PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از اینترنت مخابرات راضی هستید

skiboys
10-09-2013, 10:30
سلام خدمت دوستان گرامی
چند روزه این اینترنت داره خیلی اذیتم می کنه دیگه امروز کلافه ام کرده رفتم یک بسته gprs برای گوشیم گرفتم تا بتونم کارهامو انجام بدم
این تاپیک را زدم تا ببینم بچه های دیگه که از خود مخابرات اینترنت گرفتند راضی هستند
(من که داغون داغون شدم له له آقو)

M_GH
10-09-2013, 12:04
سلام
من زیاد مشکلی باهاش ندارم

فقط گاهی وقتا یهو قطع و وصل میشه که پدر آدم رو درمیاره :x
ی چیز دگه هم ک هس نصفه شب ک میشه (تو ساعت تخفیف !) یهو سرعت میاد پایین (تقریبا نصف)

قیمتشم خوبه (طبق گشتی ک من زدم از بقیه ارزونتر بود + شایدم ارزونتر پیدا کنین ! )
سرعتشم خوبه
(من 128بیت گرفتم سرعت دانلودم حداکثر 64بایت هس ینی سرعت نت بین 512بیت تا 128بیت هس :mrgreen: )

بقیه هم همین طوری هس یا نه ؟

همین دگه
امیدوارم بدردت بخوره

sadeghbakhshi
10-09-2013, 12:29
من قبل از اینکه این اینترنت مذخرف رو داشته باشم
از اون خدا بیامرز شاتل سرویس میگرفتم سرعت دانلودش به 190 هم میرسید
ولی این اواخر اذیت میکرد و قطعی داشت
قیمتش هم بد نبود ولی من هم بدم نمیاد برم مخابرات بگیرم حداقل خوبی که داره اینکه
هرچه قدر خواستم دانلود میکنم فکر کنم 256 ماهی 12 توممن باشه
درسته که شاتل اقتصادی سالی 70یا 80 میشه ولی هزینه ی ترافیک اضافه اش سر به فلک میکشه

skiboys
10-09-2013, 12:37
سلام
من زیاد مشکلی باهاش ندارم

فقط گاهی وقتا یهو قطع و وصل میشه که پدر آدم رو درمیاره :x
ی چیز دگه هم ک هس نصفه شب ک میشه (تو ساعت تخفیف !) یهو سرعت میاد پایین (تقریبا نصف)

قیمتشم خوبه (طبق گشتی ک من زدم از بقیه ارزونتر بود + شایدم ارزونتر پیدا کنین ! )
سرعتشم خوبه
(من 128بیت گرفتم سرعت دانلودم حداکثر 64بایت هس ینی سرعت نت بین 512بیت تا 128بیت هس :mrgreen: )

بقیه هم همین طوری هس یا نه ؟

همین دگه
امیدوارم بدردت بخوره
ممنون اینترنت مخابرات معمولا نامحدود است برای شما محدوده؟ با چه ترافیکی در ماه؟ii998)
برای من اسمش 256 است با سرعت دانلود 30 البته الان فکر کنم به 50 نفر share کردن که برای من بالا نمیاد
البته مناطق مختلف مخابراتی با هم فرق می کنند
قبلا من مشکلی نداشتم راضی بودم ولی 1 هفته می شه که:baad:
زنگ زدم 2828می گه سرعت دانلودت الان چنده می گم بابا صفحه بالا نمیاد دانلود که بماند
:unh:
یعنی یک ایمیل واجب خواستیم بزنیم پوستم کنده شد :x
می گفت چند روزه که سرعت اینترنت اومده پایین( فکر کنم همشو دایورت کردن روی من)

skiboys
10-09-2013, 12:55
من قبل از اینکه این اینترنت مذخرف رو داشته باشم
از اون خدا بیامرز شاتل سرویس میگرفتم سرعت دانلودش به 190 هم میرسید
ولی این اواخر اذیت میکرد و قطعی داشت
قیمتش هم بد نبود ولی من هم بدم نمیاد برم مخابرات بگیرم حداقل خوبی که داره اینکه
هرچه قدر خواستم دانلود میکنم فکر کنم 256 ماهی 12 توممن باشه
درسته که شاتل اقتصادی سالی 70یا 80 میشه ولی هزینه ی ترافیک اضافه اش سر به فلک میکشه
سلام آقا صادق اخرش ما نفهمیدیم الان داری از چه ارائه دهنده سرویسی استفاده می کنی:mrgreen:
منم قبلا از یکی از همین سرویس دهنده ها استفاده می کردم ولی چون دانلودم زیاد بود و نمی تونستم خیلی از آن ها را بندازم آخر شب برای همین اومدم از مخابرات گرفتم
بقیه دوستان هم در مورد اینترنتشان نظر بدهند خوشحال می شویم:0013:

Doloop
10-09-2013, 13:29
سلام
من کمتر از دو ساله از وایمکس مبین نت استفاده میکنم

اون اوایلش بازی زیاد در میاورد مثلا 20 روز اول ولی بعدش درست میشه و البته اون 20 روز جبران هم میشه :wink:
یکسال 1مگ داشتم الانم چند ماهه 2مگ گرفتم

با اینکه ترافیکم محدوده ولی اگه دانلود هارو بزارم برای ساعت 2 تا 8 مشکلی توی ترافیک نخواهم داشت :wink:
و الان تقریبا راضی هستم

توی روز (خارج از ساعات ترافیک رایگان) که سرعت اصلا حرفشو نزن مثل جت میمونه 300 تا 350 کیلو بایت

توی ساعات رایگان هم غیر از اون 20 روز اول ثبت طرح خدارو شکر خوبه مثلا شبی من 3.5 تا 4.5 گیگ دانلود داشتم :mrgreen:

agape
10-09-2013, 13:55
سلام به همه دوستان گرامی -
من که از شاتل استفاده میکنم ، راضی هستم ازش و البته فکر میکنم کل سرعت یکی دو هفته است که خیلی کم شده ، فکر میکنم ربطی به شبکه زیرساخت داره ،
من از سرویس 2 مگ استفاده میکنم و در حالت عادی سرعت دانلود بین 250 تا 350 متغییره

amiray
10-09-2013, 14:10
سلام
من سال قبل از مخابرات سرویس میکرفتم. ولی بعد بنا به دلایلی از پارس انلاین سرویس گرفتم که سرعت دانلودش خوب بود ولی ترافیک من به 10 روز نرسیده تموم شد روز ها هم خیلی کم دانلود میکردم.
ولی الان باز از مخابرات اینترنت گرفتم خیلی هم راضیم. جالبش اینه که تو شهر ما گاهی نمیدونم چی میشه برای بعضی مناطق سرعت دانلود بشدت افزایش پیدا میکنه و این وضع تازمانی که دوباره شارژ نکردی برقرار میمونه. برای مثال من دفعه قبل 512 سه ماهه گرفتم که سرعت دانلودش اوایل در حدود 100-120 بود که بعدا نمیدونم چی شد که سرعت دانلودم شده بود280-300:018::018: که بابت این از مسولین کمال تشکر رو دارم:hi:
ولی در کل من راضی هستم برای من ماه پیش دو روز اینترنتم قطع شد که اخر ماه یه هفته رایگان اینترنت دادن.

esisafa
10-09-2013, 14:21
منم مخابرات هستم. برای دانلود با دانلود منیجر عالی هست ولی برای وب گردی و دانلود بدون دانلود منیجر چیز جالبی نیست. طرف ما که دیگه سرویس نامحدود نداره.
سرعت ها دائما بگیر و نگیر داره اونقدر این ساختار اینترنت رو سیخ میکنن.
طرح بعثت هم جمع شده که دانلود رایگان شبانه داشت.
دیگه نمیدونم چه مزیتی داره که بخوام ازش استفاده کنم!!!
یک سرویس با دانلود شبانه ی رایگان و سرعت 1 مگ میخوام با حجم ماهانه ی حداقل 3 گیگ. اتصال هم با همین خط مخابرات باشه که دیگه دوباره برای اتصال مجدد درگیر نشم و هزینه ی اتصال بدم. اصلا همچین چیزی داریم؟؟؟ واقعا داریم؟؟؟؟ قربون کیفیت. مثلا نوین نت با مخابرات همکاری میکنه و دیگه لازم نیست اتصال مجدد داشته باشی. چه شرکت های دیگه ای اینطوری هستن

amiray
10-09-2013, 14:49

برای همه ی شهرها جمع شده یا فقط شهر شما هست.
چون من دیشب رایگاه دانلود میکردم.

esisafa
10-09-2013, 14:58
برای همه ی شهرها جمع شده یا فقط شهر شما هست.
چون من دیشب رایگاه دانلود میکردم.

دیگه داده نمیشه وگرنه کسانی که در حال حاضر طرح رو دارن که مشکلی نیست و حتی میشه حجم و زمان رو تمدید کرد. ثبت نام جدید نیست. شهر ما که اینطوری شده. خود من الان از بعثت استفاده میکنم.
طرح بعثت گرفتم سه ماهه 15 گیگ ، 3 ماه هم 13 تومان تمدید کردم. حدودا با 30 تا 35 تومان 6 ماه اینترنت با سرعت 1 مگ داشتم :018::018::018::0013::0013::o:o:wink::wink: . الان که حجمم تموم شده دیگه نمیصرفه تمدید کنم. به هر حال حیف شد که دیگه نیست

beroz
10-09-2013, 15:28
مخابرات فاجعه اس
من از آسیاتک سرویس ۴ مگ میگیرم با صورت دانلود ۶۵۰ کیلو بایت

skiboys
10-09-2013, 15:34
مخابرات فاجعه اس
من از آسیاتک سرویس ۴ مگ میگیرم با صورت دانلود ۶۵۰ کیلو بایت
سلام اقا بهروز هزینه ای که پرداخت هم می شه مهمه شما ماهی چقدر می دهید؟ دانلود شبانه دارید؟

skiboys
10-09-2013, 15:38

توی شهر ما از این طرح ها نداریم 256 نامحدود با سرعت دانلود 30 و 512 با سرعت دانلود60
که قیمت اولی ماهی 12.5 و دومی 20 هزار تومان می باشد
حالا این چیزی که توی شهر ما است خوبه؟ نظرتان چیست؟ (نسبت به همین سرعت در شهرهای دیگر)

دوستان لطف کنند هزینه هایی را هم که می دهند بگویند تا در اخر یک نتیجه گیری کنیم:0013:

سلام به همه دوستان گرامی -
من که از شاتل استفاده میکنم ، راضی هستم ازش و البته فکر میکنم کل سرعت یکی دو هفته است که خیلی کم شده ، فکر میکنم ربطی به شبکه زیرساخت داره ،
من از سرویس 2 مگ استفاده میکنم و در حالت عادی سرعت دانلود بین 250 تا 350 متغییره
آقای مزاعی لطفا می شه بگید چقدر هزینه می دهید بابتش:mrgreen:

beroz
11-09-2013, 05:45
سلام اقا بهروز هزینه ای که پرداخت هم می شه مهمه شما ماهی چقدر می دهید؟ دانلود شبانه دارید؟

من سرویس ۴ مگ آسیاتک رو میگیرم با ۴۰ گیگ ترافیک ۱۱۶۰۰۰ تومان البته شبانه از ساعت ۱ تا ۸ هم دانلود رایگان داره

Doloop
11-09-2013, 13:32
من سرویس ۴ مگ آسیاتک رو میگیرم با ۴۰ گیگ ترافیک ۱۱۶۰۰۰ تومان البته شبانه از ساعت ۱ تا ۸ هم دانلود رایگان داره

ماهی ؟؟؟ii998)

من مبین نت 12 گیگ 6 ماهه 132000 تومن گرفتم 2 تا 8 هم رایگان البته 5 گیگ هم هدیه برای ماه رمضان دادن

nima_zeus
11-09-2013, 16:23
سلام

من شاتل دارم نسبت به قیمت هایی که دادین خیلی به صرفه تره.

من 128 دارم 3 گیگ ماهی 15ت .از 1 تا 8 صبح رایگانه و سرعتش از 500 کیلو بایت کمتر نمیشه.پورت هاش تا 4 مگ بازه.

این سایت زیر هم برای تست سرعت اینترنته.خیلی جالبه
You can see links before reply
اینم تسته ماله من
You can see links before reply

sadeghbakhshi
11-09-2013, 16:33
سلام آقا صادق اخرش ما نفهمیدیم الان داری از چه ارائه دهنده سرویسی استفاده می کنی:mrgreen:
منم قبلا از یکی از همین سرویس دهنده ها استفاده می کردم ولی چون دانلودم زیاد بود و نمی تونستم خیلی از آن ها را بندازم آخر شب برای همین اومدم از مخابرات گرفتم
بقیه دوستان هم در مورد اینترنتشان نظر بدهند خوشحال می شویم:0013:

من تا چندماه پیش شاتل 128 داشتم که محدود بود ولی سرعت دانلودش خیلی بالا بود
بعد از اتمام قرارداد از آسیاتک گرفتم که به لعنت خدا هم نمی ارزه
من هم باید یک سرویس نامحدود بگیرم چون هزینه ی ترافیک اضافی زیاد هست و اصلا نمی صرفه
به خصوص اینکه از کارتم پرداخت میکنم نمیشه حس کرد چقدر پول خرج میکنی بخاطر همین
وقتی به خودت میای میبینی هزینه ها خیلی بالا رفته
تازه آسیاتک اصلا پشتیبانی خوبی نداره باید کلی منتظر بمونی تا جواب بدهند
در کل اگر می خواهی شرکت خصوصی سرویس بگیری یا از شاتل بگیر یا پارس آنلاین :wink:

beroz
11-09-2013, 20:24
ماهی ؟؟؟ii998)

من مبین نت 12 گیگ 6 ماهه 132000 تومن گرفتم 2 تا 8 هم رایگان البته 5 گیگ هم هدیه برای ماه رمضان دادن

بله ماهی

سرویسی که من گرفتم ماهی ۴۰ گیگ هست که ۶ ماهش میکنه ۲۴۰ گیگ

من ی مبین نت هم دارم قضیه این ۵ گیگ ماه رمضون چیه به ما ندادن پس چرا؟ مبین نت که دیگه ۲ تا ۸ رایگان نمیده یعنی الان اکانتی که خودم دارم ازشون ۲ تا ۸ش رایگان نیست

Doloop
11-09-2013, 20:31
من 128 دارم 3 گیگ ماهی 15ت .از 1 تا 8 صبح رایگانه و سرعتش از 500 کیلو بایت کمتر نمیشه.پورت هاش تا 4 مگ بازه.

بستگی داره تو چه تایمی این سرعت رو داشته باشید
مثلا شما تو ساعات رایگان همچین سرعتی دارید ؟؟؟

یکی از دوستان من 512 پارس آنلاین داشت سرعت ریت دانلودش 350 الی 400 کیلوبایت توی روز و خارج از ساعات رایگان بود ولی توی ساعات رایگان همون 512 یا کمتربود :wink:

Aghaeifar
11-09-2013, 23:47
خودمو شیره که مخابرات 512 دارم ماهی 20 تومن می دم. دانلود نامحدوده. چه شب باشه چه روز باشه همیشه سرعت روی 64 -67 کیلوبایت فیکسه.