PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار با (UART-ETH-WIFI module (serial port - Ethernet - Wireless network فروشگاه

sobhan537
22-09-2013, 14:51
سلام
من میخوام از طریق WiFi یک رله رو قطع و وصل کنم. مهندس sadmonew ماژول UART-ETH-WIFI module که داخل فروشگاه هم هست رو معرفی کردن.

خواستم بدونم کسی از دوستان با این ماژول کار کرده؟

میدونم که از طریق AT-Command باید بهش دستور بدم. ولی نمیدونم چطوری با میکرو ارتباط برقرار میکنه؟ یعنی مثل ماژولهای GSM میشه از طریق RX و TX باهاش ارتباط برقرار کرد یا نه؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...

sobhan537
23-09-2013, 00:49
یعنی هیچکس با این ماژول کار نکرده؟! :( :( :cry:

خواهشا راهنمایی کنید...

sadeghbakhshi
23-09-2013, 01:03
من هم با این ماژول کار نکردم ولی به نظر میاد همین طوری که شمامی خواهید هست
یعنی با rx & tx با کامپیوتر و میکرو ارتباط بر قرار میکنه از طرفی پرتکلهای دیگه ای از جمله I2C , USB هم داره
برای اطمینان بیشتر به کویر زنگ بزن یا از خود آقای زارعی سوال کنید بهتر هست :0013:
راستی فایل های راه اندازی و نحوه ای استفاده اش هم توی سایت هست
برای سریال رو میتونی از ادرس زیر دانلود کنی
You can see links before reply

mas-elec
12-04-2014, 15:55
سلام! آیا برای ماژول خالی WiFi to UART آنتن هم در فروشگاه هست؟

sanup2006
19-05-2014, 12:58
سلام
من میخوام از طریق WiFi یک رله رو قطع و وصل کنم. مهندس sadmonew ماژول UART-ETH-WIFI module که داخل فروشگاه هم هست رو معرفی کردن.

خواستم بدونم کسی از دوستان با این ماژول کار کرده؟

میدونم که از طریق AT-Command باید بهش دستور بدم. ولی نمیدونم چطوری با میکرو ارتباط برقرار میکنه؟ یعنی مثل ماژولهای GSM میشه از طریق RX و TX باهاش ارتباط برقرار کرد یا نه؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...

منم همچین دستگاهی میخوام بسازم
کسی نیست مرا یاری کند ؟:0013:

roohlla
20-05-2014, 04:36
صبر کنید تا شب . من با این ماژول کار کردم

kavireloot
30-06-2014, 18:17
اقا میشه با این ماژول اطلاعات رو از پورت سریال خوند و روی یک سایت نمایش داد...؟؟؟؟ طوری که بتونیم از طریق اینترنت از هر جای کشور اطلاعات پورت سریال رو ببینیم....

sanup2006
01-07-2014, 20:05
دوستان کسی با ماژول wifi کار نکرده ؟

MAZIARBEIGI
12-07-2014, 00:36
ماژول wifi to uart ميشه به عنوان مثال پرينتر با rs232 كار ميكونه دستور پرينت داد پس فكر نكنم مشكلي نباشه بايد يه برد بزني كه دستور uartرو به انالوگ تبديل كنه تا رله فعال شه

1112
19-01-2015, 16:16
کسی با این ماژول های وای فای کار کرده؟من برای ایجاد یک شبکه بین میکرویی میخوام بنظرتون این ماژول خوبه؟تعداد کاربر ها زیاد هستن و ب صورت ستاره به یک سرور ک یک کامپیوتر هست باید متصل بشن
کسی در مورد مشخصات این ماژول وای فای میدونه؟بردش چقدره؟