PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد پارالل پورت مجازی و انتقال کل پین ها به usb یا اترنت یا فایروایر

TABRIZMACHINE
09-09-2013, 03:26
سلام دوستان در مورد ایجاد پارالل پورت مجازی و انتقال کل پین ها به usb یا اترنت یا فایروایر کمک میخوام.اگر کسی بتونه انجامش هم بده هزینش رو هم میپردازم در حد دانشجویی با تشکر

TABRIZMACHINE
16-09-2013, 05:12
چرا کسی جواب نمیده؟

TABRIZMACHINE
06-10-2013, 03:55
یه راه حل پیدا شده که کامل جواب میده فقط نیاز به یه برنامه نویس کامپیوتر هست که ویژوال سی ++ رو فول باشه با استفاده از یه سورسی که دارم برای مچ تری یه دی ال ال بنویسه و تمام.

agape
06-10-2013, 09:21
اگر درست فهمیده باشم شما میخواید پورت پرینتر یا پارالل که همون lpt هست رو از طریق USB یا ethrnet شبیه سازی کنی ، برای USB که خیلی ساده هست و آیسی براش موجوده
مثلا این لینک رو ببین
FT245R (You can see links before reply)

morteza_rk
06-10-2013, 22:33
دائی جان این آی.سی پورت پارالل مجازی نمی سازه. درواقع همون ارتباط سریال هست ولی دیتا رو همزمان 7 بیتی ظاهر می کنه. توی دیوایس منجر هم پورت lpt مجازی ظاهر نمیشه.

jonbakhsh
06-10-2013, 23:08
توی این لینک کل برنامه و pcb مدار هست (You can see links before reply)

TABRIZMACHINE
09-10-2013, 04:11
دوستان من برای برنامه مچ تری میخوام که هیچ کدوم از پروژه های معمولی جواب نمیده کل دوستان سایت و همه صنعت گر های ایرانی برای یو اس بی کردن مچ تری مشگل دارن من یه راه حل پیدا کردم فقط نیاز به یه برنامه نویس سی ++ هست چون لازمه برای مچ تری دی ال ال نوشته بشه.
سورسش هم دارم.