PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه کامل بررسی سخت افزاری و نرم افزاری ماژول sim 908

alikhandan
23-09-2013, 00:12
تکمیل ماژول sim900

agape
23-09-2013, 09:32
سلام دایی جان - پروژه خوبی گذاشتی ولی این کاش در موردش یه مختصر توضیح مینوشتی

sinaxyz
27-01-2014, 11:17
سلام قابلیت ارتباط آناین هم داره؟

s.rassouli
27-01-2014, 11:21
عالیه

nestor
15-02-2015, 20:22
تکمیل ماژول sim900
لینکش مشکل داره نمی تونم دانلود کنم:(
لطفا اصلاحش کنید

kalaie
04-07-2015, 03:15
سلام

مطلب واقعا خوبیه .........
من می خوام بخشی از این توضیحات رو توی گزارش پروژه کارشناسیم استفائه کنم میتونید فایل وردش رو هم بگذارید ....... ؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام

مطلب واقعا خوبیه .........
من می خوام بخشی از این توضیحات رو توی گزارش پروژه کارشناسیم استفائه کنم میتونید فایل وردش رو هم بگذارید ....... ؟؟؟

hajar1272
11-10-2015, 11:57
سلام متاسفانه من با sim908 کارنکردم .الان می خوام با ای سی مشابه ان یعنی sim808 کار کنم این ماژولی هست که خود SIMCOM به جای sim908 معرفی کرده ولی متاسفانه من فقط قسمت gsm روتونستم راه بندازم حالا هر کار می کنم GPS اون رو راه بندازم نمی شه ؟ ؟ کسی می دونه firmware های ماژول های simcom رو می شه چه جوری گیر اورد شاید باید update ش کنم کسی چیزی در این مورد می دونه خواهش میکنم راهنمایی کنید تو نت سرچ می کنم چیز به درد بخوری نمیاره . یه سوال دیگه sim908 قسمت gps ش تو فضای بسته جواب می داد یا نه باید مثل ماژول های gps انتنش رو از پنجره بندازم بیرون ؟:mrgreen:

hashemi_ali
10-06-2016, 14:19
سلام متاسفانه من با sim908 کارنکردم .الان می خوام با ای سی مشابه ان یعنی sim808 کار کنم این ماژولی هست که خود SIMCOM به جای sim908 معرفی کرده ولی متاسفانه من فقط قسمت gsm روتونستم راه بندازم حالا هر کار می کنم GPS اون رو راه بندازم نمی شه ؟ ؟ کسی می دونه firmware های ماژول های simcom رو می شه چه جوری گیر اورد شاید باید update ش کنم کسی چیزی در این مورد می دونه خواهش میکنم راهنمایی کنید تو نت سرچ می کنم چیز به درد بخوری نمیاره . یه سوال دیگه sim908 قسمت gps ش تو فضای بسته جواب می داد یا نه باید مثل ماژول های gps انتنش رو از پنجره بندازم بیرون ؟:mrgreen:

سلام
اولا : ماژول 808 برخلاف 908 که از gps استفاده میکرد داره از GNSS استفاده میکنه! سیستم GPS فقط از ماهواره های آمریکااستفاده میکنه ولی GNSS هم از ماهواره های آمریکا استفاده میکنه وهم از ماهواره های روسیه (شاید از ماهواره های اروپا و چین هم استفاده کنه که مطمئن نیستم) که این باعث افزایش کارایی ماژول میشه چون تعداد ماهواره ها افزایش پیدا میکنه!
ونکته مهم اینجاست که تو دستوراتش یه تغییر کوچیک بوجود میاد! یعنی جاهایی که تو ATcomman حرف GPS هست تبدیل میشه به GNS مثلا برای روشن کردن GPS ماژول 908 مینوشتیم AT+GPSPWR=1 ولی برای روشن کردن GNS ماژول 808 باید بنویسیم AT+GNSPWR=1 (وقتی اولین بار دستورات808 رو دیدم فکر کردم اشتباه تایپی که بجای M نوشتن N :lol: )
دوما : تا اونجا که من میدونم GPS و GNS ماژولهای SIMCOM از ماژولهای که فقط کارشون GPS و GNS هست یه خرده ضعیفتره! ولی در عوض به صرفه تره!(چون علاوه بر gps به GSM و GPRS وتو808 به بلوتوث هم دسترسی داره) اگر به GPS اون ماژولها نمره 20 بدیم به ماژولهای908 و 808 میشه 16و 17 داد! واضحه که باید از آنتنها اکتیو و اون هم در فضای باز استفاده کنی تا خوب جواب بگیری(که همین جوریش هم حدود یک ربع شاید طول بکشه) البته ماژولهای که فقط برای gps هستند یه کم زودتر جواب میدن!