PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود کتابخانه STemWin ( کتابخانه گرافیکی برای LCD )

1nafar
06-09-2013, 15:56
سلام
STemWin یک کتابخانه ی گرافیکی حرفه ای است که کاربران توسط اون میتونن واسط های گرافیکی ( GUIs ) دلخواه خودشون رو برای میکروکنترلر های STM32 ایجاد کنند . این کتابخانه از تمامی LCD/TFT display و تمامی LCD/TFT controller پشتیبانی میکنه

STemWin is provided under binary form to any STM32 customer, for free.
در این کتابخانه امکان دیکود کردن تصاویر با پسوند های JPG, GIF و PNG وجود داره و در اون ابزار های مختلفی نظیر چک باکس ، کلید و... یافت میشه .

Key Features

Free professional graphical stack library available in binary form
Able to handle many kinds of displays with optimized mechanisms
Memory-sparing features (memory pool, per band screen creation, refresh only changed portions, …)
Raw graphical renderer (Pixels, Shapes, Fonts, …)
Alpha blending, Antialiasing, Cursors
Window and overlap manager
Rich set of widgets (buttons, checkboxes, calendars, gauges, …)
VNC server to display remotely the display via VNC protocol (based on TCP/IP)
Full set of Development tools: GUIBuilder to create screens, Font converter, simulator, …

برای کسب اطلاعات بیشتر در دانلود این مجموعه به آدرس زیر مراجعه کنید :
STemWin Professional graphical stack library enabling the building up of Graphical User Interfaces (GUIs) (AN4323) - STMicroelectronics (You can see links before reply)

sarbaz13
06-09-2013, 19:15
بسیار ممنون

sjafarim
09-09-2013, 17:33
ممنون محمد جان.
عجیبه، مثل اینکه کلا شرکتای بزرگ در زمینه دزدی از segger همت خاصی دارن!
این همون emwin هست که st براش یه app note نوشته!

spring110.sh
12-09-2013, 11:17
جالب بود . خیلی ممنون .

plasma
10-05-2014, 23:09
ممنون محمد جان.
عجیبه، مثل اینکه کلا شرکتای بزرگ در زمینه دزدی از segger همت خاصی دارن!
این همون emwin هست که st براش یه app note نوشته!
با این که تاپیک قدیمیه ولی برای اطلاعات عمومی :D باید بگم که سگر با این شرکت ها قرارداد داره و مفتی نیست.
کپی بزرگ از segger کتابخانه معروف uC/GUI هستش! البته ظاهرا این هم با قرارداده و این دوشرکت emwin و ucgui رو باهم ساختن

sjafarim
11-05-2014, 01:20
درسته ولی کلا یه کم سعی کردن اسمی از segger تو کار نباشه :mrgreen:
اون
uC GUI هم فک کنم قدیمی تر EMIWIN باشه، بیس جفتش یکیه در کل، شدیداااا شبیه هستن به هم.

plasma
11-05-2014, 13:19
درسته ولی کلا یه کم سعی کردن اسمی از segger تو کار نباشه :mrgreen:
اون
uC GUI هم فک کنم قدیمی تر EMIWIN باشه، بیس جفتش یکیه در کل، شدیداااا شبیه هستن به هم.

نه emwin قبل از uc اومده قبلش میکریوم از Eyelet Gui استفاده میکرده.
جدیدا micrium به جای sample های قبلی سمپل emwin رو ارائه میکنه (حتی لوگوی سگر روشه)

arh8080
07-03-2016, 02:22
سلام ایا این کتابخانه مجانی هست و میشه از همه امکاناتش استفاده کرد یا مثل emwin پولی هست؟

HOSSEinSTM
16-09-2018, 13:47
سلام آیا امکانش هست محنویات پ.شههارو شرح بدید؟

microprocesor_2002
23-09-2018, 16:32
این کتابخونه توی کیوب موجود هستش ... میتونید به پروژه اضافه کنید ...

taktrashe
03-12-2018, 15:19
این کتابخونه توی کیوب موجود هستش ... میتونید به پروژه اضافه کنید ...

وقت بخیر
چظوری کتابخونه emwin رو میشه توی کیوب به پروژه اضافه کرد ؟؟

ARDHY
26-05-2019, 05:49
سلام با اینکه در سایت st ثبت نام کردم ولی فایلی که شما لینکش رو گذاشتین برای من دانلودش غیر فعاله
لطفا راهنماییم کنید یا اگر ممکنه فایلی که دانلود کردید رو اینجا آپلود کنید تا بتونم استفاده کنم
با تشکر

mahdi0089
20-05-2020, 07:43
سلام با اینکه در سایت st ثبت نام کردم ولی فایلی که شما لینکش رو گذاشتین برای من دانلودش غیر فعاله
لطفا راهنماییم کنید یا اگر ممکنه فایلی که دانلود کردید رو اینجا آپلود کنید تا بتونم استفاده کنم
با تشکر
سلام باید از ف ی ی ی ل ل ل ت ت ر ر شش ک نننن استفاده کنی
در کل اکثر شرکتا وقتی از ip ایران بهشون وصل بشی یکسری از امکانات سایت رو واست غیر فعال و یا از دسترست خارج میکنن