :
دانلود نرم افزار 5.0AUTOMATION STUDIO 5.0 | مرجع تخصصی برق-الکترونیک و کنترل (You can see links before reply)
نرم افزار AUTOMATION STUDIO که توضیحاتش در صفحه ی بالا وجود داره
Nothing found for Easyplc (You can see links before reply)
نرم افزار easy plc که ما هنوز نتونستیم نسخه ی کاملش رو پیدا کنیم و توی صفحه ی بالا فقط به معرفی نرم افزار پرداخته شده

من جستوجو توی منابع خودمون برای پیدا کردن این نرم افزار رو انجام میدم و اگه تونستم پیداش کنم همین جا اعلام میکنم .

saeed210
06-10-2013, 10:40
ممنونم 1nafar عزیز
بنده دنبال یک چیزی مثل این هستم که انیمیشن داشته باشه مثل این
Educational Simulator with CAD, CAM, CNC, CAE & IT Solutions-Cubictek co., ltd. (You can see links before reply)
فیلم هاش رو نگاه کنید.

amirtebyan
07-10-2013, 00:09
برای فایل هاتون میشه recovery record بزارید؟ من چند تا دانلود کردم منتها خطا میده که فایل ناقص هست.

sadeghbakhshi
07-10-2013, 02:27
سلام
من یک برنامه توی سایت دیدم به اسم Circuit Wizard
اسیلوسکوپش دقیق هست ؟ یا مثل پروتئوس بازی در میاره؟
و امکانش هست که برنامه ی زبان C یا بهتره بگم فایل هگز میکرو بهش بدیم برامون کار کنه؟

sarbaz13
07-10-2013, 10:31
ممنونم 1nafar عزیز
بنده دنبال یک چیزی مثل این هستم که انیمیشن داشته باشه مثل این
Educational Simulator with CAD, CAM, CNC, CAE & IT Solutions-Cubictek co., ltd. (You can see links before reply)
فیلم هاش رو نگاه کنید.
شما اگر می خواهید مثل فیلم های که توی سایت معرفی شده باشه بهتر از نرم افزار solidwork بخش electrical استفاده کنی.
نرم افزار سالیدورک یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار های مهندسی برای ساخت و شبیه سازی انواع قطعات مکانیکی و الکتریکی می باشد.

saeed210
07-10-2013, 18:55
با سالیدورک آشنایی دورادوری دارم و میدونم کلا چی هست ولی میتونه با plc و برنامه step7 ارتباط بر قرار کنه؟؟؟؟

amirtebyan
07-10-2013, 21:29
این hspice کرک نداره؟ تو فایلی که دانلود کردم فقط فایل setup بود.

Aghaeifar
08-10-2013, 15:46
آقای هاشمی لطفا کیل نسخه 5 رو هم با کرکش اضافه فرمایید.
در لینک زیر بچه ها گذاشتند

Keil v5.00 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

1nafar
09-10-2013, 21:47
برای فایل هاتون میشه recovery record بزارید؟ من چند تا دانلود کردم منتها خطا میده که فایل ناقص هست.
سعی میشه در ورژن جدید نرم افزار ها حتما این مورد رعایت بشه .

من یک برنامه توی سایت دیدم به اسم Circuit Wizard
اسیلوسکوپش دقیق هست ؟ یا مثل پروتئوس بازی در میاره؟
و امکانش هست که برنامه ی زبان C یا بهتره بگم فایل هگز میکرو بهش بدیم برامون کار کنه؟
همون طور که در توضیحات هم ذکر شده ، Circuit Wizard یک نرم افزار کمک آموزشی هست .
این نرم افزار رو نمیشه با پروتوس مقایسه کرد ، قدرت شبیه سازی این نرم افزار در مقایسه با پروتوس خیلی ضعیفه چون این نرم افزار برای شبیه سازی حرفه ای ساخته نشه .

با سالیدورک آشنایی دورادوری دارم و میدونم کلا چی هست ولی میتونه با plc و برنامه step7 ارتباط بر قرار کنه؟؟؟؟
به جز نرم افزار های معرفی شده ( Easyplc (You can see links before reply) و.. ) نرم افزار دیگه ای امکان شبیه سازی PLC زیمنس رو نداره .

این hspice کرک نداره؟ تو فایلی که دانلود کردم فقط فایل setup بود.
این نرم افزار نسخه ی کامل هست ، من این نرم افزار رو روی سیستم خودم نصب کردم و بدون هیچ مشکلی اجرا شد .
البته من برنامه ای رو باهاش شبیه سازی نکردم .
آیا در هنگام اجرا یا شبیه سازی با خطایی مواجه شدید ؟

آقای هاشمی لطفا کیل نسخه 5 رو هم با کرکش اضافه فرمایید.
در لینک زیر بچه ها گذاشتند
در حال دانلود هستم ، به زودی لینک دانلود در سایت قرار داده میشه .

Aghaeifar
14-10-2013, 22:40
آخرین نسخه متلب 2013b هست. حجمش قاعدتا بالاست فقط جهت اطلاع رسانی عرض کردم اگر ممکن بود در سایت قرار بگیره . نسخه فعلی سایت 2013a هست.

همچنین بعد از قرار دادن نرم افزارها می تونید پست های بچه هایی که اعلان وجود نرم افزار جدید دادند رو پاک یا به هر نحو دیگری مدیریت کنید که تاپیک شلوغ پلوغ نشه الکه.

Doloop
27-12-2013, 18:40
سلام
قبلش با تشکر از مهندس 1nafar
یه انتقاد کوچولو ؟
این مورد رو قبلا میخواستم مطرح کنم فراموش کردم که الان بادیدن یه پست یادم افتاد :0013:
چرا برای هر نرم افزار پسوورد مجزا در نظر گرفتید ؟!!!
اسم خود سایت کافی نبود ؟؟
اینطوری هر کس دانلود میکنه یکبار هم باید بیاد بگرده پسوردش رو پیدا کنه !!!:cry:
پسوورد ها هم طوری هست که عمرا با یکی دوبار دیدن تو حافظه بمونه ii998)
آیا همون آدرس سایت کافی نبود ؟!!!

1nafar
28-12-2013, 14:34
قبلش با تشکر از مهندس 1nafar
یه انتقاد کوچولو ؟
این مورد رو قبلا میخواستم مطرح کنم فراموش کردم که الان بادیدن یه پست یادم افتاد :0013:
چرا برای هر نرم افزار پسوورد مجزا در نظر گرفتید ؟!!!
اسم خود سایت کافی نبود ؟؟
اینطوری هر کس دانلود میکنه یکبار هم باید بیاد بگرده پسوردش رو پیدا کنه !!!:cry:
پسوورد ها هم طوری هست که عمرا با یکی دوبار دیدن تو حافظه بمونه ii998)
آیا همون آدرس سایت کافی نبود ؟!!!
سلام
همون طور که در آدرس زیر اشاره شده :
برای کاربران ایرانی ... | مرجع تخصصی برق-الکترونیک و کنترل (You can see links before reply)
دلیل اصلی این کار مباحث کپی رایت و دیدگاه شخصی خودم هست .
==================================
مباحث کپی رایت :
قطعا با قوانین کپی رایت جهانی اشنایی دارید ، مطابق این قوانین هر سایتی که کپی رایت رو رعایت نکنه در کمترین زمان ممکن غیر فعال میشه .
این قوانین به چه صورت اجرا میشه؟
تولید کننده گان نرم افزار و کتاب ها و مجلات و ... نام محصولشون رو به همراه کلید واژه های مثل کرک ، فول ، سریال نامبر و... در موتور های جستوجو ، جستوجو میکنن و به سایت های مثل سایت ما میرسن .
در اولین مرحله اخطاری برای وب مستر سایت ارسال میشه که در اون به وب مستر اطلاع داده میشه که یک فایل ناقص قوانین کپی رایت در سایت شما وجود داره و شما باید پاکش کنید .
اگر فایل پاک نشد ، در مرحله ی دوم به سازمان یا شرکتی که هاست سایت مذکور از اونجا تهیه شده ، گزارش ارسال میشه .
در این حالت اگه شرکت مذکور پایبند به قوانین کپی رایت باشه ، اکانت کاربر رو غیر فعال و حذف میکنه ( البته قبلش یه اخطار برای کاربر ارسال میکنه ) اگر هم به قوانین کپی رایت پایند نباشه که کار به مرحله ی سوم میرسه
در این مرحله کار به شکایت میکشه و سرانجام کار میشه :
Hotfile.com (You can see links before reply)
دیدگاه شخصی :
هدف از راه اندازی این سایت فقط ایجاد یک بانک از نرم افزار ها و کتاب ها ، مجلات و ... برق و الکترونیک برای کاربران ایرانی هست و برای من خیلی مهمه که تنها افرادی به این بانک دسترسی داشته باشن که توانایی خرید نرم افزار ها یا تهیه نسخه ی آزمایشی رو ندارن .( سایت ما یک سایت وارز نیست در بخش های مختلف سایت هم ذکر شده که استفاده از مطالب و فایل ها فقط برای استفاده های آموزشی و علمی و... مجازه و کاربر نباید از اونا برای مقاصد تجاری استفاده کنه ( برای استفاده های تجاری باید لیسانس نرم افزار یا ... خریداری بشه که این امر به وجدان و اخلاقیات کاربر واگذار شده ))

سیستم سایت چگونه هست :
--در شرایط عادی هیچ فرد غیر ایرانی نمیتونه فایل های کرک شده و غیر قانونی رو بر روی سایت ELECTRONIC2.COM رد یابی یا دانلود کنه .
( یک بار با IP غیر ایران ( مثلا از طریق مترجم گوگل ) وارد سایت بشید و مطالب رو ببینید ( مخصوصا جعبه ی دانلود )) .
--توی سایت کلیه نرم افزار ها علاوه بر سرور اصلی در هاست اشتراکی مثل 4SHARED و مدیا فایر هم آپلود شدن .
همون طور که در بخش های مختلف سایت مشاهده میکنید ، تمامی نرم افزار ها با نام های غیر متعارف آپلود شدن تا امکان رد یابی فایل ها در هاست های اشتراکی از طریق اسم فایل وجود نداشته باشه .
--بر روی تمامی فایل ها پسورد های غیر مشابه قرار داده شده در این حالت اگر فایلی توسط کاربران غیر ایرانی رد یابی و دانلود بشه به دلیل وجود پسورد امکان باز کردن اون وجود نداره .

================================================== =====
البته شاید این سیستم دارای مزایا و معایبی یا باگ های باشه ، اما تا الان جواب داده و سایت الکترونیک 2 علی رقم داشتن 2 تا 3 هزار بازدید روازنه ، هنوز مشکلی براش پیش نیومده .

amiray
30-01-2014, 11:21
با سلام دوستام من دوسه روز پیش نرم افزار اورکد16.6 رو از این سایت تونستم دانلود کنم ولی تو دایرکتوری یه فایل های دیگه ای هم بود که امروز میخواستم دانلود کنم ولی امروز نتونستم دایرکتوری رو باز کنم. البته امروز ویندوزم رو عوض کردم و تونستم ور/زن جدید hspice2013 رو دانلود کنم میشه دوستانی که اطلاع دارن بگم مشکل از کجاست.
با تشکر

1nafar
31-01-2014, 07:33
با سلام دوستام من دوسه روز پیش نرم افزار اورکد16.6 رو از این سایت تونستم دانلود کنم ولی تو دایرکتوری یه فایل های دیگه ای هم بود که امروز میخواستم دانلود کنم ولی امروز نتونستم دایرکتوری رو باز کنم. البته امروز ویندوزم رو عوض کردم و تونستم ور/زن جدید hspice2013 رو دانلود کنم میشه دوستانی که اطلاع دارن بگم مشکل از کجاست. با تشکر سلام قبلا در آدرس زیر در این باره بحث شده : You can see links before reply به احتمال زیاد شما دارید از نرم افزار های تغییر دهنده ip ( فیلتر بشکن یا ... ) استفاده میکنید . اگه از این نرم افزار ها استفاده نمیکنید ٰٰ در انتهای لینک صفحه ی مورد نظر در سایت الکترونیک 2 یک علامت سوال بزارید و کلید enter رو فشار بدید .

amiray
31-01-2014, 08:45
سلام قبلا در آدرس زیر در این باره بحث شده : You can see links before reply به احتمال زیاد شما دارید از نرم افزار های تغییر دهنده ip ( فیلتر بشکن یا ... ) استفاده میکنید . اگه از این نرم افزار ها استفاده نمیکنید ٰٰ در انتهای لینک صفحه ی مورد نظر در سایت الکترونیک 2 یک علامت سوال بزارید و کلید enter رو فشار بدید .
ممننون که پاسخ دادین امروز خود به خود لینک ها درست شده اند. ولی تا دیشب مشکل داشتن. و فقط برای همین اورکد اینجوری بود برای همه نرم افزار های دیگه مشکلی نداشت و میتونستم دانلود کنم.
بهر حال ممنون:o

amiray
17-02-2014, 15:59
با سلام.
دوستان من یه مشکلی با این سایت داشتم . وقتی میخوام مثلا مجلات elector رو دانلود کنم حدود 100 تا pdf هست. که باید یکی یکی روشون کلیک کنم. و دانلود کنم. حالا میخواستم بدونم که آیا راهی هست که بشه همه فایل ها رو یکجا دانلود کنم؟یا اصلا خود سایت همچین قابلیتی رو داره که بشه همه 9 گیگ رو یجا دانلود کرد.
با تشکر

1nafar
18-02-2014, 06:39
سلام
برای دانلود تمامی فایل ها شما میتونید از روش های زیر استفاده کنید :
1
You can see links before reply
2-

amirtebyan
17-03-2014, 23:26
سلام و با تشکر از تمامی زحماتتون

نرم افزار HyperLynx 9.0 که در سایتتون قرار دادین کرک نداره. بعد از نصب موقع باز کردن برنامه همش خطای License میده. توفایل فشرده ای هم که دانلود کردم کرکی وجود نداشت. ممنون میشم راجع به کرکش توضیح بدین.

amiray
18-03-2014, 08:46
باسلام. یه مشکل کوچیک هم من داشتم. اونم این که مجموعه ای که برای اندروید قرار دادین رو من هرچی باز میکنم لینک مستقیمش خالی هست. میشه رسیدگی کنین.
باتشکر.

1nafar
18-03-2014, 16:04
سلام و با تشکر از تمامی زحماتتون

نرم افزار HyperLynx 9.0 که در سایتتون قرار دادین کرک نداره. بعد از نصب موقع باز کردن برنامه همش خطای License میده. توفایل فشرده ای هم که دانلود کردم کرکی وجود نداشت. ممنون میشم راجع به کرکش توضیح بدین.
سلام
نرم افزار رو دانلود و چک میکنم ، توی لینک اصلی زده بود نسخه ی FULL هست .

باسلام. یه مشکل کوچیک هم من داشتم. اونم این که مجموعه ای که برای اندروید قرار دادین رو من هرچی باز میکنم لینک مستقیمش خالی هست. میشه رسیدگی کنین.
باتشکر.

برای من که مشکلی نداره :
My files
5 objects in this folder, 19.7 MB total.

amiray
18-03-2014, 16:15
سلام.
حق باشماست درست شده ولی من تا چند روز قبل نمیتونستم دانلود کنم. بهر حال الان مشکلی نیست ممنون.

amirtebyan
09-04-2014, 22:33
سلام
امیدوارم تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه فرصت کردین این
HyperLynx 9.0 رو چک کنین؟

سلام
نرم افزار رو دانلود و چک میکنم ، توی لینک اصلی زده بود نسخه ی FULL هست .

1nafar
11-04-2014, 21:44
سلام
امیدوارم تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه فرصت کردین این
HyperLynx 9.0 رو چک کنین؟
سلام فایل EFA.rar رو از آدرس زیر دانلود کرده و تست کنید :
301 Moved Permanently
(You can see links before reply)
نتیجه رو اعلام کنید .
با تشکر

sarab1
11-04-2014, 21:59
301 Moved Permanently
نتیجه رو اعلام کنید .
با تشکر

من همین الان تست کردم اصلا فایل زیپ شده خودش ایراد داره !! درست آپلود نشده!

1nafar
12-04-2014, 00:40
سلام
الان تست کردم فایل سالم هست . این فایل با نرم افزار winrar فشرده شده .
احتمالا وقتی که پست رو ارسال کردم ، فایل در حال آپلود شدن بوده . مجددا تست کنید .

sarab1
12-04-2014, 00:46

مثل اینکه درست شد: (نیم ساعت بعد) بعدش تست کردم من نتونستم جواب بگیرم! طبق فایل readme مطابقت نداشت! اون قسمت Run Mentor License manager رو نتونستم پیداش کنم
البته یه چیزایی مثل configureLicensing رو بعد دستکاری در .... تونستم بیارمش ولی برنامه فعال نشد!!

amirtebyan
15-04-2014, 16:47
301 Moved Permanently
نتیجه رو اعلام کنید .
با تشکر

با عرض پوزش به خاطر تاخیر در پاسخ. منم مثل دوستمون نتونستم فعالش کنم. فایل Read me که مطابقت نداشت و حالت های مختلف رو هم تست کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد.

1nafar
16-04-2014, 07:10
سلام
من الان به نرم افزار دسترسی ندارم تا تست کنم .
منبع اصلی نرم افزار سایت چینی زیر هست :
bbs.eetop.cn/thread-412743-1-1.html
توی توضیحات نصب نوشته :
use EFA 11.4 to patch files and generates the license,
after set MGLS_LICENSE_FILE to this license
ظاهرا شما باید فایل های کرک رو در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل patch_dll.bat و بعدش فایل MentorKG.exe رو اجرا کنید . کرک جدید نرم افزار پیوست شده ، اون رو هم تست کنید .
من خودم تا جمعه نرم افزار رو تست میکنم .

amirtebyan
16-04-2014, 20:32
با تشکر فراوان برای من درست شد.
من به این صورت عمل کردم:
1 - در هنگام نصب مسیر پیش فرض را عوض نکردم.
2- در مسیر

C:\mentorgraphics
یک پوشه به نام Licensing درست کردم
3- فایل های patch_dll , MentorKG را در مسیر

C:\mentorgraphics
کپی کردم. ( این فایل ها در فایل فشرده efa11.4.rar (You can see links before reply) در پست قبل قرار دارند.)
4- فایل patch_dll را run as admin کردم و فایل text ایجاد شده را در پوشه Licensing به نام LICENSE به فرمت txt و ANSI ذخیره کردم.
5- از منو استارت در پوشه Mentor Graphics فایل Mentor Install را اجرا کرده و از منوی Tools گزینه Install Licensing را انتخاب کرده و از گزینه Browse مسیر فایل LICENSE.txt را انتخاب می کنیم.
در اینجا

C:\mentorgraphics\Licensing\
6- روی Install کلیک کرده و بعد از نصب می پرسد که می خواهید Configure کنید؟ که Yes را می زنید.
7- در پنجره باز شده گزینه آخر (Advanced environment editor) را کلیک می کنید و Next را میزنید.
8- از لیست کشویی Variables گزینه MGLS_LICENSE_FILE - System را انتخاب می کنید و Add را میزنیم.
9- همون فایل LICENSE.txt که قبلا ایجاد کردیم رو بهش معرفی می کنیم و OK می کنیم.
اینجا

C:\mentorgraphics\Licensing\LICENSE.TXT

10 -تموم شد!

1nafar
16-04-2014, 21:27
سلام
ممنون بابت تست نرم افزار .
کرک در صفحه ی دانلود نرم افزار قرار گرفت :

sarab1
16-04-2014, 21:39
10 -تموم شد!

ممنون از زحمات شما ولی من در پست قبلی که گزارش کردم همین روال رو رفته بودم و نتیجه نگرفتم الان هم دوباره بررسی کردم ولی باز هم نتیجه ای نداشت!!

مشکل از کجا میتونه باشه؟

1nafar
16-04-2014, 23:03
ممنون از زحمات شما ولی من در پست قبلی که گزارش کردم همین روال رو رفته بودم و نتیجه نگرفتم الان هم دوباره بررسی کردم ولی باز هم نتیجه ای نداشت!!

مشکل از کجا میتونه باشه؟
سلام
فایل کرک جدید رو امتحان کردید ؟

ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

sarab1
16-04-2014, 23:31
سلام
فایل کرک جدید رو امتحان کردید ؟

ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

بلی ولی نتیجه ای در بر نداشت!

7566

amirtebyan
17-04-2014, 01:15
بلی ولی نتیجه ای در بر نداشت!

7566

دوست عزیز یک بار دیگه نرم افزار رو کامل پاک کردم و دو باره طبق روش گفته شده نصب کردم درست کار می کنه. قبل از اینکه مراحل کرک انجام بشه همین پیغام میاد ولی بعد از این مراحل این پیغام دیگه نمیاد.

sadeghbakhshi
17-04-2014, 03:43
سلام :hi:
امکانش هست نرم افزار mplab رو هم یه نگاهی بندازید
هر دو لینکش خرابه
لینک مستقیم هم به علت وجود تحریم برای ما باز نمیشه و من هیچ جوری نتونستم دانلودش کنم

Aghaeifar
22-04-2014, 09:39
سلام
ممکن نرم افزار quartus رو هم به پایگاه دانلود اضافه کنید؟

تشکر.

amirtebyan
23-04-2014, 14:30
سلام من برای کرک Hspice طبق مراحل زیر رفتم ولی قسمت آخر( قسمت 5) رو نمی دونم چی کار کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟متن اصلی رو گذاشتم شاید شما چیزی بفهمید که من نفهمیدم. (با گوگل ترجمه کنید)
مشکل من اینجاست که فایل License رو درست کردم ولی نمیدونم چه جوری اون رو به نرم افزار Hspice بشناسونم؟
خط آخر هم همین رو توضیح داده ولی نمی فهمم چی میگه؟!!!
فایل کرک رو هم گذاشتم.
1 - 安装的SCL10.9.3赢版
2 - 使用全民教育LICGEN,并生成一个license. lic(使用你的hostid)
7606
7607
3 - 使用修改sssverify找到秘密数据(附后 。然后填写ZWT软件进行秘密数据
**
C:\ ...\sssverify.exeC:\ ...\SYNOPSYS\synopsys.lic**
7608
4 - 现在生成一个新的许可证文件。 SSS功能然后复制并粘贴到您synopsys.lic
7609
7610

5- 5 - 运行许可证服务器
\xxx\lmgrd -c C:\...\synopsys.lic -l C:\lisence.logset LM_LICENSE_FILE = C:\...\synopsys.lic
完蛋了!

فایل کرک:You can see links before reply
رمز : 123

amirtebyan
27-04-2014, 21:36
آقا من دو روزه دارم می رم تو سایت شما این orcad 16 رو دانلود کردم ولی می خوام extract کنمش رمزش رو نمیاره تو سایت ولی برای بقیه نرم افزارها درست رمز ها و لینک دانلود رو نشون میده.
اصلا این صفحه با من مشکل داره!:cry::cry::cry:

لطفا رمزش رو اینجا قرار بدین.

1nafar
28-04-2014, 09:28
آقا من دو روزه دارم می رم تو سایت شما این orcad 16 رو دانلود کردم ولی می خوام extract کنمش رمزش رو نمیاره تو سایت ولی برای بقیه نرم افزارها درست رمز ها و لینک دانلود رو نشون میده.
اصلا این صفحه با من مشکل داره!:cry::cry::cry:

لطفا رمزش رو اینجا قرار بدین.
سلام
پســـــــــورد : Cadence_SPB_OrCAD_electronic2.com

برای نرم افزار Hspice ، در بخش نظرات یک کرک جدید داده شده ، اون رو هم تست کردید ؟

amirtebyan
28-04-2014, 14:53
سلام

برای نرم افزار Hspice ، در بخش نظرات یک کرک جدید داده شده ، اون رو هم تست کردید ؟

بله این پستی که در بالا زدم از همون سایت چینی که در قسمت نظرات گفته بودید کپی کرده ام و فایل کرک هم از سایت مذکور می باشد. (تا بقیه زحمت عضو شدن در سایت رو نکشن)
من طبق توضیحات داده شده در مراحلی که کپی کرده ام توانستم فایل لایسنسی تولید کنم (طبق توضیحات فکر می کنم این فایل رو به درستی ایجاد کردم)ولی نتوانستم فایل لایسنس را به نرم افزار معرفی کنم.
در نتیجه تلاش ها با شکست مواجه شد!

mrm
14-06-2014, 16:30
سلاک دوستان بخش دانلود غیر فعال شده!!!
کسی پسورد hspice و کرکش رو داره جایی اپلود کنه؟

1nafar
16-06-2014, 00:50
سلاک دوستان بخش دانلود غیر فعال شده!!!
کسی پسورد hspice و کرکش رو داره جایی اپلود کنه؟

سلام
یه مشکل کوچیک با هاست داشتیم که خوشبختانه 2 ساعت قبل حل شد و همکنون سایت الکترونیک 2 در دسترس هست .
پسورد رو در داخل سایت مشاهده کنید .

shayans2
03-02-2016, 15:24
ممنون ولی 60 گیگ چطور یهویی دانلود کنیم؟اینترنت ایران رو خودتون بهتر از من در جریانش هستید که